Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@utka mne na to pomáhali len suché rožky...grahamové pečivo je ťažké na žalúdok....chrumkaj čistý biely.... 🙂
@jacka ved je, žiaden omyl...a čo potrebuješ vedieť? ...kludne sa spýtaj...... 🙂

jacka
28. nov 2012

@denisenko ako ste na to prišli,.........?........vadila mu nejaká potravina?.......nechcem vyzerať u dr. ako fakt už šiši.......... 😠 .................príjemnu jazdu 🙂 🙂

jacka
28. nov 2012

@utka no nezávidím........ja som toto nepoznala ani pri jednom.......neviem ti poradiť,,,......už len vydržať....aspon vieš že si tehoška 😵 😵

utka
28. nov 2012

@denisenko keď ja veľmi pečivo nechcem jesť...Nejedla som ho od leta, tak sa bojím, že by som teraz veľmi pribrala ☹...
@jacka no ja som to tiež nepoznala, ani do teraz nie, tak som myslela, že už bude dobre, že už to nepríde...
Kúpila som si pepsi, dala som si pol pohárika, tak sa mi trochu uľavilo, ale ani kofeín nechcem a hlavne mi to dvíha kyselinu ☹...

jacka
28. nov 2012

@utka najzdravšie pečivo je tmavé...ale nie kakaové.........ale ved suchár možeš nie?..............mylsíš že z bieleho pečiva velmi priberieš? 😕 😅 .....tak to ja by som musela byť ako Ružičková 😀 😉

utka
28. nov 2012

@jacka ja mám pocit, že ja priberiem aj z vody... ☹

utka
28. nov 2012

Takže Viki už ide zajtra do školy...

denisenko
28. nov 2012

baby pomoc...zas sa ma snaží vytočiť VŠZP..... 😠 😠 😠 ..prišiel mi liebesbriefe.....že od 3.4. mám nedoplatok....ešteže som na RD....už som bola robiť poriadky......zbytočne mi zvyšujú krvný tlak....... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
28. nov 2012

@denisenko 😠 😠 🤐 🤐 🤐 ........................radšej nedostávať takéto listy.... 😝

ako sa ti jazdilo?.........inak...zas sme vonku zmokli 😝 ...............slniečko nedorazilo ☹ ....tak zajtra... 😉

denisenko
28. nov 2012

@jacka ..u nás ani kvapka.... 😕 aj slniečko bolo.... 😕 😕 😕 ...jazdilo....nooo....ušlo to..... 🙂 vraj o čosi lepšie ako včera, tak som rada... 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka zajtra idete do školky??? 😕

jacka
28. nov 2012

@denisenko nie........ 😵 😉 ............. 🙂

jacka
28. nov 2012

@denisenko vidíš zlepšuješ......sa......... 😵 vravím že to do vianoc stihneš......ved si šikovná,...kedy máš další termín.....

denisenko
28. nov 2012

@jacka ..až budúci týžden a aj to mi jedna hodina zas odpadá, lebo niekto má skúšky.... 😝 😝 😝 😝 ...čo už..ved ja sa neponáhľam.... 🙂 ...toto milujem....padnú 3 hodiny a vonku je tma.... 😠 😠 😠 ..teda...skoro.... 😖 ...ako dopadli medovníčky???

jacka
28. nov 2012

@denisenko ........kde si dnes jazdila?.................nech ťa drahý vezme na jazdu..... 😉 ............................
neznášam toto obdobie tma od večera.....do rána a potom zase 😝 ............................mnam mnam...... 😵 😵 vyrástla som .....detičky ich jedli ešte aj neupečené....potom skončili na wecku 😀 😀 😀 😀 .....................aj von si vzali.....možeme piecť zas 🙂 🙂 .............dám aj foto.....

denisenko
28. nov 2012

@jacka ...to papali neupečené??,..akoby som toho mojho videla.... 😀 😀 😀 ..super, že im chutia...tá vona mi vždy pripomenie, že sú vianoce..... 😵 😵 ...dneska...išla som z Rajca do žiliny, potom tam na koniec mesta natankovať...LPG....a odtal na druhý koniec mesta na cvičisko a tam som skúšala zaparkovať /zacúvať/ do vyrobených garáži a slalom medzi kúžele....a tak.... 😒 😒 😒

utka
28. nov 2012

@denisenko to je zábava parkovať, čo? Ja som to vedela na výbornú, ale dnes mám s tým trošku problém. Pozdĺžne zaparkujem len vľavo...vpravo mi to nejako nejde ☹
@jacka čo im bolo zle zo surového cesta?

denisenko
28. nov 2012

@utka tak mne to nejde nijako.... 😀 😀 😀 ale kúžel som netrafila, našťastie.... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@utka
@denisenko tak to ja parkujem zdaleka od aut 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 aj tak sa dá..... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@utka neviem či s toho....ale kedže boli naraz tak si myslím že asi áno....

jacka
28. nov 2012

@denisenko no šikulka....... 😵 😵 😵 ................surové surové.........fuuj 😝 ....ja to nemožem 😒

jacka
28. nov 2012

@denisenko uč sa 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka ..ani ja surové...bléé....ale tatinko s Deniskom to radi okoštujú za mna....im to nevadí..... 😀 😀 😀 ...inak, ked sme boli naposledy cez vianočné sviatky u sestry, tak jej moj milovaný manžel zjedol všetky medovníčky, čo mala na stole....chutili mu viac bezlepkové ako lepkové.... 😅 😅 😅 😅

denisenko
28. nov 2012

@jacka ...učííím, učíííííím..... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko ved sladké bezlepkové je výborné 🙂 🙂 ..........................bože chlapi.......ešte aj surové zjedia..... 😝 😝 ............

uč.....uč 😀 😀 😀 😀 .............................ty ideš tiež piecť ?.......aký máš recept?..

jacka
28. nov 2012

Peťulo sa strieskal zo stoličky.....iba ticho.............pýtam sa žiješ?:.....ticho.........ešte raz žiješ.......odpoved...nežijem....bolí ma ritka 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka ...ja sa tiež vždy pýtam, či žije...... 😀 😀 😀 ...moc sa udrel? 😕

utka
28. nov 2012

@jacka a to kakali, či zvracali? Zlatý, že nežijem, bolí ma riťka 😉

denisenko
28. nov 2012

a kde sa nám stratila @leninka75 ??? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre