Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. nov 2012

@denisenko asi štrajkuje...

jacka
28. nov 2012

@utka kakali.... 😉

@denisenko čo ti odpovie?.... 🙂 🙂 ...............asi bude modrinka......ale podla mna ni 🙂 vela 😉 😉 😉

jacka
28. nov 2012

@denisenko veru leninka nás zanedbáva..... ☹

denisenko
28. nov 2012

@jacka čo mi odpovie??....žijem.....a urazený vstane a odíde...väčšinou..... 😀 😀 😀
@utka ....no myslím skor, že asi štrajkujú tie jej dve princezničky.... 😵 😵 😵 ..alebo....možno vymienajú vanu za bazén.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@leninka75 ...kde síííííííííííííí???????????

denisenko
28. nov 2012

......to mi zas svieti guľatý mesiac cez žalúzie....to zas bude noc............... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
28. nov 2012

@denisenko tak prajem pevné nervy!

denisenko
28. nov 2012

@utka dakujem...čo tam po nervoch....makového odvaru som mala navariť.... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko tak to som aj ja mala.....super...... 😠 😠 😠 ........to aby som šla spať teraz.......aj ja.... 😝

@denisenko to fakt sa urazí?... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to tiež za hocijaku somarinku že?? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka včul už je neskoro...mak variť....a nám mamám tuším ani netreba... 😀 😀 😀 ...už ste išli spinkať????...no, Denisko je urážlivec prvého stupna.....to ked sa smejem, aby som sa išla radšej niekam hlavne nenápadne skryť, nech to nevidí...lebo ešte len potom začína komédia..... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko včul neskoro.....už spinkaju.......už len lievikom 😉 .....................................poznám.....bud zmizne MAťko urazený a ja vybuchnem........alebo musím odísť ja.......ale to je len výnimočne....väčšinou tresne dverami on 😝 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka héééj???..som sa hanbila priznať, že u nás dvere lietajú...... 😀 😀 😀 tak sa stretneme u sklenára.... 😀 😀 😀 ...ma tak napadlo..ty by si ešte mohla ten odvar...namočiť tie uteráky a nech sladko spinkajú...... 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko .....aj keby som to dala rovno pod nos.........úúúúúúúúplne zbytočné 😝 😀 😉 .....................dobre......stretneme sa aj u sklenára aj u psychoša 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len aby u oboch nemali "nabité" 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko myslíš že tam bude nátresk??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................to aby sme sa už objednali 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ako tak z nudy čítam niektoré múdre otázky a statusy.....bude nátresk...aspon u psychoša isto... 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko to aj ja.............niekdy som v nemom údive 😝 .................asi ešte na to nie sme tak zle....že 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko idem kuk kostičku........ 😉 ,,,,,,,...............aj ked to už nie je to čo bývalo...........lepšie ako nič 😀 😀

jacka
28. nov 2012

@denisenko dobrú nocku......a spite celu noc...... 🙂 🙂

denisenko
28. nov 2012

@jacka pravdu máš.... 😉 ..ja čakám na moju polovičku...dneska ťahá dlhšie.. 😒 ..tak dobrú noc 😵

utka
28. nov 2012

Tak dobrú nôcku aj vám 😉

jacka
29. nov 2012

ahojte.....

@denisenko dočkala si sa polovičky? 😵 😵

utka
29. nov 2012

Ahojte...
Muž v robote, Viki v škole...čo s načatým dňom? Asi si idem zdriemnuť 😉

leninka75
29. nov 2012

ahojte!....

jacka
29. nov 2012

@leninka75 že aká stručná.......čo sa deje?...

jacka
29. nov 2012

@utka možem závidieť??? 😉

leninka75
29. nov 2012

@jacka ..práca, práca, práca a ešte raz práca 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2012

@leninka75 🙂 😉 😎 ..............čože porábaš? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre