Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. jan 2013

@utka mali........suseda mi tam robí tak mi vravela......aby som prišla............z 27 na 10 je celkom fajn.......ale aj tolko stáli lebo som jednu kukala ....ale 27 na detsku vetrovku nedááám..........
ideš už vecičky kupovať?...... 😵 😵

denisenko
19. jan 2013

ahojte.... 🙂 fuj...u nás taká kosa...doobeda aj slniečko svietilo, krásne počasie a zrazu behom hodiny sa to otočilo hádam o 180 stupnov...zimáááááá....... 😠
@jacka aj ja chcem...už som bola na výpredajoch v Tescu aj v Kiku a stále mám smolu...najväčšie číslo 122...no to si možu nechcať.... 😝 😝 😝 ...super si nakúpila, ja som Simonkovi minulý týžden za 7,5E tiež 50% dolu... 😉 ..ale potrebujem pre Niska a smola..... 😔
@utka ako ti závidím...tú pizzu by som si dala aj ja...tatinko mi sľubuje už celý týžden, že pojdeme a stále chodí domov vtedy, ked už sú pizzerky zavreté.....no..možno zajtra.... 😠 😠 ..ešte mu dám jednu šancu...... 😀 😀 😀

a Simonkovi som včera večer dala o 18.30 nurofen a spinkal do 1.40...potom papkal a spal do 5.30...konečne sme si čosi pospali..... 😵 😵 😵 ...asi mu dám aj dnes....

utka
19. jan 2013

@jacka pár vecí som pokúpila, aby toho nebolo naraz veľa...

jacka
20. jan 2013

ahojte........

@denisenko ja som Peťkovi kupila 122............trošku velká ale dorastie..................ja by som ani nevedela keby som nedostala echo 😉 ............akú ste mali noc??...........dala si mu liečiky?.... 🙂 ..............tvoj robí aj v sobotu?.....či mi niečo ušlo 😅 😅 .....................daj daj ....určite si šancu zaslúži 😀 😀 😀

@utka čo si kúpila?..................ja som kupovala vecičky ked som mala už velké brucho.......celkom som sa bála že čokeby niečo.......... 😉 ...to nie som poverčivá 😉 😉

ja už mám skoro navarené.............ešte upečiem chlebík MAťulovi aby mi v školke neumrel...............si v piatok pýtal duplu...ale kedže nemal chleba...smola ☹ ..takže pošlem viacej 🙂 ..........asi mu chutila pomazánka alebop čo....lebo mu doteraz vždy stačilo 😀 😀

utka
20. jan 2013

@jacka no ja som aj pri Viktorkovi takto skoro kupovala...musím sa zásobiť. Lebo pri mojom zdravotnom stave človek nikdy nevie...či náhodou neskončím v nemocnici...

utka
20. jan 2013

Viki zase kašle. Ja som už na nervy z toho ☹...

denisenko
20. jan 2013

ahojte.... 😉 moji chlapi sa šli vyvenčiť..všetci 3... 🙂 🙂 🙂 🙂 tak som rýchlo využíla situáciu a pekne krásne po nedeľnom obede...hor sa na podlahy...si asi teratz myslíte, že som na hlavu padnutá, ale ja musím využiť čas, ked nie je doma ani noha....tak nedeľa, nenedela...pracujem..... 😀 😀 😀

@jacka akú pomazánku mu dávaš???....veru dorastú....a na bundách to ani veľmi nie je vidiet ak je aj väčšia... 😉 ...máš dobrú známu, aj ja by som takú potrebovala, lenže u nás v Tescu aj tak oblečko nemajú...... 😝 😝 ...no...tatinko pracuje aj v sobotu..teda teraz....lebo kedže kamion je pokazený, ostal bez roboty, tak dostal echo na niečo iné, tak skúša....uvidíme, či to výjde, lebo ked sa pokazí auto tak byť bez peniažkov....na to sa možem vykašlať.... 😔 😔 😔
@utka tak potom aj ja som poverčivá.... 😀 😀 😀 😀 😀 tiež som si kupila čo bolo treba až neskor, aj ked...dva kúsky som mala od 3-tieho mesiaca...ale psst..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...kašle??? nedobrali ste len prednedávnom lieky??? 😕 to moc nepoteší...hlavne aby si niečo nedostala aj ty.... ☹

Simonko...dneska ma kakací den....vstali sme o pol piatej a do 7-mej ho 4 krát prehnalo.....a zuby stále nevidno...len hryzie všetko, čo mu príde pod ruku...a ked zbadá mna, tak sa vrhá na mna ako nejaká piraňa..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. jan 2013

@jacka čo si varila???.... my máme kuraciu olievočku, mäsko so šťavou a knedlu.... 😵 😵 😵 😵 😵 a tatinko si zmyslel, že ešte koláč....vraj bude piecť...som zvedavá..... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2013

@denisenko slepačiu polievku.....a kedže Peťko stále hnačkuje tak som upiekla kuriatko s ryžou....................mnam lubim mäsko s knedlou? 😵 😵 😵 ..................tak to som aj ja uvedavá čo napečie...........dôveruj 😀 😀 😀 😀 😀 ....................maju v škloke...ale dávame bacha čo akú maju.... 🙂 .......ked nemožu dajú len maslo 😉 .............žeby ho prehánalo zo zubkov?......to už kolko máte nejak sa strácam....... 🙄 ...................a idete dnes na pizzu?..................tu sa trčí doma......doobedu sme boli stavať bunker.....................teraz čosi hnusné padá z neba.... 😝 😝 .....hlavne je to mokré a nie je to sneh 😀 😀 😝 😝 ..................................ved najlepšie sa riadi ked nik nie je doma...... 😉 ..........urobíš to lepšie a rýchlejšie 😉 🙂 😀 😀 ...............................................sa pamätám ked som kupovala MAťkovi ....som si to prikladala na brucho 😀 😀 😀 😀 😀 ...či mu to bude dobré 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2013

@denisenko čo to má tú druhú robotu?.........odkedy má pokazený kamion?.........a kedy bude ak bude hotový??...

denisenko
20. jan 2013

@jacka ...pizza bola včera...dali sme si doniesť na večeru.... 😀 😀 .aj Denisko bol hodinu v bunkri....mokrý ako vodníčatko..... 😠 😠 😠 ....tatinko už valká cesto...lístkové.... 😉 ...uvidíme, čo z toho vylezie.... 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2013

@jacka ...zúbky...to je dlhá historia...trápime sa tak od 6-tich mesiacov....pár dní je klud a potom odznovu....ved to poznáš.... 😔 😔 😔 😔 ..alebo ak si z tých šťastnejších...tak asi nie.... 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2013

ha...kuchár....už bežal do obchodu..... 😀 😀 😀 ....no má sa ešte čo učiť, aby bol v leveli: co dúm dal.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 vidím ťa.... 😵

leninka75
20. jan 2013

@denisenko ....faaaaakt??? 😀 😀 😀

...že čavte!!! 🙂 🙂 ..............

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 keby ťa neodhalím, ani neprídeš pozdraviť, čo????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. jan 2013

@denisenko ....za čo ma máš??!! 🙂 😉 .......však vidíš ,že už bez vás nevydržím, tak vás aspoň kuk 😵 😵 😵

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 ved ja som ťa len podpichla, aby si ešte niečo napísala.... 😉 😉 😉 😉 ..boli ste lyžovať? 😕

utka
20. jan 2013

@denisenko ja tiež kašlem, ale už je to lepšie...Zajtra s ním idem poobede na imuno-alergológiu, tak uvidíme...

jacka
20. jan 2013

@leninka75 ako rýchlo si prišla tak si odišla 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2013

@denisenko aký bol koláčik zvládol to? 😵 😵 ................máš trápenie s tými zubkami................poznám....pri Maťkovi ......Peťka si nejak nepamätám....ktovie prečo 😀 😀

leninka75
20. jan 2013

..kto piekol koláčik?? 😕 .........čo som si nevšimla??? 😔

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...hej boli sme 🙂 ....skoro som na riť padla..Lilka sa postavila na lyže, ani nečakala na inštruktora, rovno na vlek a zrazu bola dolu a čo som bola fest prekvapená, zrazu zatáčala tam kam bolo treba 😵 😵 😵 .........asi neurobíš nič, len musíš vydržať, kým sa všetky prerežú ☹ ....kedy ideš s tou štítnou?

@jacka ...vy sa ako máte?....lepšie?....

leninka75
20. jan 2013

...pánabeka, keby ste videli čo je u nás na cestách...čisté sklo 😝 😝 😠 😠 ......diaľnica sverepec-žilina je uzavretá 😨

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 ...no vidíš..prekecla si sa....nečítaš poctivo.... 😀 😀 😀 😀 tatinko piekol koláčik..štrúdlu z lístkového cetsa....s makom a broskynami.....no..zjedli ju aj s Deniskom...ja nemusím.... 😀 😀 😀 ...počkaj, ešte budete mať doma budúcu Vonovú...či ako sa to volá..... 😀 😀 😀 😀 ...so štítnou..idem v stredu na krv a potom o týžden uvidím, na čom som....hádam dobre...neschudla som, tak je to isto ok.... 🙂
@jacka zvládol, zvládol...ale potreboval moje rady..... 😀 😀 😀 ..no vidíš, ty Maťko a Peťko nič....ja Denisko nič a Simonko ...aj za neho....myslíš, že to tak musí byť???
@utka ..ozaj, jemu alergo testy už robili, že?

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 a to prečo???..cestári vyhlásili štzrajk???...ved nesneží a ani neprší....aspon u nás nie.... 😕

denisenko
20. jan 2013

@leninka75 a to prečo???..cestári vyhlásili štrajk???...ved nesneží a ani neprší....aspon u nás nie.... 😕

denisenko
20. jan 2013

no paráda...Simonkovi už aj teplota vyskočila....našťastie nie tak, ako Deniskovi.....dostal Nurofen, trochu smecty nasilu a uvidíme čo sa bude diať....obidvaja už spinkajú....aké máme ticho v dome...konečne... 🙂

utka
20. jan 2013

@denisenko nerobili mu. Mala som ho ísť objednať, keby bol chorý, lenže od septembra nebol...Takže nič. Ale zajtra jej poviem...

denisenko
20. jan 2013

@utka a prečo ja som bola v tom, že robili??? Deniskovi robili pred 3mi rokmi...a na nič neprišli... 😔 ..alebo žeby tá nosná mandla???? 😕

denisenko
20. jan 2013

idem si dať s mojou polovičkou pohár vínka a zaliezam pod perinu... 😀

dobrú nocku.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre