Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. jan 2013

@denisenko ..hanbím sa 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 ........nemáš rada koláče s lístkového cesta??? 😉 .....máš pravdu, že nesneží, ale padal tu taký mrznúci dážď 😝 .....muž bol niečo nalievať do auta a hovoril, že je na ňom ľadová škrupina ☹ .........uži si pekný večer 😵 😉 ....

dobrú noc všetkým 😔

utka
20. jan 2013

@denisenko mandľa je už fuč, tak neviem, čo sa deje??? Volala som dnes s tým známym lekárom, tak vraj nás má imuno-alerg. poslať na funkčné vyš. priedušiek...Uži te si to!
Dobrú noc!!!

leninka75
21. jan 2013

dobré ráno!!.....

@denisneko...aký bol večer?? 🙂

utka
21. jan 2013

Ahojte...
Dnes na hematológii v pohode. Dosky sa držia 😉.
Unás prší ☹. To bude všade vody...fuuuu...

jacka
21. jan 2013

ahojte..... 🙂 🙂

leninka75
21. jan 2013

@utka .....nedávno sa v BA v bežkovalo teraz sa bude člnkovať 😀 ......na hematológiu chodíš každý týždeň?...

@jacka ...stručne? 🙂 😉.....ako deti?...

utka
21. jan 2013

@leninka75 to máš pravdu s tým člnkovaním. teraz som bola na hemoške po dvoch týždňoch a najbližšie idem 7.2.
Teraz v stredu idem na gyndu na krv-AFP testy.

leninka75
21. jan 2013

@utka ..bože ako to letí ☹..mne sa zdalo, že si bola len nedávno.....fuuu AFP 😕......to sú tie upírske odbery 😀...4 ampulky, brrr ...ráno sa riadne napi vody nech dobre tečie 😉...síce, ty si zvyknutá, že? 😉..ozaj a hemo - výsledky ti robia na počkanie ?...

jacka
21. jan 2013

@leninka75 jasne a stručne 😀 😉

jacka
21. jan 2013

@leninka75 Peťulo je ešte doma........včera ešte hnačkoval....ale len ráno 2x,,,,,,poobede nič.....v noci nic.....dnes zatial nič................tak dúfam že je po........ale 🤐 .......tak hádam pojde zajtra už do školky....
vy ste zdravučký?..ako v škole?......

som si urobila kávu a nejaká je hnusná 😝

utka
21. jan 2013

@jacka vieš kedy žene nechutí káva??? 😀
@leninka75 veru, letí to. Zvyknutá som. Dnes mi brala sestrička (kamoška) z oboch rúk, lebo mi niečo zabudla...ale v pohode. A výsledky mávam hneď.

leninka75
21. jan 2013

@jacka ...čo vám povedala mudra?....veru nezakríkni 🤐 ....ráno Peťkovi nie je ľúto, že ide len Maťko? .....sme zdraví, ale radšej tiež 🤐 ....veľa detí začína byť chorých ☹ .......v škole dobre, jednotky sa nosia na kilá 😀 😀 😀 😀 ...dokonca Lilka povedala, že zajtra pôjde do družiny, tak som zvedavá 😨

denisenko
21. jan 2013

ahojte... 🙂 ..tak a my kakaáme dalej....som volala mudrej, tak vraj asi fakt len zubky...ale aj tak...je to o držku, kedže milosťpánko nič nechce piť, okrem mlieka...a to mu tie hnačky ešte posunie.....tak len vydržať...dúúúúúfam.... 😠

leninka75
21. jan 2013

@denisenko ....aktiviu by ti nezjedol?..alebo strúhané jablko s mrkvou?...alebo vypiť mrkvovo - vločkový odvar?.......alebo len vydržať .......už nech vám to skončí!!!

denisenko
21. jan 2013

@leninka75 aktiviu ..neľúbi...ale aj tak po nej sa bol vykakať aj bez zúbkov....mrkvu sme mali včera....doslova cez neho preletela a v nezmenenom stave sa našla v plienke.... 😀 😀 😀 ....tak dneska budú banány a ryžový odvar...do toho mu zarobím mlieko na noc, tak to hádam do neho dostanem.... 🙂 ..a ešte vypil jednu smectu....po striekačkách, v čaji....ale tie revy okolo toho....no čo už, ked to musí byť..... 😔 😔

denisenko
21. jan 2013

@jacka káva nechutí? 😕 😕 ...ja už mám za sebou jedného turka a 3 Cara..... 😀 😀 😀 ...tak hádam je už Peťko z toho vonku... 😉 ..kedy pojde do školky? 😕

utka
21. jan 2013

Takže na imuno-alergo sme dostali nejaké tabl. Montelukast na 28 dní. Potom pôjdeme na spirometriu a keď bude fit, tak na alergo testy.

jacka
21. jan 2013

@denisenko banán obsahuje vlákniny...nezapeká...... 😉 ..........sa čudujem že ti to nevyplul 😉 .....skusk kupiť tten enterol.....asi nám len ten zabral........ 😅 ..alebo čas... 😝 ......................mlieko ak kojíš tak kludne možeš pokračovať.......... 🙂

jacka
21. jan 2013

@denisenko do školky pojde už zajtra.............nemožem ho tak dlho nechať bez pečiatky.........už mu je aj tak ovela lepšie....ved keby niečo som dama zavolajú 😅

jacka
21. jan 2013

@leninka75 Peťko ...chodí s nimi ráno .......potom ho vrátil....... 😀 😀 😀 .....................Lilka sa nezdá 🙂 🙂

denisenko
21. jan 2013

@jacka ja viem banány su na regulovanie žalúdka...spapal 2...roztlačené so smectou, ani si to nevšimol..... 🙂 teraz varím ryžový odvar... 😀 ...už ho nekojím, ked prišla pred vianocami prvá mrcha, Simonko sa odstavil sám.... 😔 😔 😔 a .........ježkove nohy, kým ja ťukám, on mi vyšiel z bežky...tolko sa z nej vyklánal, kým sa nezošuchol úplne von.... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
21. jan 2013

@leninka75 mudr že máme črevnú chrípku.........ked myslí........... 😝 ...čo ja viem.....ked mu nič ine nebolo.......prečo hned chrípku že 😝 😝

jacka
21. jan 2013

@denisenko juj a nič sa mu nestalo??:.... ☹ ☹ ☹ ..................ja som si vygoolila že na hnačku sú dobré jablká.....aj špenát........skus pokukať.... 🙂 .............................tak s tým mliekom ti neviem poradiť...........sám sa odstavil....to si mala fajn....aspon ste sa netrápili.....čo mu nechutilo mliečko?................ja som ich veselo aj cez mrchu...aj ked im nie velmi bralo.... 😀 😀 ...ale pri MAťkovi som dostala hnde po šestonedelí tak on nemal na výber 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. jan 2013

@jacka ..našťastie....mal len červenú polovičku tváričky, ako sa šuchol dolu...ale to už bledne...a rehoce sa...potvorka malá...ten už spadol odvšadial, okrem vypadnutia z postielky....inak by to bolo nakompletku.... 😠 😠 😠 ...nechutilo, aspon myslím...ešte som sa snažila, ponúkala, ale pár nocí zobral len v polospánku a potom už ani to nie....horšie je, že okrem mliečka nič nepije, lebo nechce...bol zvyknutý len cuckať a teraz je to ťažké..... 😔 😔 ...špenát neľúbi...jablká máááme... 😉 ten enterol je aj pre takýchto drobných??? 😕 ..Peťkovi sa to už viac nevrátilo??klop,klop,klop.... 🤐 ....v tej vašej školke....iná byrokracia...u nás tuším odo mna nepýtali papier ani raz...a to bol viac doma ako v školke....bud sme šli na prázdniny, alebo soplil.....stačilo im len povedať že nepríde.... 😉

jacka
21. jan 2013

@denisenko ....našťastie je celý.....a hlavne....." gumený...."........ 😵 😵 😵 🙂 ................škoda mohol vydržať do roka.....ale čo už 🙂 ....teraz v noci ako spinkáva....a nejakú vodičku si neskúšala....alebo čajík?...................mal by byť aj pre menších...píšu že deti od 3 rokov tolko .........a do 3 rokov tolko dávky.... 🙂 ................Peťkovi už bolo jeden den lepšie.....že kakušlôal len ráno a potom nič......v noci prdkal....a na druhý den sa to začalo zasa.......ale hádam už bude.....klop klop....ok... 🤐 ........................................ved nechápem tú školku....pri najhoršom bude mať jeden den fajku že bol....a tri dni može byť zas doma 😀 😀 😝

denisenko
21. jan 2013

@jacka ako myslíš, že neospravedlnené hodiny a dvojka z chovania?????? 😀 😀 😀 😀 ...ved by im to mohlo byť srdečne jedno.... 😠 vodu, čaje, všetko možné....z fľašky, pohára, sosáka, slamka....nič....ani do pusy to dať..... 😠 😠 😠 pojdem zaniesť Niska na futbal, tak sa zastavím v lekárni....hádam mi povedia.,..... 🤐

jacka
21. jan 2013

@denisenko uvidíš som zvedavá čo ti tam povedia...... 😕 .........................to už obsahuje aj probiotiká..... 🙂 ...........................no máš to ťažké ked nechce nič ☹ ☹ 😒 ....................
ešte nás náhodou vyradia zo školky a sme v ........................háji 😀 😀 😀 ...................a ja v cvokhouse 😀 😀 😀 😀 😀 ..................rovno by sme dostali gulu z chovania 😀 😀 😀 😀 ..ale najskor ja 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. jan 2013

@jacka no. tak lekáren sa nekoná...Denisko šiel na futbal s tatinkom....prší........... 😠 ...ale ryžový vývar spapal..teda vypil, ale len s UM...lepšie tak, ako vobec nič, že?

jacka
21. jan 2013

@denisenko no škoda....som chcela vedieť čo ti povedia...............veru aj tu prší od rááána.....tolko vody....že hnúúúúúúúúúús 😝 😝 ................................aspon niečo spapá......to je dôležité 😉 .............ešte má hnačku?

jacka
21. jan 2013

🙂 😉 😎 😀 😀 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre