Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
5. feb 2013

@leninka75 tento týždeň nechodí do školky...majú plavecký,ale ja som ho nedala...teraz sa mi dostal z choroby a vieš ako to je teda u nás isto no majú kedy tie učky dozrieť na nich....oblečený naporiadok a tak ,ale minule bol na plaveckom a hrozne ho bolelo bruško z tých dosiek ...úplne červenú kožičku mal z nich až plakal doma,mi si ho naučíme plávať v lete 😀 ja isto nie lebo ja akosi nevieeeeeeeeem...som sa aj teraz sa bojím veľkéééého množstva vody 😅 čo už ale mala som istý čas také želanie nech mi naši na narodky darujú plavecký kurz 🙂 s nejakým ffešným plavčíkom 😀 😀 😀 aby som sa kurňa už nebála bo ma to hnevá niekedy 😝

jacka
5. feb 2013

detičky si nakázali puding........kupila som dr oekter BB puding......ešteže som si ho prečítala........moje nervy.....teraz ho možem vysypať do smetí.............................ja koza že som si to nekukla v obchode 😠 😠 😠 😠 😠 😝

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..ty naša mladica 😀 😀 😀 😀 ,.......to ja som teda stará páka 😀 😀 😀 ......najdlhšie to tu ťahám s jedným a tým istým, s prvým aj posledným 😵 ......

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..kde ste sa vymáčali?... 😝 ...aký puding môžu?....

leninka75
5. feb 2013

@katka1819 ..fíha, že plavecký v škôlke.....inak toto nechápem prečo to organizujú v zime 😠 😠 😠.......to je na hlavu 😝.....v Bytči máte plaváreň? .......nie si jediná čo nevie plávať 😉 ......mám zopár kamošiek čo sa s vodou moc nemusia 😉 ale zasa je škoda, že nevieš ☹ ......ja strašne rada plávam 😵 😵 ......chlapci ako spolu vychádzajú? ....

jacka
5. feb 2013

@leninka75 vonku 😝 😝 ...v snehu.......stačilo tam pár krát sa tam vyválať.....a bolo to.......................no dr.oeker....preto som to neluštila.... 😝 ...tak mi treba 😝 .....a všade kde je kukuričný škrob

jacka
5. feb 2013

@leninka75 ste boli vonku?

jacka
5. feb 2013

@leninka75 krááááásne napísané 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......len ešte ťahaj ťahaj......

leninka75
5. feb 2013

@jacka .....tomu hovoríš sneh 😝 😝 ....neboli sme vonku, tam je sodoma-gomora.....najskôr pol dňa lialo a teraz do toho začalo aj snežiť 😝 😝 😝 ...hnuuuuuuus 😝 😝 😝 😝 ........máš ja nejaký overený puding?........

leninka75
5. feb 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
5. feb 2013

vidím letty.... 😵 😵

jacka
5. feb 2013

@leninka75 nooo vyzerá to ako sneh.......... 😝 😠 😝 .........nám tu teraz prší....aj nás to trošku vonku chytilo 😝 ...........toto čo je za zima....teraz može začať mrznúť a -10........ 😝 😝 ...............................dr.oetker....... 😉

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..hej aj ja som ju videla 🙂 ..len som nestihla napísať, prišiel mi zákonitý 😵

jacka
5. feb 2013

@leninka75 že zákonitý 😵 😵 ...tak sa mu chod venovať 🙂 🙂 🙂

letty86
5. feb 2013

ahojte 😉

letty86
5. feb 2013

@leninka75 no aká pekná nevesta na mna hladí...veru, ty nestárnes, ty pekne zrejes 😉
@jacka 😵 vidíš vo mne romantickú dusu 😉 ...ja som bola taká smutná nevesta, to obdobie bolo také všelijaké 😖, len nie pekné...vydávala som sa mesiac po ockovej smrti ...v apríli a v júni sa narodila viki.....dam foto do albumu, aby ste teda nepovedali.....ale sa ma nepýtajte, či svadobná 😅 lebo je 😅 .....som si pred niekolkymi rokmi skypovala s byvalou spoluziackou, bola tri týzdne po svadbe.....posielala mi zo svadby fotky, fotení boli v kastieli, koč mali...no romantika.....potom ona, ved daj aj ty...a jej prekvapivá otázka- to je svadobná 😅 😝

letty86
5. feb 2013

@denisenko simčo je aký sikulko 😕 😵 to aj denisko? u nás bola viki po motorickej stránke sikovnejsia, matko mal cas 🙂

leninka75
5. feb 2013

@jacka ....nechce ma 😀 😝 ......venujú sa mu deti 😀 😀 😀 .....

@letty86 ..žeby teda nie bosorka, ale víno? 😉 ...čím staršie tým lepšie? 😀 😀 😀 ........mala si vtedy ťažké obdobie ☹ .......

leninka75
5. feb 2013

..idem pomaly skľudniť deti, kakavko, sprcha a hajde do hajan 🙂 ...dobrú noc!

letty86
5. feb 2013

@leninka75 radšej vínko 😉

dobrú noc 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 ja už mojich kúpať nemusím.......už len zuby a pyžamo a huráááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

@letty86 viem spomínala si ☹ ☹ ☹ ..............museli ste to mať velmi ťažké..... ☹ 😢 .......si neviem predstaviť....ano ano...vidím v tebe romatičku...........ved ja som mala len obyčajné šaty...nechcela som volány a vlnky....a tak.......a koč......sme šli na našom aute........skoro si to aj muž odšoferovla 😀 😀 😀 😀 ....striga zavelila že to svet nevidel 😀 😀 ..................a boli sme len moji rodičia a sestry a jeho rodičia a brat..........................................to asi nie je všetko čo mala spolužiačka..........ved ty si šťastná a spokojná aj bez toho nie?? 😵 😵 😵 ...lebo inak...bitka 😉 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko koho že to vidím 😵 😵

denisenko
5. feb 2013

joj, ako ste si pokecali.... 😉 sa to celkom fajn číta...konečne niečo iné ako bacily... 😀 😀 😀 😀 😀 chlapi už spia...ja za sebou test číslo 14...a kašlem na to.....som mala dneska den D.... 😝 😝 😝 😝 😝 málo času, tak kým Simčo spinkal, bola som po Niska v škole, rýchlo napísať úlohya že ešte kým driemka, kuknem na teoriu...no...prišla moja drahá polovička, že obed...aj kávičku si dal....a ako som ju zalievala, pukol pohár....takže klasika káva turek po celej kuchyni, v šuflíkoch a kade tade...o zábavu postarané...do toho sa prebral Simonko....ešteže ma prišla svokra zachranovať, lebo tatik zas utekal do roboty, a dve trdlá na špinavú kuchynu a vybraté šuflíky je až priveľa..... 😀 😀 😀 😀 😀 a potom do toho humusu...zaniesť Deniska na šach, a po hodine zas pre neho...nohy mokré,fúúúj..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
5. feb 2013

@jacka tu som, tu som..... 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko super.... 😵 😵

denisenko
5. feb 2013

@jacka he he...že bitka.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2013

@jacka ale ved Dr. oetker je bezlepkový, či nie každý???? 😕 😕 😕

denisenko
5. feb 2013

@letty86 ..Denisko bol a ešte stále je tornádo...ale proti Simonkovi...nemá šancu.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
5. feb 2013

@denisenko no moja tebe sa tak fajn darí........nemenila by som s tebou..........aký ty máš pestrý život 😔 😔 .............ešteže ti má kto pomáhať..... 😉 ..........................o tom počasí vonku ani nehovor.......vrrrr 😝 😝 😝

denisenko
5. feb 2013

@leninka75 ..jasné., že sme ako víno..... 😀 😀 😀 😀 ....u nás je taký istý mokrý a ťažký humus asi ako u vás.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre