Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
9. feb 2013
@jacka diazepan..nie....dávam len čípky, ked je to 37,5 a viac.....potom už nevystúpila...zatial....diazepanu sa snažím vyhnúť, je to svinstvo....ako všetko..... :-S :-S :-S :-S
aninka29
9. feb 2013
@denisenko ked si urobila testy,,,urobíš aj jazdu 🙂 🙂 ..máte aj kúželky?.....
jacka
9. feb 2013
@denisenko vieš ako sa hovorí.................ked nedáš prednosť tak dostaneš.........kto by si chcel nabúrať auto že ano.................. 😃 😃 😃 😃 😃 .........................hlavne sa tým neriad naozaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
9. feb 2013
@aninka29 máme.... 😃 😃 😃 😃 minulý týžden som konečne pochopila princíp...... 😃 😃 😃 😃 😃 ....som rada, že mi to nedošlo až po funuse,....... 😃 😃 😃 😃 slalom, plus 3 x parkovanie cúvaním.... :-S
jacka
9. feb 2013
@aninka29
@denisenko veru testy sú najdoležitejšie.......... 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ako všetky lieky...............ale predsa len on je ešte maličký drobčiak x-) x-)
denisenko
9. feb 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 ....šak to to....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a ešte v pondelok zamaľujem všetky STOP-ky...lebo na tom vraj pohoreli baby naposledy.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
9. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 nepotrebuješ pomocť 😃 😃 😃 😃 ...................radšej ich odpíl....dáš do zberu 😃 😃 😃 😃
aninka29
9. feb 2013
@denisenko ved stopku vidíš aj so zatvorenými očami 😉 radšej sa zameraj na značku daj prednosť v jazde 🙂 ..a na parking
aninka29
9. feb 2013
@jacka dojdeme aj my na brigádu 😃
denisenko
9. feb 2013
@jacka vidíš...ešte aj zarobím...... 😃 😃 😃
@aninka29 tak zas ja ked vidím daj prednosť tak brzdím už kilometer.... 😃 😃 😃 😃
aninka29
9. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃
jacka
9. feb 2013
@aninka29 pridávame sa 😃 😃 😃 😃
denisenko
9. feb 2013
...si robte zo mna srandičky, ked vy už máte..... 😃 😃 😃 😃 😃 ..ale...poteší, aspon sa nestresujem..... 😉
jacka
9. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja s teba nemožem 😃 😃 😃
aninka29
9. feb 2013
@aninka29 a ja si tú značku "mýlim" s hlavnou 😃
aninka29
9. feb 2013
a potom sa čudujem,že čo po mne húúúkajúúú 😉
jacka
9. feb 2013
@denisenko čosi....nikdy...... 😃 😃 😃 😃 ..................ved ty si šikovná...............to zvládneš ešte aj Simonka budeš mať na rukách x-) x-) x-) x-) 😉 😉
jacka
9. feb 2013
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ................. 😃 😃 😃 😃 ................nevadí ti že to má inú farbu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
9. feb 2013
@jacka ...tak to si vystihla...by to lepšie odšoferoval ako ja........... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
9. feb 2013
@aninka29 .....ved a ked ideš na hlavnú?......tak to skoro akoby si už bola, no nie???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
9. feb 2013
@denisenko inak mohla by si..normálne nabehni na jazdu aj s malým a autosedačkou,že žial,nemáš kde nechať malého..si ho pekne pripútať dozadu k policajtovi....so Simonkom sa dohodni nech trošku poplačká...a jazda bude trvať maxi minútu.... 😉
jacka
9. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 ..............žeby si aj on zaslúžil x-) x-) x-) x-) 🙂 🙂 .................................
denisenko
9. feb 2013
@aninka29 ....dobrý nápad..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
9. feb 2013
@denisenko ty čo dnes večer piješ........... 😃 😃 😃 😃 ...............skor na hlavnú 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
9. feb 2013
@denisenko ber aj Deniska....ten dá policajtov do laty 😃 🙂 🙂 🙂
denisenko
9. feb 2013
jaj....bolí ma brucho, čo sa rehlím.... 😃 😃 😃 😃 idem od vás.......ešte kuknem 100-tý krát Kamenák a zaspím po najbližšej reklame..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

dobrú nocku..... 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
9. feb 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Denisko......tak to by ma už ani na testy nepustili...nie ešte dalej...... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
9. feb 2013
@denisenko aj na mna muž kuká ako na cvoka 😃 😃
ved kamenák sa dá kuk aj x krát x-)
jacka
9. feb 2013
@denisenko čoby......by si sa divila akoby oči očili 😃 😃 😉 😉
jacka
9. feb 2013
idem aj ja ......monolog možem viesť hocikedy..............

Začni písať odpoveď...

Odošli