Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

dobrú nocku..................... 😵 😵

utka
9. feb 2013

Som sa dobre zasmiala...ste teda srandistky 😀 ...
@jacka a na ktorú školu teda pôjde?

jacka
9. feb 2013

@utka na 6 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 ................................................ 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 čert ako diabol 😝 😝 😝 ...................ja som chcela do BB......ale to by sme sa tam museli aj presťahovať..................a varia aj v tej škole bezlepkovo.................ten riaditel mi pripadal pripitý..................aj telocvikár bol nejaký čudný.....................aj všetci 😝 😝

jacka
9. feb 2013

@utka už fakt bežím................ty sa ako cítiš?.......... 😵 😵 😵 ....Viki sa teší na súrodenca ?.....čoby on chcel...bračeka?.

katka1819
9. feb 2013

ale ste popísali babizne 😀 ja som po zumba párty no paráááááááádka 😝 lahnem a spim 😀 😀 😀 tak zajtra 😉

utka
9. feb 2013

@jacka cítim sa celkom fajn...Dnes sme som sa dosť nachodila a nastála, tak ma trošku omínalo brucho, ale dá sa. Viki sa sanáď teší. Nejako to nepreberáme...Najprv chcel sestričku, ale tým, že sa mu nepáči meno Lucka, tak chce radšej braček Lukáška...
Keby ste ho dnes počuli, čo zabil...Išli sme do tej Incheby a on sedel pol hodinu na wecku. Tak mu hovorím, nech si pohne. A on na to: " Za chvíľu to bude. Hovno má už len jednosmerný lístok. Síce ešte poriadne nevie, či sa ide okúpať, alebo nazad..." Skoro som umrela...

utka
9. feb 2013

@katka1819 tak si asi celkom slušne unavená...Ja zumbu nemusím. Ale mám rada Taebo. Už sa teším, keď budem môcť chodiť...

utka
9. feb 2013

@aninka29 napíš nám, ako sa máte?Čo máte nové?Prečo si nás tak dlho obchádzala???

jacka
10. feb 2013

ahojte............ 🙂

katka1819
10. feb 2013

achooooooooooooooooooooooooooooj 😀

katka1819
10. feb 2013

@utka teda ten tvoj synátor je peckový tak takúto hlášku na vecku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
10. feb 2013

ahojte 😉

aninka29
10. feb 2013

ahojte 🙂 ..aj u vás je des počko? 😝 ...radšej nech zasneží počas jarných prázdnin......chystám sa s babami na pár dní niekam.......a rozhodla som sa,že si dáme výlet "s tebou mě baví svět " 😀 ..a pocestujeme vlakom 🙂 ..............inak hanba,hanba....moje deti vlakom ešte v živote necestovali 🤐 ...............vlastne Sabka iba brikou............a Simka sa viezla aj busom zo dvakrát 😕 😝
idem si zaliať kafčo.....a vymyslieť nejaký program..poriadené mám,obed sa varí,práčka pere,aj požehlené mám......do školy je Simi pripravená....poobede si ešte niečo prečíta......takže tolko na dnes 🙂
peknú nedelu žienky 😵

utka
10. feb 2013

Ahojte...
Ja som teraz skončila, varenie, pečenie, pranie, upratovanie. Ešte ma čaká žehlenie, ale to určite nie dnes. Chlapi šli na korčulko. Ináš Viki zase soplí ☹. No čo už narobíme. U nás sneží...vrrrr... 😠

leninka75
10. feb 2013

ahojte!!......a dovi dopo 😝 😝 😝 ...vám to nerobí dobre!!??:...toľko počmárať 😝 😝 😠 😠 😠

utka
10. feb 2013

@leninka75 sa rozšupli baby včera, čooo?

leninka75
10. feb 2013

@utka ..potvory ukecané sú to!!! 😖 😀 😝

utka
10. feb 2013

@leninka75 a vy ako víkrndujete? Čo dobrého si varila?

leninka75
10. feb 2013

@utka ...víkend, nejaký rýchly je 😕 ...včera sme boli s Lilkou zasa lyžovať..zážitok..cestou tak hodila takú fajnú trojitú tyčku do auta...a vieš ako dobre teraz všetko schne 😝 ......vytepované je všetko, ale puch ešte zostal 😝 ....dnes doobeda sme boli plávať a teraz už len tak sa povaľujeme 🙂 ......mali sme kuraciu plievku a paprikáš..vy ako víkendujete? 😉 ..čítala som niečo o korčuliach 😉

leninka75
10. feb 2013

..fuj mne sa už snívalo s tou našou stretávkou po 20 rokoch...všetci boli nepríjemní ☹ ......teraz fakt neviem či tam ísť či nie,.......po takom sne 😝

leninka75
10. feb 2013
utka
10. feb 2013

@leninka75 aj my sme mali kuraciu polievku a paprikáš 😉. Hej, hej. Chlapi sa šli korčuľovať. Išli kuk na nový petržalský štadión...

leninka75
10. feb 2013

@utka ..aká zhoda chutí 😉 ...viki vie korčuľovať na nožíkových aj na kolieskových?....aj mu niečo dávaš do nosíka??

utka
10. feb 2013

@leninka75 na kolieskových mu to ešte nejde, ale na zimných už celkom fajn...

letty86
10. feb 2013

kuk 😵
@leninka75 my máme mať stretávku tiež...niekedy v lete.....u mna platí, že čím menej sa mi chce, tým je lepšie 😵....mozno budeš prekvapená, ako bude dobre
ste mali perný víkend 😵 u nááás je taká kosa...brrrr 😝

utka
10. feb 2013

@leninka75 nahrieva sa infra lampou, ráno mu dávam Avamys, čo má od alergol. a urobila som domácu medicínku-zázvor, cesnak med a tiež čajíky...

letty86
10. feb 2013

vikusku už mám doma 😵 😵 , idem sa k nej suchnúť pod perinu, niečo velmi dolezité pozerá 😀
pekný zvyšok nedele 😉

leninka75
10. feb 2013

@utka ....tá domáca medicínka sa mi páči 🙂

leninka75
10. feb 2013

@letty86 ..chcela som sa ťa ešte niečo opýtať, tak nabudúce.....uži si Vikinku....aj tebe pekný zvyšok nedele 🙂

leninka75
10. feb 2013

@katka1819 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre