Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka diazepan..nie....dávam len čípky, ked je to 37,5 a viac.....potom už nevystúpila...zatial....diazepanu sa snažím vyhnúť, je to svinstvo....ako všetko..... 😖 😖 😖 😖

aninka29
9. feb 2013

@denisenko ked si urobila testy,,,urobíš aj jazdu 🙂 🙂 ..máte aj kúželky?.....

jacka
9. feb 2013

@denisenko vieš ako sa hovorí.................ked nedáš prednosť tak dostaneš.........kto by si chcel nabúrať auto že ano.................. 😀 😀 😀 😀 😀 .........................hlavne sa tým neriad naozaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 máme.... 😀 😀 😀 😀 minulý týžden som konečne pochopila princíp...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....som rada, že mi to nedošlo až po funuse,....... 😀 😀 😀 😀 slalom, plus 3 x parkovanie cúvaním.... 😖

jacka
9. feb 2013

@aninka29
@denisenko veru testy sú najdoležitejšie.......... 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ako všetky lieky...............ale predsa len on je ešte maličký drobčiak 😵 😵

denisenko
9. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 ....šak to to....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte v pondelok zamaľujem všetky STOP-ky...lebo na tom vraj pohoreli baby naposledy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 nepotrebuješ pomocť 😀 😀 😀 😀 ...................radšej ich odpíl....dáš do zberu 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@denisenko ved stopku vidíš aj so zatvorenými očami 😉 radšej sa zameraj na značku daj prednosť v jazde 🙂 ..a na parking

aninka29
9. feb 2013

@jacka dojdeme aj my na brigádu 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka vidíš...ešte aj zarobím...... 😀 😀 😀
@aninka29 tak zas ja ked vidím daj prednosť tak brzdím už kilometer.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@aninka29 pridávame sa 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

...si robte zo mna srandičky, ked vy už máte..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale...poteší, aspon sa nestresujem..... 😉

jacka
9. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@aninka29 a ja si tú značku "mýlim" s hlavnou 😀

aninka29
9. feb 2013

a potom sa čudujem,že čo po mne húúúkajúúú 😉

jacka
9. feb 2013

@denisenko čosi....nikdy...... 😀 😀 😀 😀 ..................ved ty si šikovná...............to zvládneš ešte aj Simonka budeš mať na rukách 😵 😵 😵 😵 😉 😉

jacka
9. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................. 😀 😀 😀 😀 ................nevadí ti že to má inú farbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka ...tak to si vystihla...by to lepšie odšoferoval ako ja........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 .....ved a ked ideš na hlavnú?......tak to skoro akoby si už bola, no nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@denisenko inak mohla by si..normálne nabehni na jazdu aj s malým a autosedačkou,že žial,nemáš kde nechať malého..si ho pekne pripútať dozadu k policajtovi....so Simonkom sa dohodni nech trošku poplačká...a jazda bude trvať maxi minútu.... 😉

jacka
9. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ..............žeby si aj on zaslúžil 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 .................................

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 ....dobrý nápad..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko ty čo dnes večer piješ........... 😀 😀 😀 😀 ...............skor na hlavnú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko ber aj Deniska....ten dá policajtov do laty 😀 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. feb 2013

jaj....bolí ma brucho, čo sa rehlím.... 😀 😀 😀 😀 idem od vás.......ešte kuknem 100-tý krát Kamenák a zaspím po najbližšej reklame..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku..... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko......tak to by ma už ani na testy nepustili...nie ešte dalej...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko aj na mna muž kuká ako na cvoka 😀 😀
ved kamenák sa dá kuk aj x krát 😵

jacka
9. feb 2013

@denisenko čoby......by si sa divila akoby oči očili 😀 😀 😉 😉

jacka
9. feb 2013

idem aj ja ......monolog možem viesť hocikedy..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre