Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko tá vana sa ti kedy podarila???, 😵 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@utka to fakt si nič neurobila?.....normálne si ma vystrašila.........uff 😕 😕

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...fíííha...krokodíly.... 😀 😀 😀 my našťastie nie...len ho v izbe strašievala lampa..ale odkedy sú žaluzie, tak je pokoj..... 😵 😵 😵 ..vana...ja stíham všetko.... 😀 😀 😀 😀 kým Denisko popozeral rozprávky..aj nohy som si oholila....už ma nebavilo si zapletať vrkoče..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko som si myslela že už ani neprídeš.... 😉

denisenko
19. mar 2013

@jacka ja som tu.... 😵 😵 😵 ..tatinko zas nepríde skor ako o 11-tej...takže ešte tu chvílku pobudnem... 🙂

jacka
19. mar 2013

@denisenko ty sa máš aj nohy oholené.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................to v jeden den tolko vecí...................dobrééé 😀 😀 😀 😀 😀 .............................čo kukal?...................................................................a keby si tie krokodíly videla............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............oči by si si vyočila 😀 😀 😀 .....................

jacka
19. mar 2013

@denisenko to je pekné že chvílu...................... 😵 😵 😵 😵 .............ja už len čakám kedy dostanem zas padáka..... 😝 😝 😝 ..................aj Peťko mi nejak zle spinká..........zaspal na mne 😔

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...len pochytaj...budú na nejaké drahé topánky....alebo kabelku..... 😀 😀 😀 ved vy ste "za vodou"...krokodíliu farmu doma máte..... 😀 😀 😀 😀 ...tolko vecí...až mi je to aj samej divné...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

@jacka už som pozerala, či nie je spln...ale to asi to počasie tak zle na tie detičky vplýva..... 😠 ☹

jacka
19. mar 2013

@denisenko počuj jedného ti pošlem....................ako náhle ho tam uvidím 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................veru potok máme za domom.............tak sme stále za 😀 😀 😀 .................................................ved aj ja sa divím......... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko ........a je spln?..........to je na nervy s tým počasím.......mne ot lezie na mozog....čo potom také deti......nechápem čo sa to deje?...............a to som ho už bola asi dva krát hladkať....

denisenko
19. mar 2013

@jacka ja som včera celú noc robila len...psst, spinkaj..... 😔 😔 😔 chytiť za ručičku a spinkal...a takto dookola..... 😒 😒 😒

jacka
19. mar 2013

@denisenko presne ked cíti že som pri nom tak spinká........a stále sa mi zapína vysielačka ........nespinká dobre....som tu ako na ihlách................. 😝 .......................Maťkovi zas tiekla krv z nosa........dúfam že zas neskončíme na krčnom.... 😔

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...to nejako často mu tečie..... 😕 😕 😕 ...máš vysielačky??? 😕 😕 😕

jacka
19. mar 2013

@denisenko budem musieť odísť............dobre sa mi s tebou kecia........ 🙂 .............prajem vám dobrú nocku a pekné sníčky.............vyspinkajte sa do chrumkava...... 🙂 🙂

jacka
19. mar 2013

@denisenko no ved to.....a to ešte berie lieky........ 😝 😝 😝 ................mám vysielačky..................daleko je spálna.......nepočula by som ich ked sa pozatváraju dvere....................ty nemáš?kupili sme pri Peťkovi

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...nie..ani pri jednom... 😅 😅 nejako...mám to blízko, asi preto... 🙂 ...do chrumkava...nooooo.... 😀 😀 😀 😀 dobrú nocku aj Tebe 😵 😵 😵 😵

utka
19. mar 2013

Ahojte...
Môj šikovný manžel vyliečil notebook. Aj tam všetko zostalo, nič sa nevymazalo. Ozaj som nič neurobila. To sa mi samé nejako stiahlo, keď som lobzovala po googli.

denisenko
19. mar 2013

@utka ste mali šťastie... 🙂

utka
19. mar 2013

@denisenko to áno...

denisenko
19. mar 2013

..tatinko už bude zachvílku tu...tak sa lúčim..dobrú nocku... 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. mar 2013

Dobre ranko🙂

jacka
20. mar 2013

ahojte..........

jacka
20. mar 2013

@denisenko ranné vtáče..........akú ste mali noc?...... 🙂

katka1819
20. mar 2013

Pekné ránečko prajem a krásny slniečkový dník 😀 😎 😀

jacka
20. mar 2013

@katka1819 kde je slnko????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 .........................to myslíš vážne??? 😕 😕

denisenko
20. mar 2013

@jacka ..ja som sa tiež zobudila na slniečko..nemáte??? tááák...chytáááááááj...... 😉 😉 😉 😉 😉 ..noc...2 x mrnkal a toť vsjo....horšie je, že kedy som zas šla spať ja..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. mar 2013

@katka1819 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
20. mar 2013

@denisenko tak ale expresne rýchlo pošli.....dakujem 🙂 🙂 .................................ty mu asi vadíš ked ideš k spať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. mar 2013

@leninka75 vidím ťa 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre