Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

strašne fúúúúúúúúúúúúka........... 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. mar 2013

@jacka Sedalia je na liečbu prechodnej nervozity a nezávažné poruchy spánku....toť letáčik 😀 ale práve som sa rozprávala s maminou, a aj moja sestra máva od malinka problémy so železom a tiež pokým nebrala lieky tak bývala podráždená a nervozna...takže je to možné, že je to z toho...všetko... 😝 😝 😝

denisenko
22. mar 2013

a to vám ešte pridám pikošku zo včerajška...Denisko bol u susedky....hrať sa...aj ked snežilo a pršalo, že sa budú hrať vnútri, na otecka a mamičku.... 😲 😀 ...vo všetkej počestnosti, dieťatko bábiku už majú.... 😀 😀 😀 😀 ale prišiel domov a celý páchol od cigariet..skoro som odpadla...síce mi tvrdil, že tam pri nich nikto nefajčil, ale keby to aj bola pravda, tak tam u nich musí byť vnútri dobre napáchnuté od fajčenia, ked mu bolo cítiť aj tielko ..... 😝 😝 😝 😝 nech sa na mna nikto nehnevá, ale už ho tam nepustím...len ak by sa hrali vonku.... 😖 😖 😖

jacka
22. mar 2013

@denisenko to tam toho vela nepíšu 😀 😀 😀 ......................sestra už má železo v poriadku?..či stále niečo berie?............................

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...tuším doživotne berie lieky.....aj ked ..ked to má lepšie, tak má pauzu či tak nejako..... 😕

denisenko
22. mar 2013

už idem variť...nech moj hladoško má čo jesť, ked príde zo školy....a zajtra ide do PB na turnaj.... 😵 😵 😵

jacka
22. mar 2013

@denisenko no paráda............ ☹ 😢 😢 😢 😢 .......................to by ma riadne vytočilo........ja to tak neznášam...pach z cigarety.........fúúj...........

jacka
22. mar 2013

@denisenko turnaj v šachu?

jacka
22. mar 2013

@denisenko ani nehladali príčinu že prečo ?.........no pekne dúfam že to nebude aj u vás 😔

jacka
22. mar 2013

@denisenko len dobre navar........ 😉 😉 😉 chodieva stále sám?

denisenko
22. mar 2013

@jacka ..jo jo..v šachu.... 😉 ...chodí sám, ale ráno vždy s niekým...aby sa náhodou niekde nezatáral.... 😀 😀 ..príčina....je anemická...ale prečo.... 😕 😕 ...no, nech je to ako chce, ja len dúfam, že ak sa to potvrdí, tak po dodaní potrebného množstva budeme všetci kludnejšie žiť....som googila....predráždenosť detí...spôsobená nízkou hladinou.... 😝 😝 😝 a zrejme aj preto si niekedy búchava hlavičku..o stol, v postielke o matrac, o podlahu.... 😔 😔 😔

jacka
22. mar 2013

@denisenko si hrdá mamina na Deniska...že 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......................super že už chodí sám 🙂 🙂 .....ja by som sa asi potenetovala od strachu......... 😅 😉 ...........................................však ja len zo zvedavosti.... 🙂 ...........Simonko si aj hlávku búchal?...... 😕 😕 😕 ................to čo sa deje s telom ked niečo chýba ☹ ☹ ...... 😔 ..................ved uvidíš aké bude mať výsledky...........a liečiky zaberu a bude dobre 😉 😉 😉

jacka
22. mar 2013

mám taký zlý pocit že ked takto fúúúúúúúúúúúčí tak budeme bez prudu................ 😠 😠 😠 😠 😠 ................to je neskutočné čo sa deje vonku...............aspon že slniečko svieti 😎 😎

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...veru..pyšná som.... 😅 😅 😅 😅 ...ale nie...som rada, že našiel niečo, čo ho baví.... 😉 a preto som spokojná.... 🙂 ...a to že chodí sám....musel sa už naučiť, že treba dávať na seba pozor .... 😅 ....sme ráno boli u doktorky a tá ked videla Simčove čelo, kde nájdeš všetky farby....zelená, hnedá, modrá, červená..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. mar 2013

@jacka vám vtedy vypadáva elektrina?....u nás tiež fučí...severák...lenže k tomu je aj bielo.....ako na Vianoce.... 😖

jacka
22. mar 2013

@denisenko máš byť na čo pyšná 😵 😵 😵 😵 😵 ..........................hlavne že ho to fakt baví a robí to bez prinútenia......paráda 🙂 🙂 🙂 ......................................treba dávať bacha na seba......len ked moj strach je ......hrozný 😝 .................................to až tak si búcha hlávku????............

jacka
22. mar 2013

@denisenko nám v kuse vypadáva.........ani sa diať nič nemusí..........3x V a Z......za sebou rýchlo......potom ticho.........asi 10min........a to sa opakuje asi tak pol hodku 😝 😝 😝 .................susedom sa už tv pokazila 😠

jacka
22. mar 2013

@denisenko nám tu nesneží.....našťastie 🙂 🙂 🙂 ..........a už ani nechcem aby sa niečo také aj dialo 😠 😠 😠

denisenko
22. mar 2013

idem ja...polievočka uvarená, Simčo vstal...pekný den zas pred nami... 😔 😔 😔

denisenko
22. mar 2013

@jacka asi takto nejako to vyzerá.....

jacka
22. mar 2013

@denisenko prečo smutný smailíci?............ved nevieš čo ťa čaká.....pekné 😵 😵 😵 😵
teda to čielko má fakt......farebné 😔 ....................moje malé ☹ ...........................ale vieš čo.....strašne je krásny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 smejko maličký 🙂 🙂 🙂

jacka
22. mar 2013

neznášam hukanie sanitky ked prebehne pred domom........................brrr....................ststrašne blbý pocit 😔 😔

denisenko
22. mar 2013

@jacka tiež si myslím, že sa niečo stalo niekomu z našich...brrr.... 😔 😔 😔

denisenko
22. mar 2013

a už naozaj idem.....búcha mi tu na sušiak na prádlo...asi vie, že treba dať prať..... 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko bežkaj.....ja pojdem tiež o chvilu pre chalanov 🙂 ...........................len oper....rýchlo to uschne večer žehlíš 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...ha ha...ktorý večer???...ešte tam mám spred párť dní nachystané...ale nejako sa to samo neožehlilo...nevieš prečo???? 😀 😀 😀 ...hádam, ked tomu prádlu dám kolkovanú žiadosť, tak sa ožehlí aj samé..... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 no neviem či ti kolky pomožu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................vieš ako žehlí Peťko.....sadne si mi na prádlo........a je to 😀 😀 😀 😀 😉 ........................................ja ti prídem ožehliť.....radšej ku vám ako k striguni 😀 😀 😀

utka
22. mar 2013

Ahojte.
Dnes na hematológii pohoda. Mala som 109tis. doštičiek. Dr. sa tešila. A na gynekológii tiež OK, len okolo dvanástej budem mať aj výsledky glukózového testu.

denisenko
22. mar 2013

...ha ha......Denisko, chod podať Simčovi cumeľ...vypadol mu......nabehol ako fúria do spálne: tak, tu máš a ticho a spať sa tu bude....treskol dverami a hotovo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@utka super.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre