Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
7. jún 2013

@jacka ved stačí, musí aj pracovať 😀 ...bosorečka si aj ty 😀 aj ty @denisenko 😅

denisenko
7. jún 2013

@letty86 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. jún 2013

@denisenko takže on nevie čo ho čaká 😀 😀 😀 😀 😀 ....počkaj dukátky pojdu bokom 😀 😀 😀 ...............to si ich rýchlo urobila 😀 😀 😀 také pečenie sa mi páči 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale nepraktizujem...tot nemožem 😀 😀 😀
to máme asi všetky 6ty zmysel.... 🙂

jacka
7. jún 2013

@letty86 verím že aj ty ho máš.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. jún 2013

pojdeme sa nachytať pomaličky.......Peťko sa už od rána nejde dočkať.... 😀 😀 a ked budu spolu 😝 😝 😝

letty86
7. jún 2013

@jacka ja ti ani neviem 😕 😅 ...ale ked sa mi sníva s mojím "oblubeným" strýkom, viem, že sa niečo udeje 😝 ☹ take sny ja nemusim teda

denisenko
7. jún 2013

@jacka ...si predstav...odolala...dal si dukáty...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale to isto mne napriek 😀 😀 😀 😀 😀 teda...zato ja som si zas priložila polienok pod kotol...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ty im všetko pečieš, alebo kupuješ aj nejaké hotové veci?.....viem, že mamina kupuje Samkovi nejaké žemličky, už hotové..on ich zbožnuje..a ešte nejaké muffinky.... 😉
@letty86 ale máš.... 😉 😉 😉

jacka
7. jún 2013

@letty86 zato ja viem 🙂 🙂

@denisenko to vážne.....ale určite slintal..... 😀 😀 😀 .........to by som si aj ja priložila 😀 😀 😀 😀 s takou mnamkou 😵 😵 😵 😵 😵 ..........len škoda že si tak daleko ....dala by som si 😵 😵 .......................................kde kupuje žemličky?....ja im pečiem .....rožky a žemle....to sa idu zabiť...........a jasné že chlebík..........no a asi sa zdokonalujem .....netvrdne nič...klop klop 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa musím pochváliť.....................len tie palacinky mi lezu na nervy......ale inak sú výborné 😀 😀 😀 😀...................no a kupujem tie sladké žemličky od scharu.........deťom chutia.....

denisenko
7. jún 2013

@jacka ....slintal ako bernardín..... 😀 😀 😀 ...žemličky...to sú také kaiserky...po 4 balené.....v jednom nejakom racio obchode, alebo ako sa to volá.... 🙂 ...ale aj tak sú drahé..... 😝

jacka
7. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 mal aspon brináčik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................lebo ja som v tescu či kde kupila a hnus na druhú 😝 .................................neviem prečo je to také drahé ☹
Simonko ako?....dlho spinkal? 😵

denisenko
7. jún 2013

@jacka ....nemal..... 😀 😀 😀 😀 ...stol som utrela...... 😀 😀 😀 😀 😀 vtescu????...som ich kedysi chcela kúpiť sestre, ale vravela že nie..... 😖 😖 😖 ...Simonko spal do 11,30 😉 😉 😉

jacka
7. jún 2013

@denisenko čo aj vy máte už igelitový obrus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................pekne pospinkal........teraz ho ešte dáš?....a ako mu?............................veru hnus v tescu....ani žemlovka s toho nebola jedlá 😝 😝

denisenko
7. jún 2013

@jacka ..nemáme...pre istotu žiadny...... 😀 😀 😀 😀 ..už ho nedám spať, vydrží do večera....dúfam....ale je dosť nervozny, lebo chce ísť vonku..... 😝 😝 😝

denisenko
7. jún 2013

@jacka Peťko je už v poriadku?.....a Maťko stále nič???

leninka75
7. jún 2013

ahojte!! 😎 😎 😎

@denisenko..som rada, že ste doma 😵 😵 😵

@jacka .ako sa mal Maťko?? 😉 🙂

denisenko
7. jún 2013

@leninka75 ja som ťa videla....... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. jún 2013

@denisenko a nešli ste von?.........či kvoli angíne nejdete?...........................................Peťko je o.k....nejak sa mu soplíky púšťaju..................Maťko stále nič.... 😠 😠 😠 😠 .......dostanem šlaka.... 😠 😠 😠

jacka
7. jún 2013

@leninka75 ..........ani domov nechcel že prečo som prišla tak skoro 😠 a ja som sa tááák tešila.....a tááák ma zrušil 😀 😀 .............................spokojný 😵 😵 😵 čo dodať ...... 😵 😵

jacka
7. jún 2013

fajný je Maťko....nervný ako sto čertov....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .........................ako po fláme 😀 😀 😀 😀 😀 ..............už aby bol večer a mám klud 😵

utka
7. jún 2013

Pekný víkend!

katka1819
7. jún 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj u Vás takto ???? lebo u nás áno aspoň Matulo si to nedá vysvetliť,že maminka chce byť chvíločku sama 😅 😝 😉

jacka
7. jún 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani tam nemáme súkromie 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. jún 2013

prajme pekný víkedník 😎 😎 😎 😎

dobru nocku 😵

jacka
8. jún 2013

ahojte 😉

utka
8. jún 2013

Ahojte...
@jacka ty čo tak skoro?
Včera sa narodilo už tretie julovciatko...

katka1819
8. jún 2013

Ahooooooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

denisenko
8. jún 2013

ahojte... 😉
@jacka inkubačná doba sú 3 týždne, že???..tak ešte máte čas..... 😉 ..nie, kvoli Atb nechodíme vonku......nejdem pokúšať...... 😝 😝 😝
@katka1819 tá fotka je výstižná.....presne tak je to u nás....bud hned niečo súrne potrebujú, alebo musí ísť Denisko akútne cikať alebo aakť, len čo sa tam dostanem ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka už sa vám to pekne rozbieha...... 🙂 🙂 🙂
@leninka75 ..pokukáš, polajkuješ a ništ???? 😕 😕 😕
@letty ako víkendujete???

denisenko
8. jún 2013

ja som sa od rána ešte nezastavila....teraz som celkom rada, že chvílku sedím pri PC...ale boli sme aj na kontrole s maličkým, v nemocnici.....tak vraj všetko ok, nech prídeme zas v utorok.... 😠 😠 😠 😠 😠 tiež nás mohli nechať na pokoji....ale hlavne že je v poriadku.... 😉

leninka75
8. jún 2013

Ahojte!!!!!.....

kopec roboty so zajtrajsou oslavou......gulas na dvore a vsade okolo hrmoce..... 😠

katka1819
8. jún 2013

@leninka75 táááááááááák gulášek 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre