Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

a inak...dnes sme boli s Niskom na príjmačkach na ZUŠ...výtvarná.....ešteže automaticky prijmajú všetkých.... 😀 😀 😀 😀 a fakt neviem, prečo ich pozývajú na talentové skúšky a potom ich automaticky prijmu bez toho, aby niečo od nich videli...ale neva... 😠 😠 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ....no, asi tak nejako.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko ......bol na na skuškach....aj sa bál ?.....či čo?....to tak pekne maluje?...daj dačo?....

dobru nocku 😵

denisenko
12. jún 2013

@jacka ...ved to...pozývali na skúšky..a prídeš..vypíšeš dve tlačivá, donesieš riaditeľovi, on vypíše, že ho prijali a donesieš učitelke...10 minút a vobec nechceli vidieť, či niečo vie... 😀 😀 😀 😀 ...ideš už?

jacka
12. jún 2013

@denisenko to asi musia robiť........ 😀 .......alebo maju málo žiakov................neviem si to ináč vysvetliť.....

pojdem pomaličky......detičky spinkaju.....muž pracuje......všade ticho......pohodička................a už ani kostičku nedávaju.....to bude nuda....😝

denisenko
12. jún 2013

@jacka aj u nás tak...detičky spinkajú.....Petríka som tiež poslala do postele..o 1.00 vstáva.....a ja ešte chvíľku popíšem, počítam, a asi tiež pojdem.....

jacka
12. jún 2013

@denisenko veru v posteli je nalepšie 😵 ................teda to aj zobudí ked vstáva takto skoro?

denisenko
12. jún 2013

@jacka zobudí..koho?....u nás to funguje takto.....každý den vstávame inak...včera o 23-ej, inokedy o 1-nej, 1.30...2-hej-----4.30-.....ako kedy...a tatinko spí v spálni, pri Simonkovi a ja na gauči....s budíkom.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže budík najskor mna, potom ja jemne Petríka, aby sme nezobudili Simonka.....no...ja ti mám pestrý život..a ešte pestrejšie noci....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fajne 😀 😀 😀 vy to tam máte riadne zohraté 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................no však sa nenudíš...... 😀 😀 😀 ty si vieš predstaviť nudu?.....lebo ja už nie 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ale dobre spíte......to je pravda 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ja už nekomentujem..... 😠 😠 😠 😠 ...to mám zato, že pri tatinkovi spí Simonko celú noc...pri mne by sa mrvil každých 15 minút.,.....a ja s ním....takže ešte stále sa mi to oplatí...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka nuda???...idem googliť, lebo Denisko to nejako začal používať........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko ja mám na nudu už dvoch......ten moj Peťko nejak rýchlo dospieva...................tým chcem povedať....že čo ťa čaká 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ..toho som si nejako v poslednom čase vedomá......čo tam 6 ročný rozdiel...ked čertujú...jeden ako druhý....len som rada, že mi aj Denisko nevisí celé dni zavesený na nohe...predsa len už niečo zaváži...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko veru oplatí sa ti 😀 😀 😀 😀 .....máš to dobre zariadené....................len počkaj ked budete spolu v jednej posteli tak si budete zavadzať 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ...zavadzať???...no.....niečo na tom bude, už som si odvykla od chrápania....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zo vieš....starší ťahaju mladšieho..............a je jedno aký je tam rodiel.... 😀 😀 😀 😀 ................................no neverím že nie je na tebe zavesený.......akože je to chlapec 😀 😀 😀 😀 ....vidím to na mojich 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko ved vravím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................my ked sme takto spávali........že deti somou v manželskej a muž v Maťkovej..........som zvykla hladakť po tváričke oboch.....a ked sa vrátil muž........tak v noci automaticky................vieš si predsaviť ako som sa zlakla ....že kto to tam je 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ..,nie, nie...Denisko na mne nevisí...ale strašne rád do mna pichá, drgá, a podobne.....a Simonko visí na nohe a sťahuje mi tepláky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..sa včera Petrík smial, že : ako ho budeš biť, ked bude mať 2 metre???......dám si stolček...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si sa ľakla, že ti deti zarastajú, čo???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..a tak zas, ked nemožeme spať, vždy sa niekto k niekomu priplichtí..... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
12. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stolček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dva metre..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...................len aby ti to potom nevrátil 😀 😀 😀 😀 .......................

jacka
12. jún 2013

@denisenko vieš aký to bol šok.......niečo staré vedla mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................ešteže spal......a nevie o tom 😀 😀 😀 😀 😀

treba treba si prísť nožky ohriať 😵 😵

denisenko
12. jún 2013

@jacka ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ty si dobrá.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko tak ale uzna 😀 😀 😀 😀 j......akú krásne hladučku maju tváričku...... 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................myslím deti 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ....ved uznám, uznám...... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....len ja v tom nemám prax... 😒 ..vlastne...ked bol Denisko malinký, tak som ho musela hladkať..ale len po čielku....a Simonko...ten je celý opačný......tomu musím klopkať po cumlíku..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
12. jún 2013

@denisenko okrem párkožrútov používam ešte sladkožrúti 😀 😀 😀 keď záhadne zmiznú zo špajzičky všetky sladkosti v rekordne krátkom čase 😉

katka1819
12. jún 2013

@jacka svadba bude ale chcú len na úrade s dvomi svedkami 🙄 takže sa moc nevytešujem že svadbááááá 😔 😅

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 ....ahááá...tak na to žijú u nás "pidilidi"..... 😀 😀 😀 😀 chodia potajomky a vyjedajú sladkosti....a špecializujú sa na cukríky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 ...my sme tiež mali svadbu len na úrade, dvaja svedkovia a rodičia...... 😉 😉 😉 😉 😉 a teda....ja si pochvaľujem..aj ked moj vtedajší novomanžel tam skoro od stresu odpadol..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko to máš fajne zariadené.... 🙂 ....ja ich hladkám všade....hlavička.............rúčky.....nožky......takú jemnu pokožku.....hned by som brala...... 🙂

jacka
12. jún 2013

@denisenko čooo?....on prežíval stres zo svadby .........chcel zdrhnuť on či ty?

katka1819
12. jún 2013

papa kočeny a d 😵 o 😵 b 😵 r 😵 ú

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre