Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. sep 2013

@jacka ..šikovná kuchárečka 😵 😵 ..ja musím vyprázdniť mrazák a budem variť viac a mraziť..nech nemusím vyvárať po nociach 😒 ........neskočíš s Peťkom Lídlu?..majú tam všeličo pekné pre deti aj pre dospelákov 🙂 ..

leninka75
11. sep 2013

@jacka.....u nás vzdelávací poukaz platí aj do družiny aj na školské akcie ako koncerty, divadielka atď...

leninka75
11. sep 2013

@letty86..a už máte vybraný nejaký iný krúžok?

denisenko
11. sep 2013

@jacka ...to dievčatko...vraj sa vyjadria z práce do konca mesiaca, tak uvidíme.... 😖 Denisko...ja si myslím, že je to také viditeľné, že prudko narástol.....možno.....všimla si to moja maminka, ked sme boli u nich na prázdninách a on chodil len v slipkoch...ked je oblečený, tak si to nevšimneš, ale ked sa vyzlečie tak tam má sklz hádam aj 2 cm 😖 😖 😖 😖

leninka75
11. sep 2013

@denisneko...pekne veselo je u vás 😉 ......Simko sa tuším neučí na vlastných chybách 😉 .....dúfam, že Denisko bude OK, držím palce!!! ..kedy ste to objednaní?? ...

denisenko
11. sep 2013

@jacka ...treba ísť na zákusok.... 😉 😉 😉

denisenko
11. sep 2013

@leninka75 so Simonkom sa nenudí nikto...už teraz ľutujem svokru, lebo ho ide strážiť.... 😀 😀 😀 😀 ale dám ho neskor spať, tak hádam moju neprítomnosť prespí.... 😀 😀 😀 ...dali nám termín o 2 týždne....ja by som brala aj skor...ale čo už....hnevá ma tá ťažká taška, čo nosí do školy, tak dúfam, že s nejakým ortopedickým vyjadrením bude môcť nechávať polovicu vecí v škole....Lilka sa nesťažuje, že to má ťažké?...

letty86
11. sep 2013

@leninka75 a to ako sa dá vyuzit do divadla?..lebo mi ked ho raz dáme na konkretny kruzok, tak uz potom nič
@denisenko taj siminko ma upratovacie obdobie...to mal aj matko...neboj, prejde 😀
niskovi drzim palce...ja musim ist s matkom tiez na kontrolu.....mal nohy do O...a teraz ma nohy do X...nechapem 😖

denisenko
11. sep 2013

@letty86 čože???....z O do X....to ako???? 😕 😕 😕 mali ste aj vložky v topánočkach, alebo niečo?

letty86
11. sep 2013

@denisenko ja ti neviem 😖 vttedy vravel, že z tych O "vyrastie"...idem pre istotu...ploche nozky ma tiez, tak mal vlozky

denisenko
11. sep 2013

@letty86 a aj mu to pomohlo?..lebo aj Nisko nosil, ked bol maličký, nie na ploché, ale kvoli tomu, že dáva prsty dovnútra....a vložky nepomohli.... 😝 😝 😝 dáva ich tak dodnes....

denisenko
11. sep 2013

a už vážne idem...aspon auto vyparkovať,pojdem do školy pre Deniska, ked tak prší...zas som ho vypýtala z poslednej hodiny..... 😀 😀

jacka
11. sep 2013

@denisenko tak zákusok nehrozí.....nemám kde..... ☹ ☹ .........................mne MAťko povedal že má ťažku tašku 😕 😕 😕 😕 ................tie dosky by som vyhodila.....len neviem v akom stave bude zbytok 😝 ...........................Densiko vie že ho budu operovať ?

jacka
11. sep 2013

@denisenko to ideš dnes do ZA?.............starej držím palce....🙂

jacka
11. sep 2013

@leninka75 v lidlu ho nahánam.......nekupim nič..... 😝 😝 😝 opica.........

letty86
11. sep 2013

@jacka kruzok so psami, plus tam tvoria...tu zumbu chceme, čo uz chodila

jacka
11. sep 2013

@leninka75 a odkial vieš aké maju krúžky?.....

letty86
11. sep 2013

@denisenko nemyslim, ze to pomohlo

jacka
11. sep 2013

@letty86 aha chápem.....trvá mi to dnes...... 😉 .............to by sa Maťkovi hodilo.......bojí sa strašne psov....

letty86
11. sep 2013

@leninka75 uzi si dovču 😉 ....mas to ešte fajn, ze si isla do starej robotky.......ja budem v riadnom strese ked pojdem po sto rokoch niekde na nove miesto....ked pojdem 😖 chyta ma z toho depka ☹ nejdem na to radšej ani mysliet 😔

jacka
11. sep 2013

mizím......... 🙂

@letty86 asi budeme na tom rovnako..... ☹ 😢 😢

letty86
11. sep 2013

@jacka

leninka75
11. sep 2013

@denisenko ...slečinka sa nemá prečo sťažovať na ťažkú tašku 😀 😀 ...ráno jej ju nosím ja alebo dedko a poobede detto 😉 .....ale majú ich fakt ťažké 😠 😠 😖 😖 😖 .......my sme určite toľko kníh a zošitov na prvom stupni nemali ....

leninka75
11. sep 2013

@jacka ....nám dali domov zoznam krúžkov aj s rozpisom, ktorý je kedy, ktoho vedie a pre ktorý stupeň je určený 🙂 ...inak ak nedáš Maťka na krúžok, tak by mal dostať nejakú "kupóny" a tie s apotom dajú využiť na vstupy niekam (hrady, múzeá,.....)...ja som teraz Lilku na nič nedala, tak som zvedavá či to dostaneme...

leninka75
11. sep 2013

@letty86 ..... u nás tie vzdelávacie poukazy poukazy používajú aj tak, že keď majú výchovný koncert alebo príde nejaké divadielko, tak my nič neplatíme, ale platí sa to z tých poukazov.......minulý rok tak boli raz na koncerte a raz prišli bábkoherci a mali rozprávku tuším o červenej čiapočke ale v angličtine 😅 😅 ...to bol "zážitok hlavne pre prvákov 😀 😀 😀 ..čo nevedeli ani ceknúť po anglicky.....

leninka75
11. sep 2013

@letty86 ......určite je to horšie na úplne novom mieste, ale ani návrat po MD nie je ľahký ☹ ...síce viem do čoho idem, poznám tých ľudí, ale myšlienkami som doma ☹ ☹ ☹...zatiaľ žiadna robotka???....

letty86
11. sep 2013

@leninka75 aj my nosime vikinke tasku, obcas chce ona niesť...ale tazká ako svet 😖
tak verim, že je návrat tazky 😔 kým si clovek zvykne po tej dobe...aj sa vela veci zmeni, aj clovek je iný...tazke to mame..aj tak...aj tak....viem, že by ma stresovalo vrátit sa na stare miesto...a na uplne nove...ani nehovorim......zatial sa mi nič nerysuje 😔

letty86
11. sep 2013

nikto nikde...idem ja...pekný dnik 😉

jacka
11. sep 2013

dobru nocku..... 🙂 🙂

letty86
11. sep 2013

dobrúúúú 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre