Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
15. okt 2013

@utka nutriton sa aj do materského dava

jacka
15. okt 2013

@letty86 to je povinné.......čo musíš musíš.................k našim čosi.......vraj sú blízko možeme hocikedy 😠 😠 😠 😠 ha ha ha

tak klop klop.............ale toto by mu už malo vydržať.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................a Vikuška ako?

letty86
15. okt 2013

@jacka super 😝 to tak niekedy býva, že tí, čo sú blízko, tak majú smolu 😝 tamto je prednejšie....my pripomínas moju mamku, tá nerada chodila k svokre...mali ju radi, si myslim,aj ona ich..... ale tam bol iný problem, pre moju mamku.....oni neskutočne vela robili...od rána do večera....len robota a robota...a potom zas len robota...moja mamka spomína, že tam mal den 100 hodín...minimálne 😝 ...a tiez sa k jej rodičom chodilo ovelaaaaa menej.

vikuska dobre 😵 a chlapci?

jacka
15. okt 2013

@letty86 presne ako píšeš..... ☹ ..............ale ja mu to patrične hodím medzi oči 😀 😀 😀

chalani......fajne .....mi pília nervy..... 😠 😠 😠 ..........presne ako leninka písala......u nás detto...... 😠 😠 😠

zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letty86
15. okt 2013

@jacka 😀 😀 len hádž 😀 😀

u nás je matulo ten provokatérik 😝

prší 😝 a ja mam dnes milú povinnost...idem sa nahlásit na urad práce ☹

jacka
15. okt 2013

@letty86 dik za podporu 😀 😀 😀 😀 😀
tak u nás mám dvoch provokaterov....ale ked sú od seba...tak su ako medík.............

to už?.... ☹

leninka75
15. okt 2013

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

utka
15. okt 2013

@letty86 tak zatial skusame prvé opatrenie,uvidím,co ďalej.Ale ten nutriton vraj zapeka a čítala som,že je blbost zahustovat...no neviem.

denisenko
15. okt 2013

ahojte.... 😉
ja len na skok...dneska vobec nestíham a od zajtra jak by dal..... 😝 ....skúsim dočítať, len ešte neviem kedy.... 😠

denisenko
15. okt 2013

@utka rado sa stalo..... 😉 hlavne, že je už lepšie..... 😉 som si to blbo prečítala, že rodit...som myslela, že Ty..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. okt 2013

@katka1819 xi,xi...Kati, vy ste iná partia...... 😀 😀 😀 ...ale v dobrom závidím....... 😵 😵 😵 😵

denisenko
15. okt 2013

@jacka a kto "odfajkuje???" 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. okt 2013

Večerný kuk a kontrola 😉 😀 😵 a Dobrúúúúúúúúúúúúú maminky 🙂

utka
15. okt 2013

@denisenko 😉
@katka1819 a prispevok v čase 19:18...
Dobruuu...som zvedava,ci nás zajtra pustia.Inac sa potvrdil ten norovirus...

denisenko
16. okt 2013

Dobré ránko 😉

utka
16. okt 2013

Dobré ranko...no som zvedava na dnesnu vizitu...

leninka75
16. okt 2013

ránečko!!..............pršíííííííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@denisenko ..blbá otázka, ale nedá mi 😉.......simonko ťa zamestnáva, keď nestíhaš?? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀

leninka75
16. okt 2013

@utka .....ako to vyzerá??....aj by vás mohli pustiť domov???...

leninka75
16. okt 2013

@jacka ...a s tebou je čo??? 😕 😕 😕 😕

utka
16. okt 2013

@leninka75 este jej dnes brali moč,mala hranicne hodnoty erytrocytov a este nemáme výsledok vyteru z očka.Dr.včera povedala,že by sme mohli,ale i tom rozhoduje primarka...

leninka75
16. okt 2013

@utka ...takže to vyzerá nádejne! 🙂...z očka výter kôli tomu kokovi?? ☹

jacka
16. okt 2013

ahojte..............................

@leninka75 nič prečo? 😕

aj tu prší 😖 ......................kávička spravená.......idem si na sekudničku oddýchnuť 😀 😀 😀

katka1819
16. okt 2013

Ahoooooooooooj 😀 😀 😀

podávam hlásenie že aj tu čiape 😅 😉 😝

leninka75
16. okt 2013

@jacka .no nič len včera si tu bola iba ráno ☹ ....a dnes tiež neskoro 😉 .....čo si sa už pustila do vianočného pucungu?? 😉 😉 😉 😉

jacka
16. okt 2013

@leninka75 nie.......čosi......aj ked sa už mesiac chystám............a ráno robil Peťko cirkus kvoli topánkam......si nechcel obud také prechodné..... 😠 😠 😠 .................zas ma hlava bolí 😠 😠 ....................a urobila sa som si víkendové riadenie..... 😝 ....dala tbl.. a kávu a čakám a čakám 😝 ......................zachvílu letím pre Peťka a vyše hodiny ideme čakať na MAťka...... 😢 ☹ 😠 😝
nebola si v Lidli?.......tie bundičky vraj do -10 st.........rozmýšlam či ano...či nie.....ale nie sú velmi pekne...... 😝

jacka
16. okt 2013

@leninka75 a s detmi som bola vonku ked bolo pekne.....včera poobede......Maťko ten sa zdúval že nechce robiť dú....vraj to mám ja napísať.....................to kde na to chodí? 😠 😠

leninka75
16. okt 2013

@jacka ....vieš čo ja čakám, že sa to samo urobí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........tie cirkusy 😝 😝 😝 😝 ....to poznám...a najlepšie keď sa ponáhľaš 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠 .....opice krpaté 😉 ....mení sa počasie tak si to schytala, že ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....nebola som v Lídli, ale dobre, že si pripomenula...tiež som chcela tie bundy..len netuším či ešte budú ☹ .....to je akcia od pondelka??..

leninka75
16. okt 2013

@jacka ..a čože mladý pánko neznáša keď "MUSÍ"??? 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅.....dúfam, že si mu ju ako správna mama urobila 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2013

@leninka75 od pondelka.....a unás ich tam ešte majú....včera som robila kuk.......čo je viem...neviem sa rozhodnuť.......... ☹ .........................................veru zmena počasia a hlava si robí čo chce......ale ťuť ťuk...a.si prestáva 🤐 🤐 🤐 ............................................vieš čo Peťko je horšia ako baba.....toto nechcem toto si nedám 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........................neviem či to preto že musí......mne tvrdí že ho to nebaví......prečo to aj doma píše ...či to nestačí LEN škole.... 😠 😠 😠 ....bože tri riadky......a padla zem 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre