Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. júl 2009

jacka,čo chceš,však pecka darček poslala 🙂 😉

chjoj dala som si už 😒 veď doktorka mi vravela nech si dávam trikrát denne 😒 .........v poslednej dobe mi tvrdne dosť často 😖 ..............ale počula som, že od 36tt by sa už nemalo brať magnezko 😕 jacka nevieš o tom niečo?????????lebo pri Simke som brala až do konca tehu 😒

a inak čo vravíš na ten maliníkový čaj?????????myslíš že je pravda, že keď ho užívaš,máš potom ľahší porod????????????.............podľa mňa je to trošku blbosť.......však keby to bola pravda,tak ho odporúčajú každej rodičke 😕

aninka29
12. júl 2009

joj,zajtra mám deň 😠 ......ráno o deviatej jazdu a potom musím ísť do nemocky,objednať sa na ten monitor 😝 .........si v tej kartotéke vystojím zvyšok tehu 😝 ...............dúfam, že nás dedo odvezie,lebo inak nestíhačky 😝

aninka29
12. júl 2009

mňam,dala by som si sviečkovú 🙂

ja asi dnes urobím nejaký koláč,keď sa mi bude chcieť 😉

jacka
12. júl 2009

no to teda poslala...my sme mu take niečo kupili ale 100ks k druhým vinaocia...mal 1,5 roka..no nemám slov 😝

len magnezko znižuje tlak...ale ked ti nie je dobre...daj si....lepšie akoby si mala rodit v 36tt

a ten čajík...to záleží od organizmu...sestra ho teiž pila...si myslela že bude rodit skor ..ale figu..prenášla 4 dni..dala ho aj mne...ale pochybujem že pomože......ja takýmto rečičkám...neverím 😉

a ty ho piješ...vraj je 😝

aninka29
12. júl 2009

som si chcela minule kúpiť,ale nemali 😝

aninka29
12. júl 2009

ale lekarnička hovorila že je to čaj z listu ostružiny malinovej...to je to?

snáď zajtra kúpim 🙂

aninka29
12. júl 2009

no idem žehliť 🙂 Simka je v záhrade,tak na ňu musím robiť kuky cez okno 😉 ............prídem

aninka29
12. júl 2009

to fakt nikto nikde???????? 😕 😕 😕

mamky my sme už po obede 🙂 ..............trošku sa Simka ešte pohrá a pojdeme do hajan 😉 snáď zaspí 🙂

strašne ma bolia kríže 😢 som ani nedožehlila.........nevládzem stáť pri tom 😖 .....som skúšala sedieť pri tom 😀 ,ale to sa nedá 😝

dobrú chuť k obedu prajeme 🙂

jacka
12. júl 2009

dobru chut...aninka 😉

jacka
12. júl 2009

my sme už po..len škoda že do hajan nejde nikto 😝

ani len oddychuje.....ved robota nie je zajac..neujde

dobru noc... 😔 ...a vyspinkajte sa aj za mna 😉

aninka29
12. júl 2009

jacka nespíme 😠 😠 krásavici sa nechce.............tak aspoň odfukujem na gauči 😉

jacka
12. júl 2009

aha...no tak máš radost... 😀

aninka29
12. júl 2009

neskutočnúúúúúúúúúú 😠 😠 😠

hodila som foto postielky do albumu 😉

jacka
12. júl 2009

idem kuk....

jacka
12. júl 2009

jééééj ja krásne...už si pripravená len rodit..... 🙂

mne bude skladat posteilku len ked ja budem v nemocke 😝 ..som na to zvedavá 😠

aninka29
12. júl 2009

mne manža poskladal už asi pred mesiacom 😉 a dnes som si už dala povlečenie,nech to už mám z krku 🙂 lebo na manžu v tom nie je spoľah 🙂 ............ak neporodím do konca júla,tak si to operiem ešte raz 😉

akurát sa informujem ako to teraz chodí v našej nemocke s tými poradňami,lebo ako kukám,tak je to celkom inak ako pri mojom prvom tehu 😝 ........a som z toho dilipuk

jacka
12. júl 2009

no žeby sa tolko pomenilo?..ma ani nestraš...lebo ja som v takýchto veciach panikárka 😉 ...a čoby sa malo menit?

inak ten moj chce toho stihnut velmi vela ked ja budem rodit...vraj ide aj malovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. júl 2009

ty máš ale šikovného muža 😉 ale ja by som na jeho mieste neriskovala 🙂,aby ste neprišli s malinkým do neporiadku 😉

ja som tiež v takých veciach panikárka 😖 ..................som už teraz z toho normálne hotová............no jedna kočka píše,že ona chodí do nemocky do poradne niekde dole na prvé prízemie 😕 ..............ja som pri Simke chodila normálne tam kde sa rodilo na štvtom poschodí,tam mi robili aj vyšetrenie,aj ultrazvuk aj monitor 😕 .........tak teraz neviem

aninka29
12. júl 2009

normálne začínam rozmýšlať, že až tam zajtra pojdem,tak si vyhľadám doktorku,ktorá sa o mňa starala pri Simke 😒 asi to tak bude najlepšie a nebudem musieť čakať hodiny na rad,ale objedná si ma na určitý čas 😒 .............chjoj,neviem čo mám robiť ☹

jacka
12. júl 2009

ani...ideš mat zazmluvneného dr.?...ale ved tvoj dr.ti určite povie čo a ako..ak máš ist....nie 😅 ?

jacka
12. júl 2009

no a mám strach že bude malovat...silné rečičky......to by musel po nociach.... 😀 ...aj pri Matkovi mi tvrdil čo všetko doma porobí ked tam budem..a bol viac u mna ako doma... 😀 😀 😉

aninka29
12. júl 2009

jacka nejdem si zazmluvniť,to nie......tam sú všetci dobrí doktori 🙂 ............ale keďže už budem chodiť tam raz týždene do poradne,tak by bolo dobré,aby ma stále vyšetril jeden doki,a nie každý týždeň niekto iný 😒 ..........keď som bola tehu so Simkou,tak som si vybavila túto jednu doktorku,aby som vždy chodila len k nej...........ale to som chodila každý deň 😝 ................a aj kvoli tomu to asi urobím,že tam nebudem musieť sedieť pol dňa 😉

ja už k mojej gyndoške nejdem,keďže ma už poslala do nemocky,mám taký pocit 😒 akurát tento týždeň si mám ísť pre výsledky z krvi

aninka29
12. júl 2009

a nejdem sa rozčulovať dopredu 🙂 .....stačí,keď sa rozčúlim zajtra 😝

jacka
12. júl 2009

a tu krv ti brali načo?..mne ju brali len ked som pila cukrovu vodu...a vtedy robili aj rozbor krvi....tak mne už asi nebudu 😅

super ..ak sa ti to bude dat s tou dr. vybavit .....akurát na to sedenie sa teším najmenej 😝

a ty si už oficálne na MD?

veru klud.....stresy ešte len prídu

aninka29
12. júl 2009

aj mne brali pri tej tej cukrovej vode...........a tiež aj teraz............vraj v 34tt.............som sa ani nepýtala kvoli čomu berú 😒
na MD som ešte so Simkou 😉 ...................na materské pri Sabínke nemám nárok,kvoli tomu, že som nezamestnaná a ani som si neplatila to nemocenské či čo to je 😝 😝 😝 ............takže po narodení malej ,mám ísť na UP a žiadať rodičovský príspevok 😉 .............to vybaví manža 🙂 ................takže v tom mám jasno už 😉

aninka29
12. júl 2009

no idem si požehliť ďalšiu časť kopiska 😝

jacka
12. júl 2009

a ked ti skončí so Simkou tak pokial pojdeš na rodičovsky nebudeš dostávat nič???..či ako som to pochopila? 😅

jacka
12. júl 2009

aj men poschlo od ráno...ale velmi sa mi nechce 😝

utka
12. júl 2009

Ahojte!!!
Konečne som Vás dočítala...uffff...
Viki spinká, tatinko "pozerá" formulu (so zavretými očami) a ja trochu vegetím. Mala by som ísť upratať Vikiho izbičku a polovicu hračiek vyhádzať, ale táááák sa mi nechceeee, že to asi odložím na inokedy 😉.

jacka
12. júl 2009

ahoj utka....len odlož...ono ta to počká 😀 😀

aj moji chlopy pozeraju formulu...a ked skončí tak hádam niekam vypadneme 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre