Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2013

@katka1819 ..........z mikuláša sa tuším najviac vytešuje mamina 😀 😀 😀 .............asi si najviac poslúchala 😉 😉 😉 😉

jacka
6. dec 2013

@leninka75 počuj moja....si Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 .........................nič v zlom 😵 😵 😵 .....................to tak ked ja nič nerobím..nepoznám....... ☹ ..............................to vieš že nebolo vážne braté............ale sem tam ...... 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .....................aj tu tak......duje vietor duje 😝 😝 😝 😝 ......som mala pocit že ma vietor aj z autom potlačí rýchlejšie domov.......ale sme už tu...tak sa možu diať div......muž príde až po tme 😀 😀

utka
6. dec 2013

@leninka75 ale áno, už ma to prešlo...
@jacka my dnes ideme do ZV...

leninka75
6. dec 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................robím hovorcu katke 😀 😀 😀 ...však ona len kukne urobí čaute a dovi dopo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................mi o tom hovor, aj ja by som ich rada sem tam niekde zabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................macochy sme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ................čo budete cez víkend??.....

leninka75
6. dec 2013

@utka ..to fakt sa idete trepať po takých hnusných cestách??? 😨 😨 😨 😨 ................tak potom šťastne dojdite.....

jacka
6. dec 2013

@utka ......tak šťastne dojdite..... 😵 😵 .....cesta je už ovela lepšia ako ráno........ktovie ako bude večer...už porodila?

katka1819
6. dec 2013

@jacka
@leninka75 ááááááááááááááááááá kto to tu o Katke bez Katky 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................sme na rovnakej strune 😀 😀 😀 😀 😀 ................cez víkend.........do vianoc máme postaráno........kedže muž ide zarábať ťažkééééééééé prašule 😀 😀 😀 ............jaj b som mu aj pomohla.....teda pomožem....mínať 😀 😀 😀 😀 ....................sa niekam chstáne na víkend

jacka
6. dec 2013

@leninka75 kukni na
@katka1819 .........stačí ju trošku obhovoriť a hned je tu.........podme aj na deni 😀 😀

katka1819
6. dec 2013

@leninka75 mamina poslúchala 😀 ale najväčšie uhlie som dostala ževraj od čerta 😝 😝 😝 s menom Peťo 😅 šupnem sem foto 😉
@jacka na radiátore sa mi sušia kolieska pomaranča 😵

katka1819
6. dec 2013

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

katka1819
6. dec 2013

@jacka idem pre Petríka do družiny ...ale dojdeeeeem ,len neviem kedy lebo tu bude invázia na počítač potom .... u nás teraz frčí FRIV 😅 😝 😀 papa

leninka75
6. dec 2013

@katka1819 ..čo nevieš?..to sa vždy najlepšie o tom čo tu nie je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............tak potom Peťo dostal celú uhoľnú baňu, keď ty si dostala veľké uhlie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
6. dec 2013

@leninka75 ja ťa vidííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 ale už fakt musííííííííííííííííííííííííím 😅

leninka75
6. dec 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........................

jacka
6. dec 2013

@katka1819 akých krásnch smailov si mi dala...dik 😀 😀 😀 😀 😀 ...bež bež 😀 😀 😀 🙂 😉 😉 ........m sme už pokope 🙂

jacka
6. dec 2013

@utka Viki bol v škole?

leninka75
6. dec 2013

@jacka ...skôr som myslela či nejdeš piecť koláče s chlapcami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........lebo počo bude na dve veci 😝 😝 😝 😝 .........my , no neviem čo budeme 😨 ...zajtra je v Púchove mikulášsky jarmok....tak možno tam.....a uvidíme ako sa nám bude chcieť...............

leninka75
6. dec 2013

@jacka ..tak a teraz poďme poštuchať trošku ivku 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................

jacka
6. dec 2013

@leninka75 podme 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................

utka
6. dec 2013

@leninka75 ale tu nie sú zlé cesty...však tu svieti slnko, len fičí...
@jacka už porodila. Máme Mišku-3900g a 53cm. Viki bol v škole. Dnes sa neučili, boli v Bibiane na Mikuláša...

jacka
6. dec 2013

@leninka75 no idem........ale dnes musím urobiť cesto........a celkom sa mi ani nechce,,,,, 😀 😀 😝 😀

jacka
6. dec 2013

@utka ráno tu boli hrozné cest.......primrznuté...ako klzisko...........ale teraz je fajn.........okrem orkánu 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2013

@utka tak blahoželám....... 😵 😵 idete ich aj kuknuť?

leninka75
6. dec 2013

@denisneko...haloooooooooo...ako sa máte?:.....už ste zdravší?? 🙂

utka
6. dec 2013

@jacka nie, nepôjdeme. Rodila v LV

leninka75
6. dec 2013

@utka ...jej Lucka bude mať kamošku! 😵 😵 😵 😵

jacka
6. dec 2013

@utka v LV?.....som si mslela že sú pri vašich.......teda v blízkosti 😉

leninka75
6. dec 2013

@jacka .....rozmýšľam, že by som si nachystala na linecké a možno ešte niečo škoricové 😕

jacka
6. dec 2013

@leninka75 jááj t si akčná......mne sa nejak nič nechce ☹ ☹ ☹ ☹ ...hádam si dáme kávičku....čo povieš? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre