Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
9. dec 2013

@jacka čOOOOOOOOOOOOOOOO vy máte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 uááááááááááááá aj ja chcééém tu od včera večera neprestalo čiapať 😝
@letty86

utka
9. dec 2013

Ahojte
U nás leje...ja asi dnes urobim cesto na medovnicky...sice asi este nie,lebo by mi Viki nemohlo pomoct.Asi az v sredu a vo stvrtok budeme piect...

katka1819
10. dec 2013

Ráááááááááááánečko 😀 😀 😀

leninka75
10. dec 2013

ahojte!!!.....parádna kĺzačka vonku 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

@jacka.......peťko je číslo!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .............silou mocou do škôlky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........čosi som ti chcela a prišla ma vyrušiť sekretárka 😝 😝 😝...hádam si spomeniem 😉

@letty86......a čo ty pečieš na vianoce pochváľ sa nám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............pýtala si sa ako my...tak včera mi volali od Dr., že Lilka má v krku streptokoka 😝 😝 😝 😝...vyfasovala penicilín a po dobratí zasa na kontrolný výter ........inak pohoda jahoda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. dec 2013

@denisenko...ako sa máš ivka? 😨 😨 😨 😨 😨

@katka1819......jaká vyškerená hneď z rána 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka.....ako sa máte?.....viki ešte teplotuje?

utka
10. dec 2013

Ahojte.
@leninka75 Viki uz nastastie teplotu nema,len kašel...a Lilka je doma?

leninka75
10. dec 2013

@utka ...super, si to podchytila v začiatkoch 🙂 ...Lilka chodí do školy.....nič jej nie je...penicilín dostala na preliečenie lebo ak by sa to nechalo tak, mohla by mať často kadejaké zápaly.... 😕 😝

jacka
10. dec 2013

ahojte......

pánečku .......tu lietaju samé bacile 😔 😔 ☹ .......rýchlo sa uzdravte.....
@leninka75
@utka

jacka
10. dec 2013

@denisenko ako sa máš?....

utka
10. dec 2013

@leninka75 veru,aj na pohotovosti povedali,že dobre,že prisli,lebo by z toho mohol byt zápal pluc ☹

jacka
10. dec 2013

@leninka75 Liluške ináč nič nie je?....len bolí hrdielko?............

leninka75
10. dec 2013

@jacka ..ahoj 😵 😵 😵 ..nič, nič, nič...ani hrdielko nebolí 🙂 .....prejavil sa len tými teplotami minulý týždeň.......ako si ráno išla?....nemali ste poľadovicu?

jacka
10. dec 2013

@leninka75 tak to má dobrú chorobu 🙂 ....penicilín ten sa dáva každých 8h že,....?...........................u nás pohodička s cestami... 😎 😎

letty86
10. dec 2013

ahojte 😉
tak všetkým skoré uzdravenie

denisenko
10. dec 2013

ahojte.... 🙂 máme sa...no......Simonko strááášne kašle...zas od soplíkov....ja idem zajtra k zubníkovi, takže ešte sa snažím vydržať....fungujem na Novalgine....pár dní som nič nerobila....xi,xi,xi.....vyhrievala som sa pri krbe a vylihovala na gauči..... 😀 😀 😀 ale dnes už musím...aj navariť, aj tie kopy upratať.... 😀 😀 😀 😀

v šetkým marodom skoré uzdravenie...tentokrát tuším Mikuláš každému čosi nadelil..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
10. dec 2013

a aby som nezabudla....pozerám už druhý den Mrázika...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....to bude tými liekmi...inak som kompletná...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2013

@denisenko hadam sa ti aj ulavi, ked dojdes od zubara? nemala si ten stres z toho zubára, alebo myslíš, že tak celkovo to dolahlo na teba? ...zaslúžený oddych 😵 😵 😵 a nie že dnes od samej aktivity dáš do laty celý Rajec a blízke okolie 😀 😀 😉 len pomaly 😉

letty86
10. dec 2013

@denisenko či ti šije 😀 😀 😀 ... to len hláška, nebrať osobne, prosíííím, 😀 😀 😀 😉 😉 ale ked ti to pomohlo, tak prečo nie 😵 😵 ved to sa dá stále pozerat

jacka
10. dec 2013

@denisenko ...mrázik sa dá pozerať.... 😵 ................a kludne možeš bť pri tom aj kompletná 😀 😀 😀 😀 ....................ale nemenila b som ...radšej fit.... ako to čo si si prežila.........................a ak budeš rozbehnutá tak sa stav 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
10. dec 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2013

@letty86 a ináč ja som od macoch?..... ☹ ....... 😉 ..........aspon smaila si mohla pre mna hodiť 😀 😀 😀 ...dnes mám blbý den tak celkom b sa hodil.........................a to pos...té tvrdé i nepíše......aj to mi ide na nerv 😝 😉 😉

denisenko
10. dec 2013

@letty86 nešije,ale malo by 😀 mám tam kopu na zašívanie 😀

denisenko
10. dec 2013

@jacka stavím,ale inokedy 😀 dnes si idem užiť poldeň s Deniskom.,ideme na plaváreň...😉 mala by som ísť na rodičko,ale zas by som sa tam vytočila,tak kašlem na to 😀 čo ti ušiel ypsilon? 😀

letty86
10. dec 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
10. dec 2013

@jacka skoro som urvala 😅 lavé tlačítko na mysi, ale tak čo pre teba neurobím 😀 😵

idem, hadam ešte dnes prídem 😉

jacka
10. dec 2013

@denisenko aha šitie to mi niečo hovorí 😀 😀 😀 😀 ...alebo nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................normálne zistujem že tu potrebujem..... 😀 😀 😀 😀 ..........................aspon popriponínať čo treba urobiť......bo tá moja hlava prázdna.......načo b rozmýšlala 😝 😀

jacka
10. dec 2013

@letty86 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵 😵 dakujem dakujem...hned mi to zdvihlo náladičku......... 😎 😎 🙂

jacka
10. dec 2013

@denisenko rodičko..........neboj keb s ním šili všetci čerti.......tak ti hned volajú 😀 🙂 😉 ..............................to písmenko už dávno zdupkalo....dúfam že ostané ostanú....radšej malo x...alebo q......čo nepotrebujem....ale zas mohlo zdrnúť a....to neviem neviem ako b som písala 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2013

@leninka75 😵 😵 😵

jacka
10. dec 2013

😀 😀 😀 😀 😀 hurá blíži sa koniec dna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre