Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
10. dec 2013
@jacka 😃 😃 a aký sa mala den?
letty86
10. dec 2013
@leninka75 som ti zabudla....budem robit medovníky, rafaelo gulky, suhajdy a cookies-tie som ešte nerobila, ale chcem vyskusat..niečo upečie mamka a aj svokra prinesie
jacka
10. dec 2013
@letty86 den..........nooooo nič moc.........sem tam sa stáva že nie vžd ho máme podla vlastných predstáv......človek mieni ..pán boh mení............som rada že je večer a tento den je pomaličk fuč..............ešte nech príde muž domov......a padám do postele.... 🙂
dobru noc............. 🙂
katka1819
11. dec 2013
Achoooooooooooj 😃 x-) 😃 x-) 😃
jacka
11. dec 2013
ahojte...... 🙂 🙂
katka1819
11. dec 2013
?????? vianoce vianoce prichádzajúúúú 😃 😃 😃 kde ste kočenýýýýý 😉 😉 😉
jacka
11. dec 2013
noooo teda žienušk............ 😞 😞 ........ =-) =-) =-) ..... :-N :-N :-N ...... 😉 😉 😉 🙂 🙂 😃 😃 x-)
jacka
11. dec 2013
kuki kuk....... 😃 😃 😃 😃 🙂 😉 x-) 🙂 😉 😃 x-)
katka1819
11. dec 2013
aj ja sem tam kuknem a nikde niktooooo :-p :-p :-p nooo idem ja polepiť linecké džemikom 😃 papa zajtra 😉
utka
11. dec 2013
Ahojte...ja nič nestíham. Neviem, kedy budem piecť a o upratovaní ani nehovorím
leninka75
12. dec 2013
rááááááánečko!!.....takže napečené: linecké, vanilkové rožky, medovníčky, jahodové kvietky a banánové hviezdičky x-) x-) x-) x-) x-) x-)......dnes pokračko: medvedie labky, kokosové motýliky, škoricové kométy, šuhajdy a griláž x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .....
katka1819
12. dec 2013
ahojteeeeeeeeeeeeee 😃 x-) 😃

kukajte akého ja mám pomocníka pri pečení 😃
a došla nám včera pošta od Ježiška x-)
začíname s výzdobou ...takto mi moji chlopi zapózovali 😃
jacka
12. dec 2013
ahojte............ 🙂
@leninka75 to čo chceš tým povedať? ]-( ]-( ]-( ha ]-( ]-( ]-( ......chceš niekoho napáliť ]-( ]-( .......... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja mám len medovník 😞 ----..........nevadí ešte mám týžden...... 😃 😃 😃 😃 len neviem či tam bude nejaká zmena 😃 😃 😃 😃 :-o 😃 😃 😃 .......................idem do lilda .....kupiť pečiatk...... 😃 😃 😃 😃 ......ab aspon čo to mali 😃 😃 😃 😃
jacka
12. dec 2013
@katka1819 teda zachvílu ta nahradia.....čo budeš robiť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
12. dec 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale som sa zasmiala 😉
jacka
12. dec 2013
@katka1819 ...x-)
leninka75
12. dec 2013
@jacka ....normálne drzo ťa tu s pečením provokujem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....u mňa je to tak, že keď sa raz pustím do pečenia neviem sa zastaviť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .........
leninka75
12. dec 2013
@katka1819 ...Matúško nemá chybu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .....Peťko nechcel zapózovať? 😉 😉 😉 ...tie svietiace konáriky mám tak rada, že ich mám ako celoročnú výzdobu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
12. dec 2013
@letty86 ...no pekne!!...ešteže si si spomenula 😃 😃 😃 ...na tie rafaelo guľky by som prišla x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .....škoda, že tu nie je smajlík so slinkou v kútiku 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
12. dec 2013
..akurát som si všimla, že sa mi namnožili srdiečka x-) x-) x-) x-) x-) ......ĎAKUJEM!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
letty86
12. dec 2013
ahojte 😉
@leninka75 veru, @jacka má pravdu, riadne s tým vypekaním provokuješ 😃 , ja mám toho tak málo, že mám pocit, že ešte stále mam cas =-) ale mám, že 😃 😃 😃
srdce daval admin, ak ti pribudlo len jedno, tak nám nedakuj 😃 😃 😉
@katka1819 zlatý x-) ja to obdivujem, ked deti pomáhaju, hlavne tie mini, lebo pri mojom je to tak akurát na nerv :-p
jacka
12. dec 2013
@letty86 ale mne @leninka75 može......ja sa nenahnevám 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .................................................jasné že máme čas.....aj ked t máš toho viac napečeného.... 😞 ......
jacka
12. dec 2013
@leninka75 pečenie ťa ešte drží?...žeb si prišla na víkend 😃 😃 😃 😉
letty86
12. dec 2013
@jacka nemám, iba medovníky :-p
denisenko
12. dec 2013
Ahojte..😉 simonko má zase svoje dni,ked sa nemôžem v kľude ani vycikať,lebo hneď niečo vyvedie.,tak sa ospravedlňujem,že vás zanedbávam 😉 aspoň takto jedným očkom a prstom kuk cez mobil 😉
leninka75
12. dec 2013
@letty86
@jacka .....tak ešte poprovokujem 😃 😃 😃 ...pokračujem v pečení 😉 ....škoricové a kokosové kesy hotové a ešte dorábam medvedie labky 🙂 🙂 🙂

@jacka ...prídem x-) x-) ..adresu mám, zajtra klopem 😃 😃 😃 ...a keď nie ja, tak niečo isto zaklope 😉 😉 😉 😉 😉 😉
leninka75
12. dec 2013
@denisenko ..hlavne sa šetri, mi ti tie áčka odpustíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
12. dec 2013
@leninka75 tak sa už po druhé s tebou nerozprávam...... ]-( .....len tak dalej......pokračúúúúj ]-( ........ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .............radšej budem ked zaklopeš osobne x-) x-) x-) x-) ..........................kto zaklope?.....čo zaklope?..... =-) =-) =-) .....čo ma naťahuješ?.... 😉

@denisenko držkaj sa...... 🙂 .....raz s hááádam s toho vrastie 🙂 :-N 😉

bolí ma zas gebula......padám do hajan......dobru nocku... 🙂
leninka75
12. dec 2013
@jacka ...........no čo ti poviem 😃 😃 ,,,,koláče pozliepané, pocukrované a v krabiciach 😉 😉 😉 😉 .......môžeš sa so mnou nerozprávať tak sekundu, jasnačka 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😃 😃 😃................nepovieeeeeeeeem ...pokazila by som prekvapko x-) x-) x-) x-) x-)
......mňa bolela už včera a dnes pokračko :-p :-p :-p ....a to mňa teda hlava nezvykne bolievať 😞 😞 😞 ........

..dobrú nôcku!!!! |-| |-| |-|
utka
12. dec 2013
@katka1819 aj nám napísla Ježiško 😉
@leninka75 ty si ozaj šikulka...ja fakt neviem, kedy budem piecť. Ale asi len linecké a medovníčky...aj tak 25. ideme preč...a svokra bude zase piecť ako na svadbu, tak ja nemusím 😃 . A bez umytých okine Vianoce budú... x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli