Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2013

@jacka 😀 😀 a aký sa mala den?

letty86
10. dec 2013

@leninka75 som ti zabudla....budem robit medovníky, rafaelo gulky, suhajdy a cookies-tie som ešte nerobila, ale chcem vyskusat..niečo upečie mamka a aj svokra prinesie

jacka
10. dec 2013

@letty86 den..........nooooo nič moc.........sem tam sa stáva že nie vžd ho máme podla vlastných predstáv......človek mieni ..pán boh mení............som rada že je večer a tento den je pomaličk fuč..............ešte nech príde muž domov......a padám do postele.... 🙂
dobru noc............. 🙂

katka1819
11. dec 2013

Achoooooooooooj 😀 😵 😀 😵 😀

jacka
11. dec 2013

ahojte...... 🙂 🙂

katka1819
11. dec 2013

?????? vianoce vianoce prichádzajúúúú 😀 😀 😀 kde ste kočenýýýýý 😉 😉 😉

jacka
11. dec 2013

noooo teda žienušk............ ☹ ☹ ........ 😕 😕 😕 ..... 😅 😅 😅 ...... 😉 😉 😉 🙂 🙂 😀 😀 😵

jacka
11. dec 2013

kuki kuk....... 😀 😀 😀 😀 🙂 😉 😵 🙂 😉 😀 😵

katka1819
11. dec 2013

aj ja sem tam kuknem a nikde niktooooo 😝 😝 😝 nooo idem ja polepiť linecké džemikom 😀 papa zajtra 😉

utka
11. dec 2013

Ahojte...ja nič nestíham. Neviem, kedy budem piecť a o upratovaní ani nehovorím

leninka75
12. dec 2013

rááááááánečko!!.....takže napečené: linecké, vanilkové rožky, medovníčky, jahodové kvietky a banánové hviezdičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵......dnes pokračko: medvedie labky, kokosové motýliky, škoricové kométy, šuhajdy a griláž 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....

katka1819
12. dec 2013

ahojteeeeeeeeeeeeee 😀 😵 😀

kukajte akého ja mám pomocníka pri pečení 😀
a došla nám včera pošta od Ježiška 😵
začíname s výzdobou ...takto mi moji chlopi zapózovali 😀

jacka
12. dec 2013

ahojte............ 🙂
@leninka75 to čo chceš tým povedať? 😠 😠 😠 ha 😠 😠 😠 ......chceš niekoho napáliť 😠 😠 .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mám len medovník ☹ ----..........nevadí ešte mám týžden...... 😀 😀 😀 😀 len neviem či tam bude nejaká zmena 😀 😀 😀 😀 😲 😀 😀 😀 .......................idem do lilda .....kupiť pečiatk...... 😀 😀 😀 😀 ......ab aspon čo to mali 😀 😀 😀 😀

jacka
12. dec 2013

@katka1819 teda zachvílu ta nahradia.....čo budeš robiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
12. dec 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale som sa zasmiala 😉

jacka
12. dec 2013

@katka1819 ...😵

leninka75
12. dec 2013

@jacka ....normálne drzo ťa tu s pečením provokujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....u mňa je to tak, že keď sa raz pustím do pečenia neviem sa zastaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
12. dec 2013

@katka1819 ...Matúško nemá chybu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....Peťko nechcel zapózovať? 😉 😉 😉 ...tie svietiace konáriky mám tak rada, že ich mám ako celoročnú výzdobu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
12. dec 2013

@letty86 ...no pekne!!...ešteže si si spomenula 😀 😀 😀 ...na tie rafaelo guľky by som prišla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....škoda, že tu nie je smajlík so slinkou v kútiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. dec 2013

..akurát som si všimla, že sa mi namnožili srdiečka 😵 😵 😵 😵 😵 ......ĎAKUJEM!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
12. dec 2013

ahojte 😉
@leninka75 veru, @jacka má pravdu, riadne s tým vypekaním provokuješ 😀 , ja mám toho tak málo, že mám pocit, že ešte stále mam cas 😕 ale mám, že 😀 😀 😀
srdce daval admin, ak ti pribudlo len jedno, tak nám nedakuj 😀 😀 😉
@katka1819 zlatý 😵 ja to obdivujem, ked deti pomáhaju, hlavne tie mini, lebo pri mojom je to tak akurát na nerv 😝

jacka
12. dec 2013

@letty86 ale mne @leninka75 može......ja sa nenahnevám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .................................................jasné že máme čas.....aj ked t máš toho viac napečeného.... ☹ ......

jacka
12. dec 2013

@leninka75 pečenie ťa ešte drží?...žeb si prišla na víkend 😀 😀 😀 😉

letty86
12. dec 2013

@jacka nemám, iba medovníky 😝

denisenko
12. dec 2013

Ahojte..😉 simonko má zase svoje dni,ked sa nemôžem v kľude ani vycikať,lebo hneď niečo vyvedie.,tak sa ospravedlňujem,že vás zanedbávam 😉 aspoň takto jedným očkom a prstom kuk cez mobil 😉

leninka75
12. dec 2013

@letty86
@jacka .....tak ešte poprovokujem 😀 😀 😀 ...pokračujem v pečení 😉 ....škoricové a kokosové kesy hotové a ešte dorábam medvedie labky 🙂 🙂 🙂

@jacka ...prídem 😵 😵 ..adresu mám, zajtra klopem 😀 😀 😀 ...a keď nie ja, tak niečo isto zaklope 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
12. dec 2013

@denisenko ..hlavne sa šetri, mi ti tie áčka odpustíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
12. dec 2013

@leninka75 tak sa už po druhé s tebou nerozprávam...... 😠 .....len tak dalej......pokračúúúúj 😠 ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............radšej budem ked zaklopeš osobne 😵 😵 😵 😵 ..........................kto zaklope?.....čo zaklope?..... 😕 😕 😕 .....čo ma naťahuješ?.... 😉

@denisenko držkaj sa...... 🙂 .....raz s hááádam s toho vrastie 🙂 😅 😉

bolí ma zas gebula......padám do hajan......dobru nocku... 🙂

leninka75
12. dec 2013

@jacka ...........no čo ti poviem 😀 😀 ,,,,koláče pozliepané, pocukrované a v krabiciach 😉 😉 😉 😉 .......môžeš sa so mnou nerozprávať tak sekundu, jasnačka 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😀 😀 😀................nepovieeeeeeeeem ...pokazila by som prekvapko 😵 😵 😵 😵 😵
......mňa bolela už včera a dnes pokračko 😝 😝 😝 ....a to mňa teda hlava nezvykne bolievať ☹ ☹ ☹ ........

..dobrú nôcku!!!! 😔 😔 😔

utka
12. dec 2013

@katka1819 aj nám napísla Ježiško 😉
@leninka75 ty si ozaj šikulka...ja fakt neviem, kedy budem piecť. Ale asi len linecké a medovníčky...aj tak 25. ideme preč...a svokra bude zase piecť ako na svadbu, tak ja nemusím 😀 . A bez umytých okine Vianoce budú... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre