Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
16. dec 2013
@jacka ..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. dec 2013
dala som si notebook na kuchynskú linku, tak sa mi hádam podarí chodiť častejšie--
denisenko
16. dec 2013
počítač musím aj tak odpratať...nemám kam dať stromček..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
16. dec 2013
ahojte 😉
@jacka jeeej, blahozelam, teta x-) x-) x-) a ako sa volá? to je prvá otázka, ktorá ma hned zaujíma a niekedy dostávam aj odpoved, jeeeemine, som zabudla 😃 😃 😃 sa to týka takých postarších tiet 😃 😃 😃 ináč mi stále chodí po rozume Matejko, ale tak to isto nebude :-N , ale tak neviem prečooooo =-) 😃
@leninka75 si zlatučká x-) , ale nerob si starosti takto pred sviatkami 😉
jacka
16. dec 2013
@letty86 dakujem....volá sa Miško...... 🙂 ...........bol b aj Matej keb nebol už 😃 😃 😃
letty86
16. dec 2013
@jacka ved mi napadlo, že teda jeden už v rodine je, tak ale je to na M 😃 😉 😉, chcela som ešte dodat, že isto je na M, ale som sa nechcela takto blamovat, ale vyslo by to 😃 😃 😃 😃 😃 ja milujeeem meno Michal x-) x-) x-) som mala taku platonicku lásku, to bol takýýýýýý pekný chlap x-)
jacka
16. dec 2013
@letty86 aj Petko mal mať toto meno..len muž mi pred nemockou vraví že dajme Peťko......no mne to bolo jedno 😃 😃 .......................veru na M.......aj nad Matúšom uvažovali 😃 😃 .........................že pekný chlap... 😃 x-) ...teraz máš doma dvoch pekných 🙂 😉
letty86
16. dec 2013
@jacka ani u nás by Mižu nepresiel 😃 😉 , ja som Peto vybrala pre svojho brata....lebo...sa mi páčil jeden Peto...tiez bola taký pekný 😃 😃 ako Jason Donovan vyzeral 😃 😃
jacka
16. dec 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...ja mrem s teba 😃 😃 😃 😃 ....................prečo neprešiel?................ 😃 ....
letty86
16. dec 2013
@jacka 😃 😃 mozem ja za to 😃 😃 ...manzel chcel len Marcelka 😉
jacka
16. dec 2013
@letty86 možeš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ale ved tiež je na M 🙂 😉 ....Vikuške kto dával meno....
letty86
16. dec 2013
@jacka 😉 ja som vyberala...mne so to mena zapácilo, ked som mala nejakých 12 rokov....vtedy to bolo také neobkukané meno...a som si povedala, že ked raz x-) ..a muzovi sa celkom zapácilo, lebo jemu sa skoro nič nepáčilo 😃 😃 na všetko mal výhrady, on navrhoval ešte Dominiku...ale tak dal potom na mna, že moze byť..........a chlapčenské som mala vzdy iné vybraté 😃 😃 istú dobu sa mi Erik a Roland páčili, no hádaj prečo :-N
jacka
16. dec 2013
@letty86 ani sa nejdem pýtať prečo 😃 😃 😃 😃 ....................moj muž chcel dať Erika.......zatrhnuté v sekunde 😃 😃 😃 😃 ..........Vikuška je pekné x-) x-) x-) ...ja som dievčenské nemala ani pri jednom.......som tušila že obaja chalani....tak načo sa zaťažovať 😃 😃 😃
jacka
16. dec 2013
@letty86 idem ich trošku prevetrať..... 🙂 ........ 😃 😃 😃-.---pochtať zopár bacilov.....je ich tak vela že ich vonku až vidno :-p 😃
letty86
16. dec 2013
@jacka juuj, ani sa nepýtaj 😃 😃 😃
Erika by som už dnes ani ja nedala :-p chápem 😃 ...ty si ako moj muž 😃 on pri viki vedel, že bude dievča, tak tam nehladal chlapčenské, takže som vobec netusila, že bude chcieť Marcelka 😉 a pri Matkovi zas voooobec neriesil dievčenské 😃 .....zlatá x-) x-) x-)som rada, že viki moze byť 😉 😉 😉

uzite si...bez bacilov....idem za chvilu pre Matka a potom na vianocné trhy k Vikuske....som robila cestovinové ozdoby na stromček, fuuuj, ale som bola rada, ked som ich dokončila 😃 😃 😃 :-p :-p :-p :-N :-N
denisenko
16. dec 2013
huráááá......zákusky objednané, vianočná pošta poslaná, čižma v oprave, baliaci papier kúpený....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cesto na medvedie labky v chladničke, pstruh odplával do mrazáku......tušíííím už mám všetkoooooo 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
16. dec 2013
@letty86 cestovinové ozdoby na stromček???...to ako???....prvý raz čítam..... =-) =-) =-) =-)
jacka
16. dec 2013
@denisenko Maťko prišiel raz zo školk s tými cestovinami......norlnálne ich aj výmalovali.....a navliekli na nitku...pekné 🙂

na dnes stačilo.....pekný zvýšok večera......dobrú nocku 🙂
leninka75
17. dec 2013
rááááááááááánečko!!!,,,,,,,,,,,,,,,posledný deň v práci!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
17. dec 2013
@letty86 ....odfoť tie ozdoby, som zvedavá 😉 😉 😉 😉 😉 ......tiež som to niekde obzerala, ale povedala som si, že patchwork a pletenie z papiera mi tento rok stačia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
katka1819
17. dec 2013
Ahoooooooooooj 😃 😃 😃
denisenko
17. dec 2013
ahojte...... 😉 😉 😉 😉

medvedie labky rozvoniavajú po celom dome....to je rááánko 😉
katka1819
17. dec 2013
@leninka75 na včera som kývala vykríkala na teba jak sme išli okolo smer Púchov a ništ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 zase si vypekala zažratá do roboty čoooo si ma nempočula :-p :-p :-p 😃 boli sme kuk v Jysku ale som bola strášno sklamaná z tej kvality tam tak sme sa otočili a išli dom s prázdnymi rukami :-N chceme Matulkovi už veľký paplón a vankúš do novej postele bo sa nám už do malej postieľky nezmestí tak má novú 160 x 80 cm x-) a tááááááák mi svekra ten Jysk vychválila ale jááá ci nevííím 8-( :-p 😉 .................................inak dnes posledné dárečky ideme kúpiť a hotovka 🙂...............ale stále neviem čo mojej mamine a tatinovi :-N čo ste Vy kupovali kočky ??? Dajte rýchle typy 😉 😉 😉 že Ď 😃 paaaa 😘
jacka
17. dec 2013
ahojte....žeb som dnes bola posledná??? 😕 =-) 😃 😃

@denisenko .....krásne vona.......už len nevetrať 🙂 ...........Denisko už chodí sám do škol?.....

@leninka75 to znamená že sme už asi tak skoro neprídeš že ?......hm,...........tak si uži dovolenku.....aj ked pochýbujem že budeš oddýchovať 😉
jacka
17. dec 2013
@katka1819 @leninka75 je zalubená.....ked nepočula 😃 😃 😃
denisenko
17. dec 2013
@jacka ..nechodí, čo si...ale to len ráno musím chodiť s ním.....po obede alebo aj na krúžky chodí sám....ale proste ráno musí ísť niekto s ním, lebo má z toho úrazu normálne traumu.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
denisenko
17. dec 2013
@katka1819 my sme našim kupili novú práčku, sme sa skladali všetci, takže asi Ti nepomložem.....svokra dostane darčekovú poukážku do kaderníctva , a svokor takú pánsku darčekovú kazetu...a sme vybavení 😉
jacka
17. dec 2013
@denisenko z akého úrazu?...čo mi ušlo?.....čo sa stalo?.............
jacka
17. dec 2013
@leninka75 kuk x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli