Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. dec 2013

@katka1819 .....ty si isto kývala pred 17:00!!! .....to som bola ešte niekde medzi ZA a PB ☹ ......ono zasa ten jisk nie j až taký zlý 😉 ...teraz je pravda, že mali často akcie na paplóny a vankúše, tak asi sú vybrakovaní 😝 😝 😝 😝..........my sme svokrovcom kúpili sušičku ovocia a mojim rodičom víkendový pobyt v rajeckých tepliciach 🙂 🙂 🙂

leninka75
17. dec 2013

@denisenko....blahoželám k výročníku!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............moja dovolenku budeš zbytočne pýtať, oni by bez nás pomreli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .........aký úraz?!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
17. dec 2013

@jacka...veru robotku si vždy nájdem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....alebo si robota nájde mňa?????? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 .............minimálne ručné práce to istia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
17. dec 2013

@jacka...aha kukulienka kuká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...čo porábaš? 🙂

jacka
17. dec 2013

@leninka75 kukám kukám 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ..robota nie je zajac 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. dec 2013

@leninka75 veru....chlap bez ženy ...stratení nakomplet..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...Denisko raz spadol . ked šiel ráno do školy a skončili sme na chirurgii, čo mu svorkovali čelo..... 😖 😖 😖 😖 a odvtedy jednoducho ráno nechce ísť sám.... ☹ pekné darčeky ste vybrali.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
17. dec 2013

@jacka jáááj, až teraz vidím, že aj Ty sa pýtaš...neviem, nedalo mi upozornenia...žiadne.... 😝 😝 😝 😝 😝 tak viď hore príspevok pre Lenku...ale to som už určite spomínala, ako prišiel celý krvavý do školy a volala mi triedna učiteľka, že spadol...koleno totál zoškreté, rifle deravé, hlava a čiapka krvavé....

denisenko
17. dec 2013

hurá...darčeky pobalené, ozdoby na stromček nájdené, stromček z povaly donesený...no paráda....len neviem, keby sme ho teraz urobili, nevydrží asi ani do večera...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 SIMON 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
17. dec 2013

ahojte 😉
@katka1819 chlapom ti neporadim 😔 svokre sme kupili kabelku a mojej mamke velku zapekaciu misu a pyzamko
@denisenko
@jacka
@leninka75 tie moje veldiela sa na trhoch aj predali 😀 😵 vikus skonstatovala, že som čarovna 😅 lebo sa predali v čase, ked som tam prisla 😵 tak hodim foto....pouzila som penne a lepiacu pistol a lak na nechty-to bola najvacsia fuska...a do stredu ešte vlocku, nech tak nevidno spoje..mam odfotené len jedno, boli aj červené, tie boli krajsie

denisenko
17. dec 2013

@letty86 už to chápem...krááásne...to si lakovala lakom na nechty&?????? poriadna prplačka...tééééda....šikulka si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ozaj, kde sa dá zohnať tá lepiaca pištoľ? 😕

jacka
17. dec 2013

@denisenko o tom neviem čo sa stalo.......si to tu písala?.......to sa ked stalo?......fúha to muselo býť ☹ ☹ ..aj ste boli šiť?

jacka
17. dec 2013

@letty86 tedáááá šikulka si...... 😵 😵 .......sa nezdáš.....krááásne je to 😵 😵 😵

letty86
17. dec 2013

@denisenko ooo, dakujem, ja moc na tieto veci nie som, ale nejak som to dala 😀, no, asi som talent, ha ha ha 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ....jaj veru, s lakom na nechty....lepsie by bolo so sprejom farebným....pistol neviem kde presne, mam ho od mamky, ale tusim v baumaxe a mozno aj v kvetinárstve a hobby obchodoch

jacka
17. dec 2013

@letty86 vraj nie si....klamoška 😉 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 ................som ostala sama s drevenými rukami ☹ 😠 😀 😉

letty86
17. dec 2013

@jacka 😵 😵 dakujem...v rámci mozností 😉, vikuska sa musí zapojit, jej by sa nerátalo, tak som musela niečo vymysliet...minulý rok sme robili také ozdoby z papiera a učky sa to zdalo tké obyčajne, tak vikus sa aj bála, čo na to povie...ale povedala, že krásne, tak bolo moje dieta spokojné a ešte ked sa to predalo, no super 😵mi normálne odlahlo, lebo vikus by to brala osobne, ako ju poznám 😔
@denisenko ja si tu nehodu pamatam, ale to ešte v prvom ročníku nie? niekedy ku koncu, ked už tak teplejsie bolo

letty86
17. dec 2013

@jacka 😀 nie som 😀 , z nudze cnost...ale tak ti poviem piskosku 😀 aj skaredé slovo som pri tej práci utrúsila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 .....ja mám nedokonalosti mnoho, ale tak čo nerobím, tak je to, že nehreším, to už faaaakt musí byť a to aj tak, aby ma nikto nepocul.........a pri tom tvorení 😀 😝 jaaaj, prisla ta chvila 😅 😅 😅 😝 😉

jacka
17. dec 2013

@letty86 vieme máš zázračnú pamäť... 😉
tak Vikuška rástla.......hlavne že bola spokojná 😵 ........................ale ved musíš mať aj neresti.........ja si takto zahreším ked ma nik nepočuje.........mám doma dve opice...tie bý sa hned chýtili 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2013

vonku je fakt super............dobre že toto hlásia do konca týždna.....asi ma porazí........zima a hnus.....a slnka nikde...... 😝 ....................tak si ho aspon naťukám 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .... 😀 😀

letty86
17. dec 2013

@jacka ved to, hned by sa tie opičky chytali...aj u nas....matulo teraz hovori...do hiti.... 😕 si to asi zo skolky priniesol 😕 ale tak si to nevsimam, tak hadam to zázračne prestane 😀

jacka
17. dec 2013

@letty86 že hiti 😵 😵 to znie celkom pekne..... 😀 😀 ....................fajn že veríš v zázrak 😀 😀 😀 😀 😉

katka1819
17. dec 2013

@denisenko u nás čuduj sa svete stromčeka si Matúško nejako nevšíma 😵 zatiaľ 😅 😀 len zistil že mamina povešala aj kolekciu 😀 😀 😀

katka1819
17. dec 2013

tak sme pokúpili skoro všetky dárečky strašne veľa peneží sme oplieskali 😝 😝 😝 ale tej radosti koľko bude 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sa tešííííím 😀

katka1819
17. dec 2013

dobrúúúúúúúú maminky 😉 😵

denisenko
18. dec 2013

dobré ránko... 😉 brrrr, ale je tam kosno.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 zanesiem Niska do školy, dneska idu do kina 🙂

denisenko
18. dec 2013

@katka1819 to to, tá radosť.....Petrík stále nadáva, že načo im toho toľko je, nech im aspon polovičku v izbe vyhádžem.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2013

@katka1819 u nás kolekcie nepojdu, ale Simonko je zaťažený na svetielka...stráááášne....ten ked kdesi vidí svoju "žižku"...koniec....došli sme....

jacka
18. dec 2013

ahojte..........

@denisenko na aký film idú?-.................veru kosa.......sa teším na jar.. 😀 .................a ešte ani zima nezačala 😀 😀 😀

katka1819
18. dec 2013

Achoooooooooooj 😀

@denisenko aj môj Peťo stále fuzuje že je to u nás ako v hračkárni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech si len fuzuje 😝 hlavne že sa trošken zabavia a mám od nich na 10 minút pokoj hahahahahahaha 😀 😀 😀 😉

jacka
18. dec 2013

takže znova..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....................normálne mám decifit.... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre