Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jan 2014

@jacka ..ja čajík ty kafčo!!! 😉 😉 😉 😉 .......ráno som mala caro a takú ozajstnú si dám až na obed 😵 😵 😵 😵 ....začala som piť nejako moc kávy, tak sa to snažím obmedziť ☹..ale tažko mi je 😝 😝 😝

jacka
22. jan 2014

@leninka75 normálne ako nič.......od sobotý spím z detmi.......a ráno mám problém sa zobudiť 😝 ..................to bude tým ....tým......neviem ako to nazvať........čo je vonku 😠 😠 😠 😠

jacka
22. jan 2014

@leninka75 závislosť ...že.............. ☹ ..poznám...ja mám teraz prvú a asi aj poslednú 😉

jacka
22. jan 2014

@leninka75 😎 😎 😎 😎 😎 nie je ho vela ale aspon niečo 😎 😎

leninka75
22. jan 2014

@jacka ..len si uži, naber D-éčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...a potom možno aj tá spavá nemoc ujde preč 😉

jacka
22. jan 2014

@leninka75 ja sa podelím 😵 ...už mi muž volal čo je so mnou že chodím stále spať 😀 😀 😀 😀

katka1819
22. jan 2014

@leninka75 stííííískalo veru a akooo moc 😅 😀

katka1819
22. jan 2014

a už aj bežííím počujem že sa krpec dostal k umývadlu to by bola potopaaaaa .............. achoooooooj 😝

leninka75
22. jan 2014

@jacka ...a čo si mu povedala?? 😀 😀 😀 😀 ......

leninka75
22. jan 2014

@katka1819 ..aaale teraz si pyšná, že to zvládol 😵 😵 😵 😵 😵 ......................

utka
22. jan 2014

Ahojte...
@jacka spavá nemoc...a nie si tehu?

utka
22. jan 2014

Už viem, prečo bola dnešná noc taká hrozná...máme druhý zub... 🙂

jacka
22. jan 2014

kuk 😀 🙂 😵 😉

jacka
22. jan 2014

@utka tehu......určite nie..... 😉 ...ešte to tak na staré kolená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

leninka75
23. jan 2014

ráááááááááánečko!!! 🙂

@jacka ...... na mužove staré kolená si myslela?!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka .....sa vám to začalo sypať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................

jacka
23. jan 2014

ahojte.................

@leninka75 jasné 😀 😀 😀 ja som večne mladá 😀 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2014

konečne sme ráno sneh videli...............aspon čosi......lebo už je fuč 😀 😀 😀 ..... 🙂

katka1819
23. jan 2014

Ahooooj 🙂

tak dnešné ráno sa začalo veeeľmi stresovo 🙄 Peťka som vychystala do školy ,odprevadila pred bránku a on také revy že nechce ísť sám 😖 to už bolo 7.30 takže nebolo šance aby som stihla vybaviť opatrovanie k Matúšovi aj keď mama býva hneď vedľa predsa len nemôžem ju prepadnúť kedy chcem ...a obliecť Matula,seba a dostaviť sa do školy na 7.45 by sme nestíhali tiež ... tak som Peťka poslala pekne samého... no protesty strašné boli plače ,asi 10 krát sa zastavil že sa vracia domov 😒 už som mala nervy videla som ako plače po ceste ... no ale musel ísť tak ma psychicky zdeptal krpec ... a to včera vysmiaty utekal sám do školy 😕 nooooooo jasne že som opäť písala učke,bo som sa fakt obávala ako dorazil do školy ,ešte štastie že sa s jeho tr.učiteľkou poznáme z detských čias aj zo školy 😅 ,tak že so strašným plačom došiel do školy už ho čakala pri vchode,tak ho upokojila to mi stihla zavolať aby som nestresovala a vraj nemám poľaviť a zajtra ho opäť poslať samého 😔 ?????čo radíte spolubojovníčky moje ? ... no a po prvej hodke mi opäť písala že už je OK vysmiaty ,ani nevie že plakal...len už vidím ako pôjdem preňho do družiny o 13 tej ...to budem tá najhoršia mama na svete 😝

utka
23. jan 2014

Ahojte.Dalsia hrozná noc za nami.Už aj teplotka bola.Chudatko moje malé.Dufam,že su to "len" zuby.A Viki zasesopli ☹

leninka75
23. jan 2014

@jacka ......aspoň ste si oko potešili 😉 😉 😉 😉 😉 ..fuj ako sa mi dnes nič nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....

@katka1819 ..pánečku pekný stres hneď ráno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...som zvedavá ako zajtra ......nepýtala si sa teraz Peťka, že prečo ráno tak cirkusoval?...

@utka ..ste moc nepospali, že? ☹....no nechcem byť zlý prorok, ale pri zúbkoch je oslabená imunita ☹ ..držím palce, aby ste to ustáli 🙂

utka
23. jan 2014

@leninka75 veru nepospali...už dve noci. Viem, že je oslabená imunita...tak sa len modlím...a aj to očkovanie pred týždňom jej nepridalo...

leninka75
24. jan 2014

ráááááááááááááááánečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............piatoooooooooooook!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. jan 2014

..a to čo to tu?!! 😕 😕 😕 😕 ...nikto?? 😝 😝 😝 😠 😠 😠

katka1819
24. jan 2014

Ahoooooooooooj 😀

Tak dnes opäť ráno vysmiaty jak slniečko išiel sám do školy ... ani nechcel aby som ho odprevadila ku bráne 😝 Jáááááááááá neviem čo to bolo včera za scény asi ma skúšal koľko znesiem 😅 ale som ho včera vychválila pred všetkými ako krásne chodí sám do školy,o plači som ani nemukla ... tak možno to pomohlo 😀

jacka
24. jan 2014

ahojte.....
@katka1819 veru deti nás lepšie poznaju ako bý sme si mýsleli.... 🙂 ......a tý najlepšie vieš kolko znesie....... 🙂 fajn že dnes šiel v pohode 🙂
@leninka75 tu som ....včera som prezliekala periný tak dnes ma .....čakalo žehlenie 😝 -..................

leninka75
24. jan 2014

@katka1819 ....ja furt hovorím, že tie naše detiská sú potvory prešpekulované 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo sa aj moje naskúšajú!!!.....horor 😝 😝 😝 😝 😝 ............ale hlavne, že zistil, že nemá u teba šancu so scénami 😉 😉 😉

jacka
24. jan 2014

@leninka75 v práci v práci? 🙂

leninka75
24. jan 2014

@jacka .....ty si nejaká extrémistka!! 😉 ....pol týždňa zaspatá a potom kukni, že koľko energy zasa máš!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

leninka75
24. jan 2014

@jacka ..v práci , v práci 😀 😀 😀 😀 ..a čo si ty veštica teodora??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. jan 2014

@leninka75 ved som to týžden odkladala 😝 😝 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre