Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2014

@denisenko to musela být sranda....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........som nevedela že máte aj takuto zver 😅 😕 😉

jacka
27. máj 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mojmu to nič nerobí..... 😀 😀 😀 .......ten zas neznáša ked v aute jedia.......a je čerstvo poriadené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 ...chudáčik pes..... 😀 😀 😀 😀 😀 oni to nemajú radi, že? nášmu kocúrovi to nevadí, ale viem, že psíkovia sú háklivejší..... 😀 😀 😀 😀 ...prednison je na potláčanie imunity, aby sa organizmus prestal brániť a robiť takéto veci.....

denisenko
27. máj 2014

@jacka my nie....ale na konci našej záhrady je kopec, a tam sa pasie tak do 50 kusov...niektoré sú obrovské....akurát som vravela Petríkovi, že nech mi priženie nejaký stejčík z kopca...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2014

@jacka ..........noooo tak jedenie v aute to je na dlho 😀 😀 😀 😀 😀 ...........baby to majú zakázané už asi milióntykrát 😀 😀 😀 😀 😀...............ale evidentne z vysoka kašlú na tatina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2014

@denisenko ....veru, veru hafani sú na toto citlivý ☹ .......a to nehovorím o silvestri keď sa všade strieľa 😝 😝 😝 ......koniec...to vtedy by sa schoval neviem kam ................
..................to ale pri tom lieku hrozí, že sa ho môže teraz kadečo chytiť či nie?

leninka75
27. máj 2014

@denisenko........... .tak to by teda bol iný stejčík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..................máš rada hovädzinu?....ja moc nem, nejako sme neboli na to naučení ☹ 😒

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 ...ved práve preto sa ho snažia čo najskor vysadiť....ale zatial to neprešlo 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 ja som ju nemala rada, bola som zvyknutá, že je to tvrdé....ale odkedy si ju varievam sama a kupujeme priamo z družstva....milujem ju......aj Denisko.....jemnejšie mäsko ako bravčové..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
27. máj 2014

hurá...paradajková polievka navarená, hovädzí gulášik zo včera a idem vystrieť nohy..... 😉

jacka
27. máj 2014

@denisenko tak ten liek je pekné svinstvo.............a kedý bude další pokus o výsadenie?........

jacka
27. máj 2014

@denisenko ako????..............už máš navarené?....................tak sadaj do auta smer stredné Slovensko....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2014

@denisenko
@leninka75 hovädzinka patrí medzi najzdravšie mäská.........nám to aj na gastre....aj jahnacinku.......len škoda že nekradneme......................bravčové bý deti nemali jesť.......... 😝 😝 😝

jacka
27. máj 2014

tak ja zatial padám........deti sa nevedia dočkať kedý výpadnú 😀 😀 😀 😉

denisenko
27. máj 2014

@jacka další pokus je zajtra...už teraz mám žalúdočné potiaže.....

leninka75
27. máj 2014

@denisenko ............fuha riadny bordel ten liek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....................už aby ste to mali v poriadku.........a nevidíš žiadnu zmenu?:..

denisenko
27. máj 2014

@jacka my už tiež kupujeme väčšinou len hovädzie a preto sme kúpili aj ovečky..... 😉 😉 😉 😉 ale tak ked sa dá za dobrú cenu, treba to využiť...,inak v obchode, akože fakt nevedia čo by za to chceli...... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. máj 2014

@denisenko
@jacka ...............ja som už kadejako skúšala tú hovädzinu, ale proste mi nejde ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...........

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 zmenu????....nehorší sa to, to stačí...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. máj 2014

@jacka .............dávaj si pozor!!! 😉

denisenko
27. máj 2014

@leninka75 ...ja najradšej guláš a rezníky....na milion sposobov...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

idem aj ja....pekný den zatial..... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. máj 2014

@denisenko .............máš pravdu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................. Denisko bude mať nejaký koncoročný výlet?

katka1819
27. máj 2014

Ahoooooooooooooooooooooooj 😵

katka1819
27. máj 2014

@denisenko Všíííííííííííííííííííícko najlepšie k meninkám 😉

katka1819
27. máj 2014

Náš Peterko veľký má dnes narodeninky tak som mu kúpila bidet 😀 😀 😀 čo nám chýbal do kúpeľne 😅 😀 lebo ja som dostala na narodky komodu no hahahahahahaha tam to má 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................................................................a náš Peterko malý sa v piatok neučí bo idú do prírody ...v pondelok majú deň detí v škole teda sa neučia ááááááááááááv utorok idú na koncoročný výlet sa jasnačka neučia ............. kde sú tie krásne školské časy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2014

@denisenko tak pevné nervý.....hlavne nestresuj.......zadovážiš si vredý........ 😉 treba veriť že sa mu polepší............. 😵 😵 držkajte sa........ale hádam ešte prídeš....že 🙂 🙂
@leninka75 už som domka........pomaličký ale isto.......šoféri sú riadne ..hovadá....... 😠 😠 jedne po druhom brať vodičák.........a hned za nimi aj motorkárom..........tým bý mali urobiť zvlášť cestu abý sa mohli výblázniť a pozabíjať medzi sebou..........................včera nás jeden predbehol....ale to bol blesk.......... deti sa nestihli diviť....vraj to čo bolo.....ani smrad po nom......
@katka1819 tvojmu drahému všetko najlepšie.......dala si mu fajn darček 😀 😀 😀 praktický 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2014

@katka1819 ...........ja odpadnem, že bidet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................praktická žienka si ty 😉 ...........že pozdravujem Peterka a prajem všetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
...............kam ide malý Peťko na výlet?.....................naši idú 4.6. do Bytče na zámok a na zmrzku a potom ešte do Budatína..........a idem asi s nimi 😉

leninka75
27. máj 2014

@jacka .ani mi nehovor o šoféroch 😝 😝 😝 .ja som síce len navigátor, ale keď to vidím ako iní jazdia na grc 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..............a v tom PL čistý des...........tam im je jedno obiehajú z prava z ľava...kamióny, busy všetko jedno................ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .........................a tie kočeny okolo cesty,len v podprde 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
27. máj 2014

@leninka75 škoda slov............... 🤐 🤐 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre