Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
27. máj 2014

ahojte 😉 😵
@leninka75 nič speci k tolkej moje radosti nemám 😅 ale som prisla k Vám, milej spoločnosti, konečne to nebolo len o ahojte a ránečku 😉 , ale mamča prisla na kávu, tak tým mojím ahoj to končilo 😀 😉
@jacka 😵
@denisenko krásny meninový dníček 😵 😵 😵 😵 😵 ...a Simonkovi skoré zotavenie prajem

katka1819
27. máj 2014

@leninka75 naši idú na Strečno 😉 ..............ták sa možno stretneme 😵 nikdy nevieš 😉 😉 😉 Bytča je malá ...vravíš 4.6 ...... 😀 😀 😀 ...............................................som sa mu dlho vyhrážala že to urobím .... tak A JE TO 😀

jacka
27. máj 2014

@letty86 😵 🙂 ..............kávička chutí lepšie dvom ....že 😵 😵 😵 ......................ako sa máte? 🙂

letty86
27. máj 2014

@jacka aaa, nebudem sa sťažovať, dobre 😅 , vy ako?

jacka
27. máj 2014

@letty86 aaaa....len sa posťažuj......... 🙂 🙂 ....................u nás všetko dobré 🙂 klop klop 😉

letty86
27. máj 2014

@jacka viki pokaslieva, skor taký alergický kasel...myslim, nejdem behat po dr a matulko ma upchatý nostek, davam mu vincentku, aj morsku vodu, aj aerius....čo je dobré na rozriedenie hlienov? ked mam ten aerius, sa bojim experimentovat

jacka
27. máj 2014

@letty86 ja som aerius nedávala..nejak sa mi nepozdával....ael trifed zabral vždý obom.....klop klop....zakaždým sa im hliený pustili.......

denisenko
27. máj 2014

@letty86 a @katka1819 dakujem krásne...a Kati..veľkému Peterkovi želám všetko najlepšie.... 😉 parádne si ho vybavila.... 😀 😀 😀 😀 mna to čaká budúci mesiac...tiež veľký Petrík.... 😀 😀 😀 😀

@leninka75 na výlet....idú niekam ku Martinu.... 😖 mali ísť na Strečno, hrad, plte a ták...ale idú spolu s druhou A a tí chcú isť do wachunby....Denisko vravel, že on sa bude kludne aj učiť 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

toto je ono...kuknite https://www.wachumba.eu/

denisenko
27. máj 2014

@jacka aerius dávam aj ja...Deniskovi...a paráda..vždy mu zaberie....bral ho aj ako malinký....

letty86
27. máj 2014

@katka1819 manzelíkovi všetko najlepšie 🙂 uzite si solavu 😵
@denisenko nechce sa Deniskovi?

jacka
27. máj 2014

@denisenko hej...ja som ho vyhodila.... 😅 😅 ....som nevedala kedy mu ho mám dávať tak letel .........aj tak bol po záruke 😝 .............je lepší ako trifed?......by som si ho dala predpísať sme u dr. pečený varený 😝 ..................ozaj sestra ako?.....ale hádam by si dala vedieť,že 😉

denisenko
27. máj 2014

@jacka ..sestra...,dnes má isť na vyvolávačku...ešte sa nikto neozval...tak čakáme..... 😉 aerius...ja dávam pred spaním, ked mu to zateká a v noci drhne....ale to on je alergik, tak preto....kľudne potom spí..... 😉

jacka
27. máj 2014

@denisenko sa nezdá ešte nejak sa mu učenie zapáčilo 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

@jacka myslím, že to ako komu zaberie...aerius sa užíva dlhodobo, pokým vidíš výsledok....

denisenko
27. máj 2014

...inak....dvojičky som mala sľúbený darček na meniny.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. máj 2014

@jacka by si sa čudovala, on rád chodí do školy..... 😀 😀 😀 😀

letty86
27. máj 2014

@denisenko a ako ho dávas? lebo mne mudra kazala davat dlhodobo...mam velké balenie, tak dávam.....len teraz neviem...či je dobrý aj na rozriedenie hlienov........nam to odporucala v case, ked mal tie soplíky také tekuté, teraz ma skor upchatý nos...idem ja asi do lekarne po radu

jacka
27. máj 2014

@denisenko ........fu ha na vyvolávačku?.......držím palce 😵 😵 .......aké má pocit že bude mať naraz dve?

jacka
27. máj 2014

@denisenko rád ešte aj druhák..... 😀 😀 ............................aha tak to je nadlhšie užívanie......a načo má alergiu?

jacka
27. máj 2014

@denisenko to budeš mať darček..... 😵 😵 😵 budeš aj krstná?

denisenko
27. máj 2014

@jacka ...tááák...nebudem mať darček....doktor že príde až zajtra.... 😠 😠 😠

denisenko
27. máj 2014

@letty86 ..jednu tabletku pred spaním....ty máš sirup?

letty86
27. máj 2014

@denisenko ja mám sirup...mne to kázala dávat ráno pred skolkou, plus vyplach nosa morskou solou

jacka
27. máj 2014

@denisenko božinku............tak sestra pripravená a nič?....má svojho dr.?

jacka
27. máj 2014

@letty86 to nie je oblbovák?..... 😕 😕 😕 že lepšie na večer... 😕 😅

letty86
27. máj 2014

@jacka ja dávam ráno 😉 deni večer 😅 tak ja ti neviem

jacka
27. máj 2014

@letty86 nám to dali na orl ale tiež večer pred spaním..... 🙂 .......čo dr. to názor 😝

leninka75
27. máj 2014

.......a ja mám radšej aerius než trifed........trifed je bordel 😠 , len v krajnom prípade .........a aerius dávam večer aj keď nie je oblbovák 😉

leninka75
27. máj 2014

@letty86 .no ahooooooj!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........už minule som sa chcela opýtať, že čo cez leto keď vám to minulý rok nevyšlo kôli prstíku 😨

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre