Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@utka on ako šofér...už ho pozná naspamať 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@utka Simčo bol kojený pokým som nedostala prvý menzes, potom už nechcel.... 😔 😔 😔 to bolo....mal 10 mesiacov 🙂

jacka
22. sep 2014

@denisenko aha.....tak potom ho prídu vyťahovať....či ako? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............to nemáš nič moc ked ho nemáš doma....... ☹ ☹ ☹ ☹ .....................si riadna opatrovatelka......deti.....zverina.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....klobuk dolu 🙂 🙂

@utka ...MAťka vyše dvoch rokov...Peťko mal 1rok a pol.....on sa odstavil sám v nemocke..... ☹ ☹ ☹ ☹ .... a Maťko vlastne tiež..nechcel.....tak som nedávala.....na druhý den pýtal ale nedostal..... 😅 😅 😉 ....prečo?..chystáš sa?

jacka
22. sep 2014

@denisenko to ty si bola tak dlho bez menzesu?............ma chceš nahnevať? 😠 😠 😠 😉 😉 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@jacka veru....len 10 mesiacov..... 😔 😔 😔 😔 ...nooo...ked k tomu prirátam tehu....tak som fajn ušetrila na tamponoch..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@jacka tak zas..ked si vezmem, že moj normálny cyklus bez HAK je minimálne 40 dní a viac..... 😀 😀 😀 😀 šťastná žena, že? 😀 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2014

@denisenko ako????....čo???:. 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ............... 😉 😉 😉 ....................to si teda šťastná...........nevymeníš somnou?...ja na 23 - 24 den dostávam návštevu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................ved 10mes. aj stačí....ozaj ....len z velkej zvedavosti....sestra s dvojičkami ako?...kojí ich ....či čo? 🙂 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@jacka ....no moc by si nevymenila, tiež to mám teraz presne..... 😀 😀 😀 😀 sestra...neviem, tak nejako napoly.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

aj ja sa chystám na návštevu...ale....najskor sople, teraz herpesy...radšej asi ešte nie...

jacka
22. sep 2014

@denisenko hlavne aby hladom neumreli 🙂 🙂 🙂 🙂 ...len som bola zvedavá ako to funguje s dvojičkami.. 😉 😀 😀 ......................však vysad ....a budeš mať pokoj 😀 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2014

@denisenko vás sa tie hnusoby držia a nepustia 😝 😝 😝 😝 ..............aj Denisko máva herpes?

jacka
22. sep 2014

v školke pýtaju 25 e.......asi maju pocit že mám doma tlačiaren 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
22. sep 2014

@jacka aj so stravou???:... 😕 ..že vysad...jáááj, moja...mužík nedovolí.... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2014

@denisenko nie ..niečo ako zrpš......na to na hento...musím sa popýtať......čo im šiši??....ved Maťkovi som dávala 15...... 😝 ......................................neodvolí 😀 😀 😀 😀 ved nebude vedieť 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
22. sep 2014

musím bežať.......Peťko čaká 😀 😀 😀 😀 😀 .................a hned ma pošle preč..že zase domov 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2014

@jacka ZRPŠ???..u nás na hračky pýtali 10 E..kedysi...ale takto...to čo sú?????..... 😕 😕 😕 Peťko je úžasný.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. sep 2014

@denisenko

@jacka ďakujem za info. Hej, chystám sa Lucku odstaviť. V noci chce cickať aj 8-10x a ja som už taká unavená, že až. No uvidíme. Vikiho som 15 mesiacov. Lucka mala v sobotu 14. Ja som dostala pri Lucke menzes už po 3. mesiacoch.
My sme platili 30€ ZRPŠ, 10€ triedny fond, 20€ krúžok, 6€ knihy na angličtinu a čo ja viem čo ešte...katastrófa ☹... A ešte sme aj do školy aj do družiny dávali tekuté mydlo, toaleťák, kuchynské utierky...

denisenko
22. sep 2014

@utka platíte krúžok v škole?...alebo to je niekde inde?....u nás v škole neplatíme, len ZUŠ áno...zataiľ sme ZRPŠ neplatili nič, plenárne je až koncom mesiaca, tak som zvedavá, koľko odsúhlasia..... 😖 😖 😖

jacka
22. sep 2014

@denisenko ...zajtra zistím .....prečo tak vela pýtaju kdeže som Peťkovi na združení nebola 😝 ........................veru opica je ten Peťko...ako tam nechcel ....a teraz nechce domov 😝 😝 😀 😀 😀
@utka cikať?....to nebude kojením......podla mna.....myslíš že ked ju odstavíš tak v noci prestane cikať?

denisenko
22. sep 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som zle prečítala....cickať.... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............dik za opravu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................toto slovo cickať nepoznám...😀 😀

jacka
22. sep 2014

@utka takže znovu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................aj ja som to mala ....xkrát za noc.......

utka
22. sep 2014

@jacka nie cikať...cickať...
Boli sme s Vikim na pohotovosti. Spadla mu na hlavu dopravná značka a rozťala mu hlavu. Má jeden steh.

jacka
23. sep 2014

ahojte............. 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
23. sep 2014

@leninka75 .......Pošepol mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok... splní sa Ti každý sen, tak Ti teda želať chcem....všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. sep 2014

@utka teda ste dopadli.....

utka
23. sep 2014

@leninka75 všetko najlepšie k narodeninkám...
@jacka veru...

katka1819
23. sep 2014

Ahoooooooooj 🙂 🙂 🙂
@leninka75 Všeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie 😉 😉 😉
@jacka Peťuľkovi všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵

jacka
23. sep 2014

@katka1819 dakujeme 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. sep 2014

@leninka75 krásne narodeninky..... 😉 😉 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre