Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
25. sep 2014
@denisenko ...........jasné Lilka sa občas prple!!! 😉 ........ja tomu hovorím, že sa babre v tanieri......a tým pádom ma slovo "vymŕvači" dostalo do kolien 😃 😃 😃 😃 ...........sa furt na tom rehocem 😃 😃 😃 😃 😃 ..........
leninka75
25. sep 2014
@denisenko..........som najskôr prečítala, že "PC som mala zakázaný" 😃 😃 😃 😃 .....som sa zamyslela, že či od Peťa či od detí 😃 😃 😃 😃 ...........
leninka75
25. sep 2014
.............jeeeej 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 vykukuje 😎 😎 😎 😎 😎
denisenko
25. sep 2014
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak u nás by si sa naučila úplne nový slovník..... 😃 😃 😃 😃 😃 ja osobne mám také všelijaké špecialitky...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
25. sep 2014
idem...ved musím aj niečo robiť...alebo sa aspon budem robiť, že niečo robím..... 😃 😃 😃 😃
jacka
25. sep 2014
@leninka75
@denisenko moji sú vrtači..lebo sa v tom vrtajú 😃 😃 😃 😃
jacka
25. sep 2014
@denisenko a už si dorobila?.. 😃 😃 😃 😃 ..........................však daj ešte dáky slovník..zavedieme aj u nás 😃 😃 😃 😃

aj tu bolo slniečko......a už zas nie je :-p :-p :-p
jacka
25. sep 2014
@leninka75 a ja zase barbie v tanieri............kukám čumím...to čo napísala............bože jak slepnem.... :-p :-p :-p :-p :-x :-x :-x
jacka
25. sep 2014
aku blbu básničku sa to má zas naučiť..........to nemá hlavu pätu.... :-p :-p
jacka
25. sep 2014
@denisenko super komnetár na fb ......... 😃 😃 😃 😃 😃 .......idem nejdem je tma zima 😃 😃 😃 😃
jacka
26. sep 2014
ahojte 🙂
leninka75
26. sep 2014
ahojte............ja nechápem prečo nezaprší :-p :-p :-p :-p :-N :-N :-N :-N

.....naši majú dnes písať písomku z anglických slovíčok :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N ...................to som fakt strašne zvedavá ako to dopadne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
26. sep 2014
Ahojte... Naši mali včera z geometrie,dnes z literatury,v pondelok diktát,v utorok z matiky a tuším vo stvrtok zo slovenciny
jacka
26. sep 2014
@utka no pre pána jána :-p :-p :-p :-p
jacka
26. sep 2014
@denisenko vidím ťa 🙂 🙂 🙂
denisenko
26. sep 2014
ahojte.... 😉 ako čítam....škola v plnom prude.... 😃 😃 ja tu dnes nie som...včera mi prišiel mužík, čakala som ho do pol druhej....a potom sme kecali a ráno išiel zas preč.... 🙂 :-p tak som zaspatá..... 😃 😃 😃 😃
@leninka75 naši píšu písomku z angličtiny každú hodinu, alebo raz do týždna...už mali 4....vždy, ked si opakujú slovíčka..... 🙂

a dovolila som si ukradnúť z FB...krst Alžbetky a Julinky....krsniatka moje x-) x-) x-) x-)
denisenko
26. sep 2014
@jacka tak vidíš...oči máš úplne v poriadku..... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
aká je tam zima.....kúrim.... :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
26. sep 2014
@denisenko jééééj da....aké su krááásnučkééééé x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) cmuk x-) x-) x-) x-) hned by som ich vystískala x-) x-) x-) ...ty si obidvom???,..............a odkedy máš tmavé vlasy?.....či som zaspala dobu??? =-) :-N
jacka
26. sep 2014
@denisenko aj ja idem zakuriť.......fuka......zamračené........hnus vonku..... :-p :-p :-p ..............ale pojdem ich ešte prevetrať......aby mi z nich nešiblo 😃 😃 😃 😃 ..........................nemusím ísť na očné? 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
@jacka vlastne akože len jednej, ale nejako sa to tam neriešilo, takže tak všeobecne som krstná mama.... 😃 😃 😃 ....tmavé...dlho, predlho....ale lezú mi na nervy a mám z nich depku...takže už mám v šuflíku zosvetľovač a červenú..... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
@jacka ....na očné????....jááj, to by si potom videla aj to, čo nemusíš.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
26. sep 2014
@denisenko lezu ti na nervy.......... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........mám slzy v očiach............................ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
26. sep 2014
@denisenko aha takže si krstná a hotovo.... x-) x-) x-) x-) ......a tá druhá to je kto? :-N ak možem byť zvedavá 😉
jacka
26. sep 2014
@denisenko ale ja CHCEM všetko vidieť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
@jacka ...to je mojej sestry manželíka sestra.... 🙂 cháááápeš...píšem ako maďar.... ]-( ]-( ]-( onna bola tiež krstná...
denisenko
26. sep 2014
@jacka že aká nenáročná...všetko.... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
dzecko ma tu vyhadzuje....idem.... 😃 😃 😃
jacka
26. sep 2014
@denisenko čooo???..nechápem....a to mám muža madara..-...... 😃 😃 😃 😃 ale asi vela kecia po slovensky 😃 😃 😃...................hlavne že je aj ona krstná......🙂
jacka
26. sep 2014
@denisenko ved ja som od mala nenáročná 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................padám aj ja......... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli