Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
26. sep 2014
@denisenko juj trochu dlhšie ale predsa......už mi to došlo 🙂 😃 😃 😃 ............ 😎 😎 😎 😎 😎 😃 sa tu teraz za hlavu chytám aká som 😃 😃
denisenko
26. sep 2014
@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 chápem....tiež som na materskej..... 😉 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-)
letty86
26. sep 2014
ahojte 😉
@denisenko to su také krásne bábiky, normálne ma to rozcitlivelo =-) x-) x-) x-) x-)
@leninka75 vikus ide na prijimanie, uz chodievame aj na náuku do kostola
jacka
27. sep 2014
ahojte..... 🙂
katka1819
29. sep 2014
no nazdar 😃 😃 😃 a rááááááááááááááánečko 😉 😉 😉 x-) x-) x-) 🙂 🙂 🙂
katka1819
29. sep 2014
baby obliekate vašim chasňom do školy tepláky ??? u nás taká móda že tepláky,tričko a mikina :-N 😉 ja som bola doteraz len za rifle a slušnejšie trošku do školy 🙂 no ale kým má tie tepláky čisté ,bez dier a neviem čoho 🙂 🙂 🙂 Ok nie
jacka
29. sep 2014
ahojte...

@katka1819 no nazdar 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ................................nie nemaju tepláky.......ale bola by som za....vlani tolko dier na rifliach že až :-p :-p :-p :-p :-p :-p kedy to bude mať rozum 😃 😃
katka1819
29. sep 2014
@jacka aj náš má rifle oblečené len jeden deň a hneď idú do prania ,na každý deň jedny nohavice u nás :-N to v družine kým len na obed idú a potom chvíľu kým ide domov ...kolená špinavé aj diery boli :-p ma skoro piclo som mu dala nové rifle a hneď prvý deň zatrhol na stehne niekde na kríku na školskom dvore ]-( tak keď vidím tých spolužiakov v teplákoch niečo to má do seba :-N :-N :-N 😉
jacka
29. sep 2014
@katka1819 presne :-p :-p to akoby si o mojom písala-.......... 😃 😃 😃 😃 ......no neviem či ako druhák bude mať viac rozumu....teda ten moj....ja by som mu dala takí slučné tepláčiky.....
katka1819
29. sep 2014
@jacka ja už som mu vyhovela ...lebo aj sám mi stále hovorí - keby som mal tepláky tak nevykríkaš že ich mám špinavé a tááák - no krpec jeden 😃 😃 😃 tak som mu už nakúpila v H&M majú teraz akciu že kúpiš 2 a 3 kus máš zadarmo 😉 aj Matulkovi sme do školky kupovali ...a sú také jemne vyteplené na teraz super 🙂
jacka
29. sep 2014
@katka1819 prefíkaný je 😃 😃 😃 😃 😃 .................................no škoda dnes som tam bola.......teda ak myslíš tesco 🙂 ........sa mi tam Peťko schoval ]-( ]-( ]-( -...srdce až niekde v krku :-p :-p :-p :-p ..............a Maťulo ako v školke?...už tam aj spinká?
denisenko
29. sep 2014
ahojte.... 😉 😉
@katka1819 ja tepláky nedávam, ale decká nosia....Deniskovi rifle vydržia aj aj celý týžden 😉

nestíham...doobeda som zavárala, žehlila, poobede záhrada, úlohy, deti....padáááám...ešte ma čakajú zvery
katka1819
29. sep 2014
@jacka jemine toto neznášam to ich schovávanie ...raz som veru takto tesco zburcovala keď sme ho nemohli nájsť ...kedysi to robil Peťko teraz pre zmenu Matulko :-p som mu pohrozila že dám povrázok na ruku sebe aj jemu aby nemohol odo mňa odbehnúť :-N 😉
@denisenko že týždeň =-) =-) =-) :-N 😉 🙂 😃 je aký zodpovedný za svoje oblečko 😉 náš nezáujem však sa to operie aj sa to požehlí aj sa to kúpi samo všetko ]-( 😃
jacka
29. sep 2014
@denisenko týžden???......to sradnuješ 😃 😃 😃 😃 ....aj ked je pravda že ako druhákovi vydrží týžden ale vlani ....hrúúúúúza.................brrrr................čo si zavárala??
@katka1819 že povrázok.... 😃 😃 😃 😃 😃 ja som mu povedala že už tam tak skoro nepojde.......tzn. že ani ja nie.............fuj by si sa mi krvi nedorezala..... ]-( ]-( ]-( ]-( ........a to nie je prvý krát čo to urobil....... ]-( ]-( ]-(
katka1819
29. sep 2014
@jacka aj naši v tom majú nejakú nedefinovateľnú záľubu ]-( ]-( ]-( a ja som inak strašná hysáčka čo sa tohoto týka tiež ... Matúš mi stále aj uteká ..neobsedí,nepostojí pri mne chvíľočku :-p a okrem toho schovávania medzi oblečením a regálmi :-N
jacka
30. sep 2014
ahojte.........

@katka1819 presne....úplne.....skrčí sa pod handry a je to...........oči ešte aj na zadku ]-( ]-( ]-( ...........................ale teraz si ma aspon potešila že sme nie jediný....to akoby sme mali rovnaké deti 😃 😃
leninka75
30. sep 2014
ahojte!!! 😎 😎 😎 😎 😎
katka1819
30. sep 2014
@jacka ahooooooooj 🙂 rovnaké rovnaké 😃 😃 😃 ešte ich zoznámiť treba 😉 😉 😉 x-)
katka1819
30. sep 2014
@leninka75 no vitaj x-) 😉 😃
katka1819
30. sep 2014
a všetkým AHOOOOOOOOOOOOOOOJ 😃 😃 😃 😉 😎 😉
jacka
30. sep 2014
@katka1819 zoznámiť veru veru......... x-) 🙂 ................ale potom budeme rýchlo od nich utekať 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
jacka
1. okt 2014
ahojte....

no zas to tu tak neprehánajte... 😉 😃
letty86
1. okt 2014
ahoje 😉
@jacka by si si rada aj niečo prečítala, ze 😉 my nič nové a vy?
letty86
1. okt 2014
😉 =-) x-)
denisenko
1. okt 2014
ja sa pridávam....ahojte.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
1. okt 2014
Juj,maminky,musim sa pochváliť...Denisko písali previerku zo slovenčiny,pani učiteľka vravela už včera,že to dopadlo strašne,kopa trojek a aj štvorky musela dať...len 3 jednotky...a Denisko ju mal za 1 -taká som pyšná na neho 😉😃
jacka
1. okt 2014
@letty86 ...tak tak trochu pokecať 😃 😃 😃 ...........................nové ...?...ani neviem 😉

@denisenko super super tešíme sa s tebou x-) x-) x-) x-) x-) len tak dalej x-) x-) x-) x-) .......máš byť na čo pyšná x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
2. okt 2014
nooo ahojte....
leninka75
2. okt 2014
ahojte!! 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
2. okt 2014
halo, halo.... 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli