Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
2. okt 2014
kam všetci zmizli????? =-) =-) =-) =-)
jacka
2. okt 2014
@denisenko nikto nikde...po uhorkach sa vyrezavaju tekvice 😃
katka1819
3. okt 2014
Ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂
jacka
3. okt 2014
ahoooooj 😃 😃 😃 😃
leninka75
3. okt 2014
ahojte!!!............nestíham nič....tak vás aspoň pozdravím a zaželám pekný víkendík!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
............hádam sa to tu budúci týždeň ukľudní a trošku viac pokecáme....paaaaaaaaaaaaa mucinky 😉 😉 😉 😉
letty86
3. okt 2014
ahojte
ste toho tak vela nakecali, ze neviem, co sa skor chytit a o čom písat 😃 😃 najistejšie je počasie :-N máme tu kosu a vietor :-p
denisenko
3. okt 2014
ahojte... 😉 😉 😉 aspon nemusím veľa dočítavať....xi,xi,xi 😃 😃 😃 😃 my máme 😎 😎 😎 😎 😎 a konečne som sa vyteperila na poval a zhodila zimné a jesenné topánky.....bilancia:...Simonkovi všetko kúpiť nové, sebe dať zákaz kupiť dalšie čižmy...a Denisko...uvidíme, čo povie, ked príde...hádam ešte budú fajn.... 🙂
letty86
3. okt 2014
@denisenko no ako tak čítam, tak najlepšie si na tom ty :-N x-) 😉
denisenko
3. okt 2014
@letty86 ja áno....ale moja peňaženka nie..... :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃
jacka
4. okt 2014
ahojte....

@denisenko tak ja ešte bilanciu radšej nejdem robiť.......ma klepne hned....... :-p :-p ...............ale to sa mi páči .....sebe zákaz 😃 😃 😃 😃 som sa tu pučila smiechom..... 😃 😃 😃 😃 😃
@letty86 to počasie.......asi jediný ktorý sa vkuse mýlia pri predpovedi...........a maju ešte aj za to zaplatené :-p :-p 😃 😃 😃 😃 ich heslo máliť sa je ludské ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
4. okt 2014
ahojte... 😉 baby..mna tak seklo v krížoch, že nevládzem chodiť...ale snažím sa...len.... :-p :-p :-p :-p už to asi lepšie nebude..... |-| |-|
jacka
4. okt 2014
@denisenko juj moja.......niet čo závidieť....aj si si dala čosi na prežitie?
jacka
5. okt 2014
ahojte....... 😃 🙂 😉 x-) 😃
leninka75
6. okt 2014
ahojte!!! ......................

@denisenko ..............drž sa Ivka!!.............lepší sa to?
denisenko
6. okt 2014
ahojte... 😉
@jacka 😎 😎 😎 😎 😎
@leninka75 už je to celkom fajn.... 🙂 🙂

jááj...po 100 rokoch ..teda po 2 rokoch.....som bola u kaderníčky..... x-) x-) x-) x-)
denisenko
6. okt 2014
@leninka75 ...dnes večer vraj po omši musíme zaniesť prihlášky na príjmanie do pastoračného centra....vy už máte náuku?
jacka
6. okt 2014
ahojte....

@denisenko hééééééj chceš ma napáliť alebo čo?...u vás je slniečko....????????????to nemyslíš vážne...... 😞 😞 😞 ...aj ked som šla pre deti tak v rádiu...pekný slnečný den...a ja strierače zapnuté :-p :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( .......................tak daj foto aká si peknučká 🙂 x-) x-) x-)
jacka
6. okt 2014
@denisenko tak aj u nás je slniečko.....žeby od teba?..... 🙂 😎 😎 😎 😎 ....................
leninka75
7. okt 2014
ahojte!!

@denisenko ....u nás zatiaľ nič nové ohľadne prijímania 😕 .....ale čakám, že farár sa každú chvíľu pozve na čaj 😃 😃 😃 😃 😃 a podá nejaké infošky 😉
....tiež som zvedavá na vlásky 😉 😉 😉
leninka75
7. okt 2014
@jacka ...na mňa hádžeš bobek 😞 .....................ako sa máte?.....čo máte nové?
jacka
7. okt 2014
ahojte......

to je taká chudera....ja už nemám na strigu slov......som nasratá až po vrch............. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
7. okt 2014
@leninka75 ja nie nie........ 😞 😞 😞 skor som mala opačný pocit 😞 😞
jacka
7. okt 2014
@leninka75 ani sa nepýtaj...taký som ....že by som .......juuj ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ..neviem či plakať či sa smiať....či čo.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
7. okt 2014
idem si radšej uvariť kávu......
leninka75
7. okt 2014
@jacka .....daj si aj za mňa x-) ......ja idem vychovávať budúcu inteligenciu národa :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
jacka
7. okt 2014
@leninka75 juj dala by som si aj štyri... 😃 😃 😃 .....riadne ju vychovaj..... 😃 😃 😃 😃
utka
7. okt 2014
Ahojte...Ja chcem letooooo....
jacka
7. okt 2014
teda idem im predpoved........čistý hnus vonku ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
leninka75
7. okt 2014
@jacka ...máte zlé počasie?? =-) ....tu je celkom príjemne 😎.................ale tu v robote sme ako v jaskyni, kolegyňa stále zaťahuje žalúzky 😞 😞 😞 😞 😞
leninka75
7. okt 2014
@utka ..aj ja...aj ja ......................

Začni písať odpoveď...

Odošli