Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
9. mar 2015
ahojte..... 😎 😎
leninka75
9. mar 2015
ahojte..................

@denisenko...............ty ale že fakt vyzeráš strašne :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N ......................

@jacka .....ako si to zvládla???.............máme nejaké pikošky? 😉
denisenko
9. mar 2015
ahojte..... 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@leninka75 ..... 😃 😃 😃 😃 si ma dávno nevidela..... 😃 😃 😃 😃 😃
@jacka ako bolo???? =-)
@utka doma najlepšie,že? :-N
jacka
9. mar 2015
ahojte....
a ja som myslela že som tu už bola........nejak som stále mimo 😃 😃 😃

@leninka75
@denisenko ......skoro som neprežila.....striga ma chcela otráviť a sa jej to nepodarilo.......... 😃 😃 zvracala som celou cestou domov.... :-p :-p :-p :-p :-p ........................jáááj sladký domov

ja neviem čo s MAťkom....zas stresoval 😞 😞 😞 😞 😞 😢 😢 😢 😢 😢
denisenko
9. mar 2015
@jacka Maťko??...zo školy...alebo?..... =-) .....he,he...že otrávila...... 😃 😃 😃 😃 musí fantasticky variť.....
jacka
9. mar 2015
@denisenko zo školy 😞 😞 😞 😞.......................................že variť ha ha......fakt si vtipná....😃
leninka75
9. mar 2015
@denisenko ...dáme stretko????? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

@jacka ..sa pochváľ čím ťa nakŕmila??? :-N :-N :-N :-N :-p :-p :-p :-p :-p :-p ............zasa anglina? 😞
jacka
9. mar 2015
@leninka75 ničím stačilo sa kuknuť a už ma bolelo brucho :-p 😉 ..........................tak ona stále to isté....sobota kura a zemiaky pečené.....polievka guláš..........večera to čo bolo na obed....v nedelu ráno jaternica a na obed rezne :-p ........................anglina :-p :-p :-p ...vraj ked si na nu spomenul tak mu zle ostalo........uvidím čo bude zas zajtra......teraz je už ako z divých vajec ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ........a ja tu mám stiahnutý celý den žaludok...................a desiata nezjedá ]-( ]-( ]-(
utka
9. mar 2015
Ahojte...
@denisenko veru, doma je doma. Aj keď bolo dobre. nemusela som variť, ale aj tak 😉.
leninka75
9. mar 2015
@jacka ....tak to nebolo zlou stravou to bolo obžerstvo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..................to ja v dobro však ma poznáš 😉 ...to inak sýte raňajky mávajú :-p :-p :-p :-p :-p :-p ...................
.........možno to Maťka časom prejde 🙂 .....
jacka
9. mar 2015
@leninka75 ..len ked ja som sa tej stravy ani nedotkla.....tak teraz rad 😃 😃 😃 ..........................................na tie ranajky sa už nevyjadrujem :-p :-p :-p :-p :-p :-p ..................................aké že možno......určite musí......to takto nejde dalje ]-( ]-(
leninka75
9. mar 2015
@jacka ...dva dni si držala diétu??? 😉 ...tak potom ťa uriekla :-S :-S ...............
..............musí, musí na 100%... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
9. mar 2015
@leninka75 ja tam držím dietu stále...... :-p :-p 😃 😃 😃 kto by to jedol..že :-p
tak tak.... x-) x-) x-) x-)
katka1819
9. mar 2015
Ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂 som tu a nie som tu :-N :-p 😃 inak u nás nič novô ... Peťko má v škole teraz dobré obdobie samé 1 a klopem si na zuby ... a Matulko v pohode ...zdravý sme ...čo nám viac ku šťastiu chýba x-) 😉
leninka75
9. mar 2015
@jacka .... a nemôžem ísť nabudúce namiesto teba????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...tiež by sa mi taká diétka zišla 😉 😉 😉 😉 😉 .................
leninka75
9. mar 2015
@katka1819 ...........a ešte si k tým dobrým správičkám zabudla pridať 😎 😎 😎 😎 😎..........teším sa s tebou, že sa máte dobre!!! x-)
leninka75
9. mar 2015
.............ideeeeeeeeeeeeeeem dom pa x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katka1819
9. mar 2015
@leninka75 veru to slniečko mi dobre robííííííííííí 😎 😃 😎 😉 😎 🙂 😎 x-) 😎 😃
jacka
10. mar 2015
ahojte.... 😎 😎 😎
jacka
10. mar 2015
@leninka75 hocikedy ma tam možeš zastupiť ja budem len a len rada 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ..........................radšej žiadnu ako takúto dietu 😉 😉 😉
leninka75
10. mar 2015
ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .........
denisenko
10. mar 2015
ahojte..... 😉 že dnes pposledný den 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 podme si ho poriadne užiť.... 😃 😃 😃 😃 hor sa periny na balkon...... 😃 😃 😃

inak...ked sa tu spomína dieta...... 😃 😃 😃 😃 ja som fakt opačná....už 2 mesiace dietujem spolu s Petríkom...aj tršken cvičím....on schudol 6 kíl....ja 2 pribrala.....to už aká toto spravodlivosť...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p :-p
jacka
10. mar 2015
@denisenko presne aj som periny mala aj včera tam 😃 😃 😃 😃 😃 ....................................a ty akože z čoho chceš chudnuť?....čo??? :-N =-) 😃 😃
denisenko
10. mar 2015
@jacka ...ved som nechcela...ale ani pribrať som nemala v pláne...to mám za to, že s ním chudákom držím...... 😃 😃 😃 😃 😃 sa radšej vrátim k svojim klobáskam...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
10. mar 2015
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 klobáska slanina a tááák že 😃 😃 😃 😃 mnaám to by som si aj ja dala......ale ešte nemám brucho o.k potom sa do toho pustím 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .......................ty len peken priber aby ta vietor neodfukol 😉 😃 😉
denisenko
10. mar 2015
@jacka ja už varííííím...klobáááááásu.....a že ...dobrú chuť..... 😃 😃 😃 😃 😃 ale boli sme už so Simčom na záhrade na bicykli, takže si možem dovoliť...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
10. mar 2015
@denisenko aku fajnotku si mala.......pozývam sa 🙂 🙂 🙂 ...........................aj ty si bola na bicykli?... 😃 🙂 😉 ................ja neviem ešte počkáme s bicyklom....moji zatial vytasili kolobežky 😃 😃 😃 😃 😃.....................čakám kedy si spomenu na korčule 😃 😃
jacka
11. mar 2015
ahojte.....
leninka75
11. mar 2015
ahojte............... 😎

@denisenko ..ha-ha-ha 2 kg to isto na tých tvojich kostičkách vidno 🙂 🙂 🙂 🙂...........len ešte pekne priber 😉 😉 😉 😉 😉
jacka
11. mar 2015
@leninka75 srandistka je že 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli