Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
11. mar 2015
ahojte..... 🙂
@leninka75 ...nevidno....to len váha ukazuje,xi,xi.... 😃 😃 😃 😃

som sa bola dať odkrviť, hned ráno v žiline..... :-p :-p :-p :-p bléééé.....nejako moc mi to tieklo..... :-p :-p :-p :-p
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 šááák čo budeme plakať???? 😃 😃 😃 😃
denisenko
11. mar 2015
fuj...ako sa zatiahlo.....Simčo zas odmieta spať tak už tretí den máme o zábavu postarané..... ]-( ]-( ]-(

a bola som sa aj spýtať na zdravotke na tú predlženú materskú....tak sa to vraj dá, ked bude mať presne tri roky mám prísť, vypísať tlačivo a ked začne chodiť do školky, tak odhlásiť...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
11. mar 2015
@denisenko ved to aby si ešte plakala....... x-) x-) x-) 😃 😃 😃 🙂
to celkom nechápem....(v posledne dobe som na tom dosť zle 😃 😃 😉 ..)....tu predlženu....ale neplatenú či ako?....lebo na platenu dlhšie trvá pokial urobia posudok......čo má s tým školka....ved može na 4 hodky ak je neplatená.......................nejaká som stratená 😃 😃 😉 😉
jacka
11. mar 2015
@denisenko 😎 😎 😎 😎 😎 chytaj zatial ešte máme tak rozdám trochu 😎 😎 😎
denisenko
11. mar 2015
@jacka my sme mali do 10tej...a už len ...sychravo.... :-p :-p :-p
jacka
11. mar 2015
http://www.justnahrin.sk/podla-pouzitia/korenia...

toto som dala na francuzke......juj mnááám....a ako pekne mi to tu rozvoniava............... 🙂
denisenko
11. mar 2015
@jacka hej, hej...neplatenú....ale sa mi nechcelo ísť na úrad a každé 3 týždne im dokazovať, že nemožem robiť, lebo nemám kde dať dieťa...aj tak mi žiadne prašule nedajú...tak ja radšej takto...aspon s tými úradmi budem mať na pol roka pokoj.... 😃 😃 😃 😃
denisenko
11. mar 2015
xi,xi,xi....že "selfie"..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
11. mar 2015
a do prčic....tá prvá sa nedá vymazať??????? =-) =-) =-) =-) =-) 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
11. mar 2015
@denisenko tak si ma dala do obrazu.........aspon viem kde je už sever 😉 😉 😉 😉 ........................prečo ved si tam peknučká......čo tak na krátko............ináč aj ja mám taku dlžku..................Simonko je aký zlatulinký.... x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
11. mar 2015
@leninka75 aj teba vidím x-) x-) x-)
leninka75
11. mar 2015
@jacka ..aj olejček z justu už máš?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉
leninka75
11. mar 2015
@denisenko .............aj mňa zaujíma , že čo také krátke vlásky? 😉 😉 😉 😉 😉 ....ale pristane ti to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........
leninka75
11. mar 2015
@jacka ............ 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .................kuk
jacka
11. mar 2015
@leninka75 myslíš ten na nervy......................čosi..toho sa už nedočkám......ten je oplakaný :-p :-p :-p ..................................... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..juj ale si ma pobavila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 čo ho nepoznáš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 😉
jacka
11. mar 2015
@leninka75 ešte som tu ....ale čochvilu padááááám
leninka75
11. mar 2015
@jacka ......tak padaj ale pomaly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........
denisenko
11. mar 2015
@jacka
@leninka75 ....aaaale....čo ja viem...zas dorastú..... 😃 😃 😃 😃 nechcela som to večne nosiť v cope... 😃 😃 😃 😃
jacka
11. mar 2015
@leninka75 ved pomaličky sa mi nie velmi chce :-p :-p :-p ...............ale zas ich tam nemožem nechať...či??? 😃 😃 😃 😃
jacka
11. mar 2015
@denisenko ved to máš dobré...... x-) x-) x-) len sme boli na dlhšie vlásky zvyknuté 🙂 🙂 🙂
denisenko
11. mar 2015
@jacka ako Maťko?
denisenko
11. mar 2015
originál od kaderníčky je v profilovke... 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
11. mar 2015
@jacka ..Peťko by sa nenahneval, že je dlhšie v škôlke 🙂 a Maťko to veru neviem 😕

@denisenko ..raz za čas veru treba zmenu 😉 😉 😉 😉 ................asi sme sa dohodli, ale mám tiež skrátené 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....tak po plecia, aby sa dal robiť mini cop 🙂
denisenko
11. mar 2015
@leninka75 tak veru...zmena neuskodi
jacka
11. mar 2015
@denisenko Maťko hádam dobre ....je ja ráno v strese...... :-p :-p :-p ..........angličtinárka je v anglicku..... 😃 😃 .........
@leninka75 Peťko ten hej.....otvorenou náručou ma čakal ]-( ]-( ]-( ]-( teší sa na zajtra.....bude tam spinkať....MAťko chce konečne na kružok........ani tam nechcel chodiť :-p
@denisenko pekná fotočka pekná 🙂 🙂
leninka75
12. mar 2015
ahojte................ 😞 ...to je napočo

@jacka ..aký krúžok si Maťko vybral?
jacka
12. mar 2015
ahojte.....

@leninka75 napočo??.......myslíš počasie?.............u nás zatial len fuka a je zamračené................ :-p .................futbal si vybral ten maju v škole.... 🙂
denisenko
12. mar 2015
Ahojte.. 😉
@leninka75 mne sa ten vyraz paci...napočo... 😃 ...naprd 😃
jacka
12. mar 2015
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2015
@jacka ešte aj fujačit začalo :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli