Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
5. feb 2016
@jacka ...myslíš tie ručné práce?.....
jacka
5. feb 2016
@leninka75 😃 😃
jacka
5. feb 2016
@leninka75 ano ruce prace..... x-) x-) x-)
jacka
5. feb 2016
@leninka75 matko tu ma spoluziacku........jej mama robi na urade.....vravim mu....opytaj sa jej kedy chodi domov jej mamina.....tak prvy den......odpoved...maminka nie je doma......druhy den odpoved....asi vecer..........
jacka
5. feb 2016
@leninka75 tak dik....aspon viem ze mi treba hybat sa 😃 😃 😃 😃 ........
leninka75
5. feb 2016
@jacka ...joooj to ja mám všeličo rozrobené 😃 😃 😃 😃 😃 .......košík z papierových roliek mám rozpletený........kyticu z látkových ruží nemám dorobenú.......chcela som ešte pár korálkových hviezd dorobiť.....obrúsky mám rozvyšívané ....mám pripravené ratanové srdiečka na ozdobenie .....ešte mám pokraččovať?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
5. feb 2016
@jacka .....fíha to už si vodí domov baby? 😃 😃 😃 😃 😃 ...ešte že ich máš pod dohľadom 😃 😃 😃 😃 😃 ..............
,....ale teraz vážne, malá je od vás?
jacka
5. feb 2016
@leninka75 moje nervy....ty si aka sikovnica......som to citala s otvorenou hubou 😃 😃 😉 😉 😉 ......klobuk dole x-) x-) x-) x-)
jacka
5. feb 2016
@leninka75 nie nevodi...cosi on sa s babami nehra.......to v skole sa jej mal spytat aby som tam xkrat nebehala.......nezeby byvala daleko asi 4dom nad nami......ale vies ten pohyb 😃 :-o 😃 😃 bolestivy 😃 😃 😃
leninka75
5. feb 2016
@jacka ..juj len keby toho času bolo viac 😞 😞 😞 😞 ...som rada, že porobím potrebné veci, pohrám sa s babami a som KO :-p :-p :-p :-p :-p
leninka75
5. feb 2016
@jacka ..a to býva malá každý deň u vás kým neprídu rodičia? 😕
jacka
5. feb 2016
@leninka75 zachvilu jar.....a casu bude este menej.........a to kedy to vsetko stihas?
jacka
5. feb 2016
@leninka75 nie ...chodi do klubu......ja som s nou vobe neni......len som potrebovala vediet kedy chodi jej mama domov
leninka75
5. feb 2016
@jacka ..praveže nestíham 😞 😞 😞 😞 😞 .......ale dôchodok to istí 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
5. feb 2016
@jacka ..aha už som v obraze 🙂
jacka
5. feb 2016
@leninka75 och to si este pockas...ak sa dockas 😉
jacka
5. feb 2016
@leninka75 to bude tym piatkom 😉
leninka75
5. feb 2016
@jacka ..ja som optimista verím, že sa dočkám x-) x-) x-) x-) x-) x-) .......................mala som byť policajtka už by som šunky váľala za štátne 😃 😃 😃 😃 😃 ....ale ešte je tu šanca stať sa poslankyňou NR SR a to je véééľmi podobné 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
5. feb 2016
@leninka75 citala si..Haverl ten herce umrel....
jacka
5. feb 2016
@leninka75 pocuj pani poslakyna....vela ludi by ta nemalo rado :-o 😃 😃
leninka75
5. feb 2016
@jacka ....veru čítala...smutné 😞 ...mala som ho rada....
leninka75
5. feb 2016
@jacka ....v podstate len celé Slovensko 😃 😃 😃 😃 😃 ................tak čo teraz??....zlatokopkou sa už nestanem, keďže som prisahala zákonitému 😃 😃 😃 😃 😃 ...
jacka
5. feb 2016
@leninka75 uz takych hercov nebude
jacka
5. feb 2016
@leninka75 hej len to mas stastie 😃 .......ale ved to nevadi ci 😃 😃 😃 😉 😉
leninka75
5. feb 2016
@jacka ............nevadí jasné x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .................
leninka75
5. feb 2016
@jacka ... lúčim sa idem skôr z práce.....konečne sme trošku viac pokecali x-) x-) x-) x-) x-)....pekný víkend, pa, pa
jacka
5. feb 2016
@leninka75 pa aj vam pekny vikendik
utka
5. feb 2016
Ahojte...
@leninka75 neda sa mi to otvorit,ta stranka.
Deti zo skoly boli dnes polizit a ja som bola zatial pozriet v praci. Uz sa na mna tesia.
A deti uz idu bud.tyzden do skoly,ale len do 16-tej...niektori ucitelia este zostavaju v strajku...
jacka
8. feb 2016
ahojte.....

@utka jej parada x-) x-) .......ale mna by tam nik nedostal 😃 ........a kedy pojdeš do roboty?
@leninka75 ako ste vikendovali x-)
leninka75
8. feb 2016
ahojte.............

@jacka ..klasika 😃 😃 😃 😃 ...plus nejaké návštevy.......a vy ??? 🙂

@utka ...paráda!!! x-) x-) x-) ...Viki si užil lezenie??....nebál sa?.......ten link bol na slané torty....skús naťukať ručne www.artmama.sme.sk .....potom si otvor sekciu POSTUPY a v nej VŠETKO OSTATNÉ 🙂 🙂 🙂 🙂..

Začni písať odpoveď...

Odošli