Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. aug 2018

@leninka75 ahoj
Aaa to budes mat veselo....teda ...ale aspon deti maju s kym byt............no vidis tvoje druhe povolanie cez vikend😂😂😂...to aby si nevysla z cviku😉....................ze ten decemer idealny nie😂😂😂😂😁...........len aby sme vobec nasli vychod......vies v tom snehu😂😂😂😂😂😂

leninka75
20. aug 2018

@jacka ahoj......no ako víkend?....kde ste boli?
.....tie kamošky mojich báb, to je demoličná čata!!!.....staršia Alžbetka (Karolínkina rovesníčka) nám potrhala ochrannú sieť na trampolíne..mladšia Kristínka (Laurinkina rovesníčka) rozbila misku s kaktusom a ešte sa aj popichala, a potom ešte spadla na schodoch, našťastie sa jej nič nestalo...keď boli u nás predtým tak Kristínku pichli dve osy a tiež potrhala sieť na trampolíne......som zvedavá čo bude na budúce 😨😂

jacka
20. aug 2018

@leninka75 ahoj
Sme sli na donovali...a v nedelu k striguni...a odtial na body do madarska.....to sa neda porovnat ako nas tu za vsetko zdieraju........ceno je to tam uplne na inej urovni....to je bez slov
Vidimze u vas velmi veselo.......demolicna cata cip a daila.......no hlavne ze sa nikomu nic vazne nestalo....aj ked ten kaktus ..brrr............no a osi tiez....brr..........ani na schodoch by nechcela..no vlastne chutatka😉...........................inac matko bol u niekho tiez na tramposke a ta sietka bola tak stara ze snou preletel von........ale bez ujmy akurat sa zlakol

leninka75
21. aug 2018

@jacka ..Jani všetko najsamlepšie k meninkám ti prajem!!! 👏🌹🍹...dúfam, že chlapi ťa poriadne vystískali 😉....

leninka75
21. aug 2018

@jacka ..no teda Donovaly si si nechala pokaziť takou fajnou návštevou?!! ☹.....no vieš, ale tá sieťka nie je na to aby tam človek narážal 😔.....naše baby za tých 6 či 7 rokov čo máme trampolínu, nikdy sieť neroztrhli a to bolo už aj stará rozsýpacia...

leninka75
21. aug 2018

@jacka ...Peťkovi je už lepšie??...už som sa toľkokrát chcela opýtať....😔

jacka
21. aug 2018

@leninka75 ahoj
dakujem❤
to mi je jasne ze ta sietka nie je na to...ja aj ked mojich vidim tak ich hresim ........aj si tu sietku zasila?.........Petkovi....nie....ked je par dni klud tak to zacne zas......sa tesim na gastro..tam to dako poriesime......a ja uz neviem co mu mam na tu ritku davat....😢..stale ju ma takz vystipanu cervene...ach jo....a Matka v poslednej dobe bolieva brusko podvecer....ze uz ani neveceria.......na nerv totok.....dlho bol klud asi
vy uz mate do skoly veci pokupene?......este chcem tenisky na telesnu.....a zoznam zositov nemam........juj vobec sa na tu skolu netesim😝

leninka75
22. aug 2018

@jacka ..ahoj Jani.....bol dáky darček? 😉.......kedy idete na gastro?
..........vôbec nič sme ešte nekupovali...chystáme sa teraz v piatok....chcem ísť aj ku našim nech babám skontrolujú zubále, podstrihnúť ich chcem dať a potom obchody...fuj, ale v tom teple sa mi nechce.....
....keď si predstavím, že zasa chystaj tie desiate...brrr....radšej nech sú ešte prázdniny....

jacka
22. aug 2018

@leninka75 ahoj
Na gastro 7.9......mam pocit ze sa to dako vlecie ked chcem daco riesit........bol darcek..kupil tricko...mile potesilo😊😉
No ja som ich dala min tyzden ostrihat.....a tie nakupy tiez necham ked sa schladi bo mi aj mozog uz vari..........veru nech su vecne prazdniny.....zas ten kolobeh...brr
Dnes mi volala jedna mama matkovho spoluziaka....ze ci ich pustim na priehradu......okolo 17tej ich dovezie.....nazad.....a ja sa tak bojim....neviem co robit....... ....aj oed je pravda ze ich nemozem mat oen pre seba....nuz hadam mi ich vrati celych😉😅

leninka75
23. aug 2018

@jacka ..ahoj.....jej pozorný manžel 🙂.............ako dopadol výlet na priehadu?
..na gastro nemôžeš skôr keď je taký problém?...

jacka
23. aug 2018

@leninka75 ahoj
vylet.....to boli najdlhsie 4h mojho zivota.......ale som rada ze sli.....taky boli vyteseny.......len ze tam umrel jeden 46 r....chlap......tak tam bol 2h prikryty.....ale ze inac v pohode kopec dospelych....nedovolili im plavat daleko..................ked som na gastro volala povedala ze sa nemam bat..a kde pojdeme na ko..tak poriesime....tak uvidim
uz sa vam to Polsko krati.....😍😉

leninka75
27. aug 2018

@jacka Ahoj....to čo!!??... už nastala jeseň???!! 😨😠😖..brrr, že aká kosa ráno...
....som rada, že výlet dobre dopadol...teda až na ten nepríjemný zážitok....boli ste niekde cez víkend?
...veru kráti sa 😍...už som pozerala ďalší výlet....do Gdaňska .........letenka z Viedne do Gdaňska 50E...😀😝..........no nechď tam..

jacka
27. aug 2018

@leninka75 ahoj
Vies co kosa v nedelu poriadna.....by som aj dlhe teplaky zniesla.......ale hrozny skok toto...brrr.......dufam ze nik neochorie
Veru treba tam ist......vyskusat vsetko......a to na kedy?...............baby sa tesia do skoly?...bo u nas bieda.......dnes diktat a matika......totalne zabudnute😅😅😅😅😄

leninka75
28. aug 2018

@jacka ..ahoj...choroby mi ani nespomínaj....my neopakujeme..však sú prázdniny ....keď sa opýtam na školku, tak Karolínka tak neutrálne a Laurinke sa nechce 😉....

jacka
28. aug 2018

@leninka75 ahoj
No nam kazali ucky posledne 2t aby sme si prebrali cosi .......tak ta pol hodka ich nezabije..........😆.................ty mas odkedy dovolenku?.................inac to dnes vyzera ako hnusne.....hmla zima.....sok totok............a sestre potvrdili boleriozu....chuda...teraz bude 2r sledovana na infekcnom.......a to bol jej prvy kliest v zivote.....a hned nakazeny😕

leninka75
3. sep 2018

@jacka ahoj....uf to bol zaberák ten náš poľský výlet!!!.....sme uchodení, ale zasa sme kopec vecí videli...taký okruh sme urobili In Wald - Wadowice - Krakow - Zakopané....
.....no pekne s tým kliešťom :(.....sestra mala asi aj ATB, či nie?..... ako ste strávili posledné prázdninové dni?....a dnes, chcelo sa chlapcom? 🙂

jacka
3. sep 2018

@leninka75 ahoj
aspon ste mali super vylet......aj babam sa pacilo?.................vam sa chcelo do skoly?.....chalani zatial v pohode....uvidime dalej.......................hej bere atb....4dni a 3dni pauza asi takto mesiac...potom kontrola... esteze sla k dr......

jacka
5. sep 2018

@leninka75 ahoj
Ako ste zacali skolu?........petko ma uz konecne zoznam tak som mohla konecen pokupit a matko este len z matiky......zajtra uz maju doniest knihy tak neviem ci sa uz idu ucit

leninka75
7. sep 2018

@jacka ..Ahoj..ja som sa zasa trošku túlala..bola som od utorka na služobke v ČR....baby celkom dobre nabehli....tento týždeň mali taký pohodový....Laurinka, už dostala jednotku z básničky a Karolínka 1 z matiky, triedna im dala neohlásenú písomku, že čo si pamätajú 😝...včera a dnes majú branné a od pondelka už na ostro...,

...Poľsko bolo super..Inwald si baby užili...my s mužom zasa Krakow..aj keď tie dva otrávené ksichty to mierne kazili 😂😂😂...a ešte sme cestou domov boli stavení v Zakopanom....
...ako sa máte po prvom týždni?

leninka75
10. sep 2018

@jacka ..Ahoj....prečo sú víkendy také krátke??? ☹

jacka
10. sep 2018

@leninka75 ahoj
Juj tak si vyletovala super😍
Nuz po prvom dobre....teraz to zacne....uz rano ze ci musia.....pre pana..ved len teraz zacali.........veru mohlo by byt 3dni volna...aj ten sviatok zas na sob vysiel.....😲

leninka75
11. sep 2018

@jacka ahoj.....u nás sa Laurinke moc nechce..u Karolínky mám podozrenie, že sa do školy aj tešila 😂.....nasrdili ma s ponukou krúžkov.....všetko pre druhý stupeň..Laurinka chcela zasa výtvarku a tanečný a tento rok nič pre malých....sa chystám na rodičku povedať svoje....😈

jacka
11. sep 2018

@leninka75 ahoj
no vidis...ani pre Petka nic zatial nie je....zato matko...chce na biologiu a zdravotnicky kružok....a daco sometil s matikou aj ked neviem preco bo ta mu ide zo vsetko najlepšie.....asi zato ze aj chalani chcu..no uvidim...a vraj ma byt aj z Sj....tak som v soku........že zrazu tolko kruzkov............................my mame rodicko zajtra uz vidim ako idem behat od jedneho k druhemu😒🙄

leninka75
12. sep 2018

@jacka ahoj....včera sme riešili nepravé zlomky, teda ich zkresľovanie...pomóc!!!...... v prvom momente som ani nevedela, že sa tak volajú.....a to zakreslenie 0 bodov...ale pomohol ujo google 🙂.... som sa dozvedela, že nepravé zlomky majú čitateľ väčší ako menovateľ a musia sa previesť na zmiešané číslo a potom sa zakreslia 😉......nemali sme to my kus jednoduchšie??? 🙄

jacka
12. sep 2018

@leninka75 ahoj
super.....vobec neviem o com hovoris.......🙄👎😉..........to nech ani do 7roc nejde😝................................inac sa ako mate?

leninka75
13. sep 2018

@jacka ahoj.......už zasa tak v jednom kole.....ráno vstať, dochystať desiate, robota, úlohy, navariť, pospratovať, večera....a stále dokolečka.....ale víkend bude pestrejší..ideme do Popradu na krst bratrancovmu synovi.....krst je v nedeľu ale my ideme už v sobotu....vám to ako ide?

jacka
13. sep 2018

@leninka75 ..AHOJ
to budete mat super vikend......🙂.......................tiez sme sa zabehli a uz mam pocit ze je to monotonne.....vcera rodicko......a nemala som s otho nic...bo najprv k Matkovi odtieal som po 20min odisla....a ked som dosla k Petkovi tak tam koncili,.....parada toto.......to akoby som ani nebola u nikoho len som sa pdopisala👎🙄

leninka75
14. sep 2018

@jacka ahoj.....no pekne!....ale aspoň ťa triedne videli, že máš záujem 😇😂.....ja nemám rada tieto prvé rodičká lebo aj tak sú o ničom..☹..strata času.....ozaj triedne vám zostali?....čo idete cez víkend?

jacka
14. sep 2018

@leninka75 ahoj
Petko siel dnes na vylet do brezna na tu zeleznicku tak asi kvoli tomu bola.....a este kam pojdu cez sk rok na vylety.....a matko sli dnes na kanoe na Hron...tak o tom daco ucka kecala.......neznasam zdruzenia....fuj......triedna nam ostali....a vam?.....vikedn nemam nic...petko je pozvany na oslavu a matko bude u spoluziaka....tak budeme vegetit...vy mate cosi v plane?

jacka
17. sep 2018

@leninka75 ahoj
ako ste vikendovali?........................ja ti mamam pocit že ten Petko ma nejak vela uloh nato ze je tretiak.....a to este 2x ma po 6h😒🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre