Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
17. sep 2018

Ahooooj to je prepad 😁😁😁

katka1819
17. sep 2018
leninka75
18. sep 2018

@jacka ahoj.....kanoe a Hron, fuuuha koľko ti pribudlo šedivých vlasov???.....ale verím, že Maťko bol spokojný.....tretí ročník je podľa mňa dosť ťažký....veľa nových vecí sa deti učia...treba vydržať 🙂......
..my sme boli v sobotu doobeda v Púchove na jarmoku a potom sme frčali do Popradu, tam sme boli do nedele, bratranec krstil syna....a včera som bola na služobke.....
...už mám nascípanú Laurinku...sopeľ + kašeľ....sa teším 😠

leninka75
18. sep 2018

@katka1819 ..no hura, že s aj ukážeš...si bola na plastiku??? 😂😂😂😂😂

jacka
18. sep 2018

@leninka75 ahoj
Ked som 1x pocula kanoe a Hron...tak razne NIE...ale neskor som dozvedela ze tam je upravena voda a je po clenky....hned sa chcel prihlasit😣...............................my mame jarmok teraz cez vikend......ale uz sa ma aj pocasie pokazit ..tak uvidim....

katka1819
18. sep 2018

@leninka75 ahoj ahoj no najnovšia metóda 🤣

leninka75
19. sep 2018

@jacka ahoj.....to je super!!!...to by som si aj ja chcela vyskúšať...len či by to kanoe so mnou nekleslo až na dno pri takej malej vode 😂......
....veru aká zima sa chystá na víkend, brrr...už teraz mi je zima...

leninka75
19. sep 2018

@katka1819 ......to Peťo musí byť z teba hotový 😂.....ako sa inak máte?...

jacka
19. sep 2018

@leninka75 ahoj
fakt by si sla na kanoe?.........no ja neviem by som sa asi pototo s toho..............som sa bola pytat na skole...ohlade preplatenia cestovneho kedze tu nie je skola aje v meste......juj taka typicka uradnicka........mila ako 🐝........🙈🙉🙊.....normalne som mala pocit ze ma odtial vyhodila😨

leninka75
21. sep 2018

@jacka ahoj.....a preco chces preplacat cestovne?......taketo nieco myslim priznavaju len rodinam v hmotnej nudzi ci?.....uz sa chystas na ochladenie ?😉....som bola vcera v BA na sluzobke...brr to je mesto 😠...vzdy ma utvrdi, ze velke mesta jeden des...

jacka
21. sep 2018

@leninka75 ahoj
Kedze tu nie je skola tak zo zakona zato ze dochadzame by nam mali raz za pol roka preplacat taku mini ciastku.......v jeden dedine to robia........kdeze patria do spadovej skoly....a patrime tam aj my....lenze mi asi dostaneme bo my patrime pod Zvolen..nie sme dedina....😤....dobre som napisala?..............tiez tu Blavu dako nemusim..........
http://www.pluska.sk/slovensko/skolsky-special/...

jacka
24. sep 2018

@leninka75 ahoj
K vcerajsnym kraasnym narodeninam veela zdravicka stasticka a lasky😙🎂🎁

leninka75
24. sep 2018

@jacka ahoj..aha..to som nevedela, že sú také možnosti ....a ako to teda dopadlo?.....ďakujem za prianie 🙂

jacka
24. sep 2018

@leninka75 ani ja som o tom nevedela....to mi len jedna kamoska poradila ze nieco take je..............nijak....nechcela ani len moje meno ani do ktorej triedy deti chodia..takze ................ohromne mila tetka tma bola.........ale co som sa neskor dozvodela tak ani s toho nic nebude bo mi patrime pod mesto...nie sme dedina samostatna

leninka75
25. sep 2018

@jacka .....inak Petkovi všetko naj, pevne zdravicko, jednotecky, nech je spokojný a šťastný..

leninka75
25. sep 2018

@jacka .....idem dnes s Lolkou k Dr....

jacka
25. sep 2018

@leninka75 ahoj...dakujem
co je s Lolkou?............my sme s Petkom na 3.10 obj na gastro......juj sa bojim naco mu pridu...ma prist nalacno nasmadno...na 10h sme obj chuda moje.....mu muism slubit aj modre z neba na ten zakrok😢

jacka
27. sep 2018

@leninka75 ahoj
Ako u dr ste pochodili?

leninka75
27. sep 2018

@jacka ....ahoj...aaaale kašlisko mala strašné, dusivé....ale vraj všetko čisté, do konca týždňa doma a dostala Paxeladine.....
....a čo budú Peťkovi robiť?....cez ústa či cez riťku?

leninka75
28. sep 2018

@jacka ..ahoj..ako dobre, že ide byť víkend 😍...síce budeme doma, ale však konečne ...doteraz sme každý víkend niekde boli 😒

jacka
28. sep 2018

@leninka75 ahoj
No my ideme k nasim na oslavu...celkom pestry mesiac....kazdy daco ma....aj sa tesim............tak super ze dychanie ma ciste....aj ked kasel to je nekonecny pribeh😧....

leninka75
2. okt 2018

@jacka ..ahoj..ako oslava? 🙂.....včera som bola na mamo....postískná, postláčaná lepšie jak od môjho muža 😂😂😂😂......

jacka
2. okt 2018

@leninka75 ahoj
oslava..super...ja mam rada ked sa vsetci zideme🙂.......................teda len nech ta ten tvoj nepocuje😅😅😅😂😂

leninka75
3. okt 2018

@jacka .....ahoj.....vás je aj celkom dosť keď sa všetci poschádzate 🙂......práve nech vie a nech si vstúpi do svedomia 😈😂

leninka75
5. okt 2018

@jacka ..ahoj...

jacka
5. okt 2018

@leninka75 ahoj
nejak mi nebolo dobre......zas ma hlava bolela......asi s toho vsetkeho.........Matko ma ist na plavecky tak som sal k dr potvrdit papier...to tiez taka hovadina len prehanaju ludi.............zahradu mam vycistenu na to som sa tesila od jari😀😝.......este zhanam korunku kralovku bo ty slisky bezdomovci mi ju vyzrali.....a neviem kde by som ju.....na nete nechcem velmi objednavat............vy idete ako vikendovat,.......❤

leninka75
8. okt 2018

@jacka Ahoj Jani......vy máte nejakú aktívnu školu..u nás plavecký v tretej triede, v štvrtej škola v prírode, v sedmičke lyžiarsky a vybavené 😀......a tá korunka to ja je?.....ako sa ti dostali bezďoši na záhradu?....
....my sme celý víkend spracovávali ovocie 😒..už mám toho plný chrup 😅.,..toľko máme muštu, že sa v ňom môžeme kúpať 😂....

jacka
8. okt 2018

@leninka75 ahoooooj
Ano ano aktivny su.....az az.........inac to iste aj moji maju.............bezdaci myslim tych sliziakov hnusnych............ach nikde v kamennom obchode ich uz nemaju........skoda..............ovocie ani nevrav......zavriem oci vidim jablka hrusky ..orechy..............pozyvas do kupelov😂

leninka75
9. okt 2018

@jacka ahoj.....a ja, že fakt bezdomovci 😂😇.....no zapaľuje mi jedna radosť 😂.....a u vás v dedine nikto nemá?.....len prídi, aj veľký drevený sud máme vonku nachystaný 😉🙂....ovocie si zavárala?

jacka
9. okt 2018

@leninka75 ahoj
Neboj nic ja som na to este horsie.................ach ma jedna ...ale ta je celkom neprijemna......radsej este idem niekde zhanat......................to budu jedinecne kupele.....uz sa tesim😂😃

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre