Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2019

@leninka75 ahoj
Vyzera to tak ze s Matkom budem musiet skocit k dr....ten kasel neuticha.............auto vlasnte
Som sa tesila ze aj dnes bude slniecko........zatial to vyzera na celodennu hmlu......
Vy sa ako mate.?

leninka75
7. feb 2019

@jacka ahoj...ani ti nedávam palec hore na také zlé správy....boli ste u Dr?......a moc máte to auto nabúrane?...

jacka
7. feb 2019

@leninka75 ahoj
Ani nedavaj.......ideme v piatok ...dnes robi len do 9tej...a bol by tam kopec ludi..........no skoda na aute 3.500e.....

jacka
8. feb 2019

@leninka75 ahoj
No konecen piatok.......som rada ze tento tyzden sa uz konci.......Matkovi je je lepsie tak nejdem k dr.....

leninka75
8. feb 2019

@jacka Ahoj....a čo si Maťkovi dávala?....pekná pálka za to auto ....dúfam, že platí ten čo nabúral....čo idete cez víkend?

utka
9. feb 2019

Ahojky...
Som tu 100 rokov nebola.

jacka
11. feb 2019

Ahoj

@leninka7najprv stoptusin....potom solmucol a nic.........a napokin som skoncila nasivin sinus a bolo lepsie..........no neviem ako to bude s platenim....uvidime ako sa to vybavi........vikned zas doma......ale prisla sestra s malou tak som sa aspon pomojkala a vratila nazad mame😅😅😅😅

@utka......veru hadam aj viac😉

utka
11. feb 2019

@jacka asi tak...

leninka75
12. feb 2019

@jacka ahoj.....no hlavne, že zabralo....u nás v škole začínajú byť deti choré...škôlka už je zatvorená a včera chodila zástupkyňa po triedach a počítala deti...som zvedavá či nezatvoria aj školu......Karolínka je sopľavá a Laurinke bola včera celý deň zima...som zvedavá čo z toho bude...

@utka ..no vitaj ......aj pokecáš čo máte nové? .....

jacka
12. feb 2019

@leninka75 ahoj
To ni dobre ked je jej zima....aj nam sa to tak zacinalo............veru kosi ta choroba....Matko mal v triede 10 spoluziakov a Petko 12.........tak by fakt mohli ....aspon skratit vyucko
@utka aj ja som zvedko co mate nove

leninka75
12. feb 2019

@jacka ....tak už viem čo je vo veci.....máme kiahne ....

jacka
12. feb 2019

@leninka75 vy ste este nemali.?............moji to mali za sebou este aj muz schytal....kedze striga nevedela ci ich mal 😒

jacka
12. feb 2019

@leninka75 tak vam prajem dobry priebeh..........ja som ich kupala hypermangane....

leninka75
12. feb 2019

@jacka ...mala len Karolínka...to som bola akurát tehotná s Lolkou....áno hypermangán je OK a ešte vraj natierať Tanno-Hermalom....to mi povedala Dr. keď som jej hneď volala.......ešte že už máte deti keď to mal muž tak neskoro 😉

jacka
12. feb 2019

@leninka75 aha tak to nepoznam.......ja som bol s hypermangamom spokojna......a ostavas ty s nu doma.........este ze ich mame ani by nevedel ake choroby mal.........😂😂😂

utka
12. feb 2019

Ahojte
@leninka75 ja som to používala, keď mal Viki kiahne, ale na infekčnom má zglbali za to. Že pod tým tie kiahne nedychaju.Tak len hypermangan...

utka
12. feb 2019

Ani neviem, čo máme nové...Lucka je práve chorá.
Viki má zlomený malíček a to mal ísť zajtra na lyžiarsky... 😏

leninka75
14. feb 2019

@jacka ...ahoj....nie som doma, je s babkou...som si povedala, že keď nemá teplotu, tak vydrží aj pri babke..,.,. ale už sa jej poriadne vyhádzali....

@utka ahoj....tak ste spolu doma?...a Viki čo robil, že sa mu také podarilo?....ty si Zuzka stále v labáku?

jacka
14. feb 2019

Ahoj

@leninka75 chudatko aj ju to velmi svrbi.?...........aspon ze ma s kym ostat................tak vam prajem skore uzdravenie
@utka ty si ostala s Vikim doma ci to uz zvladne sam..?...hadam je aj nestastny s toho ci ?

utka
14. feb 2019

@leninka75
@jacka Ja som bola dva dni a teraz tu mám svokru. Viki by bol už aj sám, len je chorá Lucka. Na telesnej hrali vybíjanu a trafil ho spolužiak do prsta. Ja som stále v labaku.

leninka75
15. feb 2019

@jacka Ahoj....svrbia ju také čerstvé...ale zdá sa, že fenistil jej to celkom tlmí....dnes už je doma aj Karolínka....zavreli na dnes školu a vraj ju celú dezinfinkujú...som zvedavá či to pomôže...aký bol včera valentín? 😉

leninka75
15. feb 2019

@utka ..ahoj....kde mal ísť Viki na lyžiarsky?...Lucka už od pondelka ide do škôlky?...

jacka
15. feb 2019

@leninka75 ahoj
No ako dobre u vas zatvoria u nas spojuju triedy.............a este sa jej robia nove vyrazky

@utka tak to mal smolu s urazom.......aj ste poistku riesili zo skolou?..........a Lucke uz uz lepsie?

utka
15. feb 2019

Ahojte.
Lucka už lepšie. Už pôjde v pondelok do škôlky. Viki mal ísť do Brezovice. A poistku riešiť budeme, určite. Aj so školou aj našu urazovu

jacka
17. feb 2019

@utka ahoj
Ale vies ze musel byt 3dni doma s tym........nam to tak bolo povedane ked mu zlomili ruku na telesnej.....aj svagor robi v skole a ten to potvrdil......len ja som to nevedela vtedy

utka
17. feb 2019

@jacka on bol dva dni v škole, teraz je týždeň doma, lebo sú na lyžiarskom...tak to zahráme, že je doma kvôli ruke...má ospravedlnenie od obvodnej lekárky

leninka75
18. feb 2019

@jacka ahoj.....užili ste si slniečko?....my sme len doma boli...

@jacka @utka ....normálka sa naučím čosik nové....som nevedala, že to s poistkou tak funguje...

jacka
18. feb 2019

Ahoj

@leninka75 uzili.....zboznujem slniecko......dobilo ma.......v sobotu k nam prisli nasi .........nahovorila som muza nech si ugrilujeme kuriatko.......ved ked mozu ludia na bicykloch sediet.......tak preco nie grilovat😅😅

@utka no neviem bo to musi byt doma prve 3dni.............ale tak ci tak drzim palce nech vam to vyjde

utka
18. feb 2019

@jacka no však uvidíme

leninka75
19. feb 2019

@jacka ahoj...jej prvá grilovačka 😍😎....nebolo vám zima na prdelky?.....ešte si užime slniečko...má sa to pokaziť ☹......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre