Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2019

@leninka75 no jasne....😂😂😂😂z kazdeho trosku😉

jacka
27. máj 2019

@leninka75 ahoooj
No aky krasny vikened sme mali....a uz sa aj zatahuje nad nami......co nam robil branu...tak do pol noci tu bol....dako sa im nedarilo...ale uz sme pekny.........vy ste sa ako mali?

jacka
27. máj 2019

@leninka75 no ja umrem ....uz zase😚

leninka75
27. máj 2019

@jacka ahoj.......veru krásny víkend...baby sme nevedeli dostať večer dnu a včera boli také rozbláznené, že ťažko zaspávali 😝.......my sme s mužom tiež dlho vysedávali na balkóne..😍......v sobotu som bola na stretávke zo ZŠ po 30 rokoch🙈🙊........z 36 spolužiakov nás prišlo 30 👍.....super bolo, pokecali sme, potancovali fajne bolo 🙂...

leninka75
27. máj 2019

@jacka ....telepatia 😂😂

jacka
27. máj 2019

@leninka75 riadna teda😂😂

jacka
27. máj 2019

@leninka75 tak to vas tam prislo celkom dost ....len to cislo sa mi dako nepozdava😉😅.........u nas neico take nehorzi.....ani zo stedne sme nemali ani raz..skoda

leninka75
27. máj 2019

@jacka ..čo porábaš?......deti het, tak vegetíš? 😉

jacka
28. máj 2019

@leninka75 ahoj
Cosi o 11 frcim pre petka o pol 2ej pre matka......poriadim navarim a letim............musim uhorky dosadit tie modre mi nechcu rast😣.......do zahrady akoby niekto burinu nasadil😠............a von nepoprsi👎.......matko idu vo stvrtok do Tajova...a potom do kostola Hronsek....je cely z dreva bez jedineho klinaca.......ale ze ak bude prsta pojdu do centra na nakupy.....pomoooc😂😂😂😂tak to bude exkurzia na 1.......

leninka75
28. máj 2019

@jacka ahoj to chodíš pre deti na 2x?.....aké modré uhorky??? 😨.......ja som mala dnes v robote Karolínkinu triedu na exukrzii...pripravili sme im chemické pokusy, vláčiky som im vybavila u vozidlárov a ešte mali u nás mikroskopy...pozerali kožu z tarantuly, motýle a muchy a kraba....a potom išli do mesta...najlepšia časť exkurzie 😂

jacka
29. máj 2019

@leninka75 ahoj
Ano....asi raz idu naraz domov....bud ostneme pred skolou alebo ideme domov.......a potom sa vratim................wow to muselo byt stastne ocka....paradna exkurzia......to by aj moj bral rukami nohami.....lepsie ako Tajov😂😂............ano verim ze taka flakacka po meste je to najlepsie.........modre uhorky to su morene semiacka ma modra a nechu svinuchy rast😤

leninka75
30. máj 2019

@jacka ahoj...jaj to bude tým, že v záhrade šéfuje svokra 😝......však budem sa jej tam pchať keď to aj tak neurobím podľa jej predstáv??? 😀......pozerala si predpoveď počasia?..od soboty má byť leto!!! 😂😂😂😂...to sú iné skoky...😨

jacka
30. máj 2019

@leninka75 ahoj
esteze mam svokru daaalekooo..aj ked niekdy mam pocit ze je stale tu😈............to vies ze nikdy nebude dobre co urobis....vsade sa nieco najde........ja sa s tou mojou ani nerozpravam...ked prideme len dobry a ked odchadzame tak dovi........nemame si co povedat.................som rano pocuvala...ze v pon ma byt 30 st.....no nechapem totok.......zajtra maju v skole mdd-..jeden ide do kina a druhy maju olympiadu...........to skola uz holubnik

leninka75
31. máj 2019

@jacka ahoj....pekne to máš zariadené so svokrou 😂.....ale musíš tak aby rozumela "jonapot" a "čokolom" 😂.....naši majú dnes tiež nejaké aktivity v škole a vonku......ja mám pocit, že už tak od polovice mája nevedia čo by mali s deťmi v škole robiť 😠..čo idete cez víkend?

jacka
31. máj 2019

@leninka75 ahoj
Je mi jedno ci mi rozumie aj tak rozumie len to co ona chce😅😅😅😅😅😅......a mele v kuse svoje.....tak som sa takto rozhodla.....😅😅😅😅😅😅........veru nudia sa uz skole nech im capnu pisomky a daju pokoj.....nie?.........vikend....striga to isti....a vsade same programy.....😬...och uz len vydrzat😁😁.....hned z rana dam za jedon a hned mi bude veselsie😆😆😆😆

jacka
3. jún 2019

@leninka75 ahoj
Karolinke vseeetko najlepsie...veela zdravicka rodinnej pohody a lasky👍💗💋
Striga chcela spachat atentan na mna...hodila po mne vinovu flasu😂😂😂😂........mam nohu roztatu...........no a pravda je taka ze ako mi drzala dvere bo som mala tasku...tak za dverami je stolik a tam bola flasa a ako ich rozcapila tak to rovno mne na nohu..........aaa som rada ze som doma......ako ste vikendovali?

leninka75
3. jún 2019

@jacka ahoj....ďakujem za Karolínku 🙂...no teda to až takto si dopadla 😲.....aj si to bola šiť?.....ja som dnes mala frmol v práci - štátnice....cez víkend Laurinka začala grcať a teplotovať...jupí...doniesla si nejaký vírus zo školy....dnes bola doma, aj zajtra a v stredu uvidím....pekný víkend a ja som ho strávila dnu pri Laurinke....chúďatko....

jacka
4. jún 2019

@leninka75 ahoj
Taaak ja tebe prajem vsetucko najlepsie....vela zdravicka stasticka a kopec lasky......😙😘
Sit nie cosi bojim bojim.......dala som si laliu v liehu....a pekne sa mi to hoji.....este nch modrina zmizne a dufam ze mi tam po nej neostane ziadne spomienka😢😠................pre pana ste si uzili...ja neznasam takeho virusy.....a nikomu nic este nie je?.....dufam ze vas to obidte siroko daleko..........takze oslavovat tak skoro asi nebudete😐

leninka75
4. jún 2019

@jacka ahoj..ďakujem 🙂.....tá ľalia je super, taký všeliek..máš aj rastlinky?....u nás to svokra nejako znivočila....vírus už je našťastie preč, zajtra sa ide do školy...si mala počuť to brblanie, ako sa jej nechce, ako sa v škole nudí, nudí ju učenie, nudí ju telocvik, proste všetko v škole 😂😂😂😂😂

jacka
5. jún 2019

@leninka75 ahoj
Taaaaak do tretice....vsetucko najlepsie...vela zdravia sstasita a lasky...posielame pusinky
Veru ta lalia nema chybu uz som ju tooky dala a kazdy chvali ako pomaha.....ano mam kvetinky kopec lalii ..krasne su.....vzdy sa z nich tak vytesujem....a uz som kuk maju puky ....len nech nie je velmi horuco ako vlani mi rychlo odkvitli😕...........som mala pocit ze to pises o Matkovi....ale ze uplne.....nic sa mu nechce..vsade sa nudi...a nikdy nic si nema co oblietc alebo sa najest.......a teraz celkom dost pribral tak mu na stehnach popraskala koza...ach jo👎.....
A vyzera to tak ze Petkovu triednu vystvali predsa ide prec....ze jej tam robia peklo....a ma dost talu ucku ktoru na podnet rodicov uz 2x vyhodili a uz je tam 3x...a pozna ju aj Matko ak sa zhorzil ze to je nahorsia ucka huka za somariny.....naucit nevie...a ked ucipa deti NBV....tak rodicia deti porehlasovali na etiku.....tak to jeden otecko vzal do parady a siel sa stazpva na radu skoly co sa to tam deje.....tak teraz mi Petko nechce......rano ho napunalo ...dens pisu pisonmku Sj.....a potom ho uz vobec nedostanem do skoly....no co ti poviem.....ciste zufalstvo

jacka
6. jún 2019

@leninka75 ahoj
Vsade naokolo same burocky a tma ...a tu par kvapiek...ach jo...sa nedockam..alebo budem musiet za nimi😂😂😂😂...........baby budu mat ake vysvedcko?......Matko bude mat asi z dej a fyz 2....difam ze nedomrvi pisomky............super ze ste sa zbavili virusu.....😉

leninka75
6. jún 2019

@jacka ahoj....fuha tiež sa to u vás v škole dobre melie 😠..ja neviem či to je vírus a šíri sa po školách, ale je to katastrofa s učiteľmi aj s riaditeľmi 😠..tiež ideme mať radu školy a riešiť riaditeľku....u nás pravidelne poobede taký zlievak príde, že ble..kamoške dážď dolámal marhuľu..majú po úrode.....Peťko má normálne také stavy z písomiek?...chúďatko...Laurinka bud emať asi jednotky a Karolínka neviem ako slovenčina....ešte majú písať diktát a písomku..uvidíme..

jacka
7. jún 2019

@leninka75 ahoj
vies co je to hrozne na tych skolach...radsej pojde prec dobra ucka ...a mrcha ostane......nechapem co sa deje s tymto svetom...............nooo tak az taku burku necem......len tak blizko nas ale nie nad hlavou😝😝takzko so mnou ze..........Petko hrozne rano ani neje a desiatu nosi domov....nechem vdiet co sa s nim bude diat ked ich bude ucit ta furia.........aaa vcera mi sestra kupila jahodky po 2e bo tu o 4e a pokial mi ich nas kurier doniesol tak jedna kasa....som vecer este lekvar s nich robila.....................to budete mat super vysvedcko..tesim sa😍

jacka
10. jún 2019

@leninka75 ahoj
Aach peklo zacina😨.......dufam ze sa aj bazenu dozijem.........v sob boli deti na mdd tu u nas....a moji boli najstarsi......mam pocit ze tam uz ani chodit nebudu😤😉.........vy ste ako vikendovali?

leninka75
10. jún 2019

@jacka ahoj Jani, ja sa z 😎 teším.....u nás už bazén fičí na plno 🙂....víkend zabijak...v piatok večer všetko upratať, v sobotu doobeda upiecť, poobede Kia familly day..v nedeľu 4-oslava a večer sa pobaliť...som na celý týždeň v Poľsku na služobke....dovča jak vyšitá...žiadné mamákanie, žiadne povinnosti, nemusím rozmýšľať čo navarím...no čo ti poviem...paráda 🙂 ...tvoji už žiadne MDD... na diskotéky by mali začať chodiť😀😀😀

jacka
12. jún 2019

@leninka75 ahoj
verim ze sa tesisi...som myslela na teba ...ako lubis teplo.........😍.........pride ku vam zasycat...👍😉.............wow to si mala perno teda riadne.....aaa ty aku dovolenku mas.....parada.....si ju uzi bo sa ti uz krati😉😝...............no ja im dam disco....🙄.........................vy tam mate ake pocasie?

jacka
14. jún 2019

@leninka75 ahoj
Tak dufam ze si mala riadny oddych a si pripravena na dalsi tyzden😉😊............ach varim sa mi mozog z tohoto tepla....sa mi zda ze jeto celkom vysoko............a maju krtene vyucko o 1h......nuz pochlapil sa pan riaditel..😤😅...tak som matkovi napisala po 4 tej hodine nech ho pustia bo etika.....a pojdem vsetci naraz domov a ziadne behacky..................prajem pekny vikend

leninka75
17. jún 2019

@jacka ahoj Jani, tvoji mali skrátené vyučko kôli teplu?...u nás to vyriešili dekami vonku pod stromami 😅.....v PL bolo jak pekle 😎.....celé mesto poriadne vypečené, ale vyriešili sme aj to...chodili sme sa brodiť do fontány 😍...jak malé deti, ale fajné to bolo 😍..všeličo sme videli a hlavne ten oddych na nezaplatenie 😍...ale zato v nedeľu som to vychytala na plno...Majo mal celý týždeň s babami OK a v nedeľu Laurinka cez deň čo sa týka jedla dávala besné kombinácie...a ako to mohlo asi skončiť?...dogcala celú posteľ 😂😂😂😂😠😠😠😠........vy sa ako chladíte?...bazén máte napustený?

jacka
18. jún 2019

@leninka75 ahoj
Mali jeden den aj to polsednu hodinu....tiez chodili von... a skoro vobec sa neucili.... vo stvrt maju este pisat zaverecnu z M......vraj mu mam napisat ospravedlnenku😅😅😅.......Petko siel na Oravu.....aspon maju dobre pocasie...........wow tak do fontany....vratila si sa do detskych rok9v?....super😍😍.............a to len jeden den zvracala?.....chladime ...ja sa zavrem detom do izby do klimy a nechcem vyliezt.......bazen od sob.....ale pre mna studena voda......
Ako ste vikendovali?.......

leninka75
21. jún 2019

@jacka ahoj Jani, týždeň vypadne a neviem sa ďalší týždeň dostať do normálu......tak už hádam sme ukončili posledný týždeň v škole.....decká brblali po dvoch voľných dňoch sa im nechcelo dnes do školy 😀.....cez víkend mi príde kamoška z výšky aj s deťmi, tak máme o program postarané...vy máte niečo?🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre