Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2021

@jacka ahoj.....ta psycho taka bondina z Londyna...pounam ju z nejakej relacie z telky.....suhla....nudna neskutocne 😀......vcera bolo unas krasne, slniecko ....zacali sme robit poriadok s malinami.....dokupili sme dve nove a robime im samostatny zahon.....dnes pokracko poobede......pekny vikend! 😎

jacka
26. mar 2021

@leninka75 ahoj
No ja som odkryla a vyhodila cecinu......a do rana minus 5....no uvidim co sa s tym stalo kedze skoro vsetko mam von........ja lubim maliny .....som jeden rok aj lekvar robila....vlani sme dako pojdeli asi ich bolo menej.....aj vam krasny slnecni vikendik😊😊

leninka75
29. mar 2021

@jacka ahoj..konecne je po vikende a mozem oddychovat v praci 😂...fakt sme si v sobotu ale aj v nedelu makli.....stahovali sme same tazke veci...nadrze na vodu napr....a vcera sme chystali priestor na vyvysene zahony.....juj rok keby sme dennodenne robili neviem ci by sme vsetko stihli.....aky ste mali vikend?

jacka
29. mar 2021

@leninka75 ahoj
Povodne som chcela maliny odstikat....ale ten vetrisko..musela som ujst....min tyzden ma tak prefuklo som myselala ze pridem o usi .....tak som radsej v zahrade nic nerobila.....ale to ma pocka....a v nedelu sme zahajili grilovacku...chalani si sli zajajzdit...nedaleko je take cvicisko .....boli vo svojej kozi😂😂😂.............si mala daleku cestu do prace ze😂😂😂😂😂😂😂😂😉

leninka75
30. mar 2021

@jacka ahoj.....vy ste tam na rovine, ze tak duje?....aj my sme grilovali, ale v sobotu 😉....to zasa bolo pindov od Karolinky 🙄....zasa maso, a ona to nema rada a bla bla bla...no radost co ti poviem.....no veru dlha cesta doprace 😂.....ake cvicisko mate blizko?....take pre velkych chalanov na takych tych malych bicykloch?.....

jacka
30. mar 2021

@leninka75 ahoj
Ved prave ze tu same kopce...a ja som hlucha ako poleno.........jaaaaj tato puberta😂😆.....preberanie v jedle poznam...jedna hroza🔫🔫............asi 10km od nas.....nie auta tam hodia......to nie je pre deti nie su tam znacky......vacsinou som tam len auta videla.....zvyknu tam chalani chodit ........trosku potrebovali vypadnut.............ty sa kazdy den tolko nachodis.....este aj topanky zoderies😉😉😆

leninka75
31. mar 2021

@jacka ahoj......neodolala som a kupila som si semienka nizkych astier 😇.....musim dnes nasiat a strcit do tej atrapy co svokra honosne vola sklenik 😨....Majo mi zacal robit vyvysene zahony...vcera ich vsetky poskladal...jeden sme uz aj zafoliovali a ulozili na miesto a dnes ho hadam naplnime....

jacka
31. mar 2021

@leninka75 ahoj
Jej super vy ste aky sikovny😙😙😍😍😍😍........skoda ze ste tak daleko...aby som to videla.....ja som dnes obstrhala travu...normalne mam ruky vysypane....😂😂😂svrbi to ako des......poobede spalpeme na bycikel...sa tesim ako idem funiet😤😅

leninka75
1. apr 2021

@jacka ahoj....fuuuuu a nemas nejaku alergiu??....vcera bolo uuuuuuzasne pocasicko...aj zmrzku u nas otvorili....predpokladam ze dnes na nu ideme 😀.......ides nieco piect?...ako bolo na bicykloch?

jacka
1. apr 2021

@leninka75 ahoj
Neviem..zvyknem byt takto vysypana po zbere uhoriek....ale uz je dobre........neviem ci neurobim roladu alebo metrovy...uvidim ako sa vyspinkam😂......na bycikloch fajn som myslela ze budem funiet ako lokomotiva......pojdeme aj my kuk do dalsej dediny ci uz je otvorena lebo vo zv je...mohla by byt uz.........a ty ako v robote😆😉

leninka75
3. apr 2021

@jacka ahoj.....samo ti to prejde či sa niečim natieras?.....ako si sa vyspinkala?......na roládu, či na metrový?😉......fuj dnes aká kosa zasa.....dulo tu jak besne som si na teba spomenula....a ozaj vo štvrtok sme mali prvú búrku roku 2021.....aj s krúpami....normálne som aj dnes bola na hodinku v robote🤪.....opravovala som referáty....krásnu veľkú noc Vám prajem🐣

jacka
4. apr 2021

@leninka75 ahoj
Samo prejde som samolicitelka😃😆.........na metrovy som sa vybuvala.......o zime ani nevrav......neskutocne nieco....inac sme a boli prejst a cudo zlte lietalo okolo....andulka tak som ju chcela chytit.....ale nie som jastrab...usla.......chuda bola cela uzimena.........aj ja checem burocku..juj taku radost by som mala..........ty co cez sviatok sa tepes do roboty😅😅😆😉.......aj Vam Lenka...krasne sviatky😙

leninka75
6. apr 2021

@jacka ahoj...jastrab 😂😂😂😂.....u nás zasa to hnusne biele vonku 😨.....však cez sviatok sú príplatky v páci 😂........ale poviem ti, že takáto veľká noc mi vyhovuje....žiadni cudzí šialenci s korbáčmi a vodou...len jeden domáci a ten už je vycvičený, že má byť decentný 😀......tebe chlapi dopriali?😉

jacka
6. apr 2021

@leninka75 ahoj
U nas nie je sneh..ale zima a vietor ako v ruskom filme.....nesktucna zima........minuly tyzden k nam na zahradu dosli bocianiky....mam obavu ci sa nevratia nazad do afriky.......juj ty budes aka prachata...ti pomozem ak nebudes vediet co s nimi😂😂😂😂..............ja tiez nemam rada velku noc...spokojna som....vysibala a trosku obliali.....ale inac pohodicka ...sli sme na zmrzku ....ked videl zmrzlinar matka ani neveril ze je to on....taky je vysoky....😂😂😂😂....

leninka75
7. apr 2021

@jacka ahoj...jeeej tie bociany sú super 😍..môžete si minizoo otvoriť......ani mi nehovor o zime...už mám toho dosť 😠.......počuj, chlapcov by si mi mohla aspoň na messenger poslať akí už sú fešinovia 😉

jacka
7. apr 2021

@leninka75 ahoj
Veru su super mam z nich radost.....este ked budu mat male tesim sa😊😊..........sa tu zima drzi ..som si kvety prikryla...aj tak vyzeraju divne..asi zas nic nebude ako jeden rok😠........poslem poslem.....vzajomne dobre?☺.....tvoje baby by som uz asi nepoznala

leninka75
8. apr 2021

@jacka ahoj...ráno keď som to vonku videla, kázala som mužovi priniesť vianočný stromček 😂...

jacka
8. apr 2021

@leninka75 ahoj
Aj tu...podme stavat snehuliaka😂😂😂😂........to je uzasne...zima ako v ruskom filme😁........esteze som zimne budny neoprala......asi to necham az na leto nikdy nevies😅😅😅😅

leninka75
9. apr 2021

@jacka ahoj...si nam vietor poslala 😀......taka som bola dnes pracovita, ze som ani kona skoro nestihla 😂.......sefka uz pisala, ze treba chodit upratovat, tak buduci tyzden naklusem ☹.......pekny vikend! 😎

jacka
10. apr 2021

@leninka75 ahoj
Jaaaa no cosi😆...........juj ty uz nerob tolko......bo ma zanedbavas😅😉😇........tak rulavice az pod pazuchu a skafander na hlavu...a ides😉😉.........tak prijemnu pracu......a pekny vikend😊

leninka75
12. apr 2021

@jacka Ahoj.....uz mame aj posleny zahon naplneny...teraz uz len sadit.....co myslis, pojdu o tyzden do skoly?....mne sa zajtra tak nechce do tej roboty

jacka
12. apr 2021

@leninka75 ahoj
Skoro sme sa stretli😊..........super sikovny ste☺.........vraj maju ist v dobrybokresoch vsetci a deviataci vsade.......ale uvidime.....neviem si ich predstavit ako pokracuju v skole ked nic nevedia...........a nechcu ani o tom pocut.......fiha to uz zajtra?....to ides na cely den?

leninka75
13. apr 2021

@jacka ahoj....co ako co?...kde sme sa skoro stretli? 😲......bleeeee to bol den.....vsade spina, prach..ako ked sa preraba....idem aj v stredu aj vo stvrtok...moje decko chyta hysaky, ked jej poviem, aby ssi isla na pondelok pohladat tasku do skoly 😂

jacka
13. apr 2021

@leninka75 ahoj
No na koni....sme sa minuli😉.........vonku to vyzera ako na jesen..nech sa na mna nik nehneva...to co ma znamenat😠😨........moji nechcu ani pocut.....o skole...a nik ani z ich triedy........ze im ucka povedla ..deti ved to nie je koniec sveta ze idete do skoly😂😂😂😂........inac na hlavu....tak budu otestovany.....a este aj respirator cez pol ksichtu.....no uznaj......ved v triede by nemusli mat........co ked odmietnem dat do skoly...😅😅😅😅😅

leninka75
15. apr 2021

@jacka ahoj...a zajtra uz nikam nejdem....za tri dni mam toho prachu a spiny plne zuby 😠.....to so skolou je na hlavu....vsak sa musia testovat deti aj jeden rodic....to naco?...ja dufam, ze nebudu musiet mat v triede respirator.....nemusis dat do skoly, 5 dni mozes ty ospravedlnit, potom dieta na jeden den do skoly a zasa mozes na 5 dni ospravedlnit a tak dookola 😝......a musia si sami zhanat ulohy 😅......neuveritelne - na buduci utorok som sa objednala ku kadernicke 😍

jacka
16. apr 2021

@leninka75 ahoj
Veru ti nezavidim.....vobec😕...........tiez nechapem..ved budu otestovany.....nastastie budu mat ruska........ale aj tak v triede sa potit s nim.....ved prvy st sa vobec netestuje....a su v jednej budove....ach jaj......to mi hlava neberie.........staci ked bude v triede jeden pozitivny a cela je doma este aj surodenci😂😂tak som zvedko kolko vydrzia ............wow ides byt za este krajsiu😊😊...pekny vikendik☺

leninka75
19. apr 2021

@jacka ahoj.....to je sila, Karolinka prisla s tym, ze dva tyzdne sa nebudu ucit..budu si len tak zvykat zasa na skolu 😂.....a podvoch tyzdnoch pojdu rovno na prijimacky 😂...mudry clovek ten Brano Groling 😂....u Vas ako?

jacka
20. apr 2021

@leninka75 ahoj
Vies co prisiel zo skoly a nic nevedel.....😨......ale tasku s knihami si bral tak predpokladam ze sa ucia...........mali zavinat 2h..ale prvu budu mavat triednicke...takmo com je to

jacka
21. apr 2021

@leninka75 ahoj
Zeby dnes zas jar prisla.....mohla by aj daka burocka dobehnut 😊......petko aky veget ma.....ziadne pipanie edu.....klud pohoda...prazdniny😅😅😅

leninka75
21. apr 2021

@jacka Ahoj.......jaaaaj to moje decko este s dalsimi spoluziackami si vyziadali pripravu na prijimacky 😂...som sa jej smiala, ze ju spoluziaci nebudu mat radi, sprta jedneho 😂.....a Peťko sa tento tyzden neuci?,,dali im psychicku pripravu na nastup do skoly?😝.......moc by som sa z jari netesila, zasa sa ma ochladit☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre