Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2024

ahojte...jarne prazdniny v plnom prude...prave sme sa vratili z PL...klasika...ze deti polyzuju......sice isli na svah, ale nadavali, ze aky zly sneh........takze tento rok nic z toho...skoda...Lara ma ist 11.3. na lyziarsky na Kubinsku, tak som zvedava ci pojdu....

co mate nove? 🙂

utka
20. feb 2024

@leninka75 ahoj. Naši tiež chcú cez prázdniny lyžovať, no uvidíme. V nedeľu boli chlapi v Rakúsku, tak ze sa celkom ešte dalo. Viki ide s kamošmi na 4 dní do Ríma cez prázdniny.

jacka
21. feb 2024

@utka Ahoj
Tak môžem povedať že u vás ty si tá šťastná......

jacka
21. feb 2024

@leninka75 ahoj
Aj Peťko má ísť na lyžiarsky....na Donovaly....o 2 týždne....tak som zvedavá na ako im to tam pôjde..... ako by nemohli ísť v januári.....tohoto roku sa môže ísť zima hanbiť.........no ja som sama doma...deti majú voľnosť 😂......ale večer prídu..... možno 😉.....vy sa ako máte

utka
21. feb 2024

@jacka co sa chorôb týka, tak áno 🤣

utka
28. feb 2024

Ahojte. Kde sa sa stratili ?

jacka
28. feb 2024

@utka ahoj
Tu som.....ako sa máte?
Tak deti predsa idú na LV...silou mocou akoby nemohli ísť na budúci rok....

leninka75
28. feb 2024

ahojte.....som sa nastvala a zasiala som znovu salat, ale teraz do pareniska......uvidim co z toho bude.....dnes som pochodila po zahrade a robila som plan, kde zacnem cistit

ako sa mate dievcata?

utka
29. feb 2024

Ahojte.
@jacka my dobre. Už čakáme na prázdniny...

leninka75
4. mar 2024

ahojte.....

@jacka ..dnes som nasiala vsetky priesady..este sa chystam na kvietky 🙂

@utka ..ako prazdninujete?

utka
4. mar 2024

Ah9jte.
@leninka75 ja zatiaľ pracovne. Manžel s Luckou slu večer do ZV. Viki je od soboty do zajtra s kamošmi v Ríme. V stredu podvečer idem s Vikim do ZV a v piatok k tatkovi. Ale nechystáme sa v podstate nikam...

leninka75
11. mar 2024

ahojte..........

@utka ....u vas to chce poriadnu logistiku......aspon ste si trosku oddychli?
@jacka...ty kde si?

utka
12. mar 2024

Ahojte.
@leninka75 ale ozaj len trošku...a opäť krutá realita. A to hnusne pocasie 🙈

jacka
17. mar 2024

@leninka75 ahoj
Tu som.....kdesi dala priesady?......no ja som len páriku ale už je peknucka.......neviem či aj paradajky mám....keď nemám veľmi miesto......do foliovnika som dala už aj reďkovku uvidím čo z nej bude.....a aké kvietky.....

@utka ahoj
To počasie nemá chybu.....,je ide s toho hlavu rozdrapit

leninka75
17. mar 2024

ahojte......

@jacka ....priesadky su vo vyvysenych zahonoch.....uz pekne vyliezaju, sa vytesujem 😍......mrkva zatial nic.....kvietkov mam teraz vela nakupenych..gazanie, klinceky, papulky, astry,a uz si ani nepamatam..potom poviem ked poschadzaju...a ozaj kapucinku som uz sibla do kvetinaca.......

@utka ....cisty april vonku.......ale v BA mate asi teplejsie ako my ti na severe...

utka
17. mar 2024

Ahojte. Cez víkend bolo celkom fajn, teplo. Včera ráno síce pršalo, ale vyčasilo sa. Už nech je teplo. Neteším sa na obdobie dažďov.

jacka
19. mar 2024

@leninka75 ahoj
Mne už aj reďkovka rastie...........tak sa vytešujem......juj ty si aká sikovnica.....baby ako v škole......čo máte nové

jacka
21. mar 2024

Ahojte
No vonku to vyzerá dobre.....🌞....ako sa máte co nového.......

utka
21. mar 2024

Ahojte.
@jacka konečne je fajn vonku. Aj dlhšie vidno. My sa mame celkom dobre. Lucka je síce chorá, ale nič vážne. Kašeľ, sopeľ. Viki je v Košiciach na Mune. A tak...ja furt v robote.

jacka
24. mar 2024

@utka ahoj
Zato dnes to vyzerá že sa zima vrátila 🙄.......na veľkú noc čo ideš piecť

utka
24. mar 2024

@jacka ahoj. Aj včera to počasie. Okolo obed bolo 22 stupňov a o štvrtej 10 🙈. Nejdem piecť nič, lebo nemám kedy. Som stále v robote a vo štvrtok už ideme preč.

leninka75
25. mar 2024

ahojte........tusim mame uz aprilove pocasie.....cele je to posunute...

@jacka ....chalani uz uplietli korbace?....co pecies?...baby v skole dobre...Lara sa dnes pytala, ze ake este budu dalsie prazdniny okrem velkonocnych😀......

@utka ..vy ste doma na velku noc?

jacka
25. mar 2024

@leninka75 ahoj
Ale dáky predčasný apríl 🙄........neviem čo idem....som myslela že oblíž prst alebo metrový.....uvidím a obj som im pucovy pár ks.....a ty?........mňa sa to Peťko v kuse pýta ..kedy budú ďalšie a ja letné dráhy môj😂😂😂😂..
@utka ahoj...kam idete.....

utka
25. mar 2024

Ahojte. Ideme aj k ocinovi aj ku svokrovcom. Vo štvrtok odchádzame, ale v nedeľu prídeme domov. My nejako Veľkú noc nemusíme...aspoň si voľno užijeme. S tými prázdninami to máme asi všetci, aj Lucka sa stále pýta, že kedy budú...

jacka
27. mar 2024

@utka ahoj
Ani my ....hlavne že je voľno 😂

utka
28. mar 2024

@jacka ahoj. Nakoniec sme zostali doma. Muž ochorel...tak uvidíme, či stihneme niekam ísť.

utka
29. mar 2024
jacka
1. apr 2024

Ahoj

jacka
1. apr 2024

@utka ahoj
No ako ostali ste doma....ako ju mužovi

utka
3. apr 2024

@jacka ahoj. Áno, boli sme doma. Už mu je lepšie, už chodí do práce. Cez víkend sa zberáme k ocinovi.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre