Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. okt 2009

dnes mi to s tými príspevkami ide 😀 ....asi si budem častejšie písať sama so sebou 😀

jacka
10. okt 2009

u máme po burke...a chcela som ist aspon s Petkom na dvor..ale pokial som nachystala kočík a veci tak zaspal a teraz sa napapuškal a spinká dalej.... 😔 tak neviem kedy pojde na vzduch 😅

aninka sa ti darí 😀

aninka29
10. okt 2009

jacka veď ho len prelož do kočíka a idete 🙂 ............ja to tiež tak niekedy robím 😉

aninka29
10. okt 2009

a ako sa máte??????.........už máte aký taký režím????????...........a Peťulko je iný ako Maťko???????

jacka
10. okt 2009

ked nie je na to oblečený...má len body...

aninka29
10. okt 2009

sa zobudí,keď ho budeš obliekať????????............moju nezobudí nič 🙂 .......ona keď spí,tak ju nič nezaujíma.........a vobec ju netankuje,že jej niečo prevliekam,navliekam 😀

aninka29
10. okt 2009

my sme už na prechádzke dnes boli 🙂 .....ale ešte je vonku.......fajne sa jej tam spinká 😵

jacka
10. okt 2009

ten sa zobudí aj ked mu vymienam plienku...tak čakám pokial sa zobudí.....tiež má taký spánok ako Matko 😝

juj ja by som tiež šla von..ale nejdem ho budiť..pojdem ked sa vyhajá aspon na pol hodku 😅

tu je taká tma u nás akoby bolo 5h 😝 ....nehcete trochu dážda na východ 😀

aninka29
10. okt 2009

tak ho radšej nechaj vyspinkať....len aby nepršalo 😒

ďakujem,neprosím si dážď............ale on sa spustí aj u nás 😝

a v noci ako spinkáte? budí sa často?

jacka
10. okt 2009

juj..každe dve tri hodky......a dnes okolo pol 5 prišiel za mnou aj Matko že bude buvat somnou 😅 😔

a vy ako?......že som zvedavá...už si dostala mrchu? 😅

jacka
10. okt 2009

to aby vám nebolo smutno..tak trochu kvapiek ...hm 😉 😉

aninka29
10. okt 2009

no my sme na tom z nočným spánkom zo dňa na deň lepšie 🙂 zo začiatku sa budila každé štyri hodky a teraz búva aj šesť sedem hodín 😵 .....ak to takto pojde ďalej o chvílu prespí celú noc,tak ako Simi 🙂 🙂 🙂

ešte som mrchu nedostala.....ja som ešte ani nebola na kontrole po šestonedelí 😝 ....v pondelok sa objednám

aninka29
10. okt 2009

a Maťko je už sám v izbičke?

jacka
10. okt 2009

no fííha ha ..tak to ti pekne buva.......a v noci ju ešte prebaluješ?.......mne to lezie na nervy......ledva žijem .....ale to len ked ide papať....s ateším ked budeme len jest 😉 😉

jacka
10. okt 2009

nie je je sám v izbe...vyhodila som ich do obyvačky spať...aby sa vyspali.....a máme len jednu izbu...a obyvku..zato obrovsky zbytočnú....a ked sa s tadeto nehneme tak budeme musiet ist na povalu 😀 😀 ...robit izby 😀 😉

aninka29
10. okt 2009

prebalujem...lebo babulka sa vždy počas nočného kŕmenia pokaká

jacka
10. okt 2009

tak sme na tom rovnako 😉 ...len to vstávanie je desne..... 😒 😉

aninka29
10. okt 2009

ja sa nejak nesťažujem 🙂 ............ja sa aj celkom vyspím 😉 ............ale keby sa budila každé dve hodky,tak je zo mňa asi živá mŕtvola 😝 .........ty sa asi tak cítiš,že? 😖

aninka29
10. okt 2009

najhoršie je na tom to, že ani cez deň si nemáš kedy oddýchnuť 😒 .....lebo keď bábo spinká,tak využiješ chvílu na varenie,upratovanie.........a tiež sa musíš povenovať aj prvorodenému 🙂

jacka
10. okt 2009

no...citim..ale nie je to take zle ako pri Matkovi...asi som si zvykla...či čo.......pri Matkovi som bola k.o 😝 ...teraz len čo detičky zaspia pokeciam s mužom....a idem do hajan aj ja........ 😉

však ja som donedávna vstávala ešte k Matkovi taže som vlastne 3roky riadne nespala.... 😒

aninka29
10. okt 2009

moja zlatá 😒 ...neboj,raz sa určite poriadne vyspíš 😉

aninka29
10. okt 2009

musím ísť.............šípková ruženka sa už pučí 🙂

aninka29
10. okt 2009

pa pa 🙂

snáď ešte dnes skočím 😉

jacka
10. okt 2009

jja padám...drobčiak pýta jest..pa

utka
10. okt 2009

Ahojte!
No ja sa teším, že toto vetko máme za sebou a nejako sa mi do toho znovu nechce...tak si Viki ešte na sestričku počká...
Nenakúpila som veľa-jendu košeľu, jedny oteplovačky a jedny také hrubšie šuštiaky...

utka
10. okt 2009

Viki je už dnes OK,ale my s manželom sme akýsi zgrcnutí...Mňa bolela hlava a teraz žalúdok a manžela tiež hlava tak, že aj tyčkoval z toho...

utka
10. okt 2009

Som odborník na monológ 😀

jacka
10. okt 2009

no s....utka... 😉

jacka
10. okt 2009

tak doma máš lazaret....čo ste pojedli..alebo..čo si také navarila 😀 😀 😵

hlavne že Viki je fit 🙂

utka
10. okt 2009

Nepojedli sme práveže nič...bolela nás hlava a z toho žalúdok-migréna...Podľa mňa to počasie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre