Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. okt 2009

utka no veď práve 🙂 tu by sekal dobrotu 😉

ale ja sa vám pochválim, keď ma Simi naštve 😀 .......raz to určite príde 😉

utka
14. okt 2009

aninka, tak potom nám o tom napíš... 😉

leninka75
14. okt 2009

utka, aj moja je všade dobručká, len doma nie 😀 😀 😀 ...........a keď sa posťažujem, že aký je to čert, tak si vymýšľam a zlá som ja!!!! 😠 😠 😠 ..............
aninka, vy tam asi fakt máte iný vzduch!!!! ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....budeš čačaná??!!! 😵 😵 😵.........ideš na obočie???...................
peťko je dnes umrnkaný???? ................. ☹
ešte sa vám posťažujem, lebo ma vytáča svokor s jeho prístupom ku kúreniu!!!!............zima jak v pr...li, lilka mu povie aby zakúril a on sa tvári, že nepočuje, alebo jej povie, že veď jemu nie je zima !!!! 😠 😠 😠 ..........to by som strieľala!!!!..............a včera, tiež kosa, tak sme si išli s lilkou pre drevo, že si zakúrime v krbe.........keď svokra počula rúbať drevo, tak dobehla, že čo to, že veď teda aj v kotli môžeme zakúriť, tak som ju skoro poslala do teplých krajín...................vysťahovať na sibír do gulagu a nech si tam užívajú zimu!!! 😖 😖 😖 😖

utka
14. okt 2009

leni, tak to ti nezávidím...
Júúúj, aká som ja rada, že bývame sami 😉...

jacka
14. okt 2009

teda takto dlho som nevarila ani nepamätám 😠 ...čo je to dnes vo vzduchu..obaja su rovnaký...akoby boli surodenci 😀 😀 ....aninka ja ti ich pošlem oboch...však to je jedno či teraz alebo za pár rokov 😵 😉

u nás fuka..a je kosa ako cez zimu...asi pojdeme dnes s fusakom von..... 😒

leni....vieš čo.....ani ja ti to nezávidím.....mám pocit že tá moja je stále dosť blízko....ale potom čo tá tvoja 😅 😝 ...nevadí že máte male dieta....toto má vie tak vytočiť 😠 😠

leninka75
14. okt 2009

do kelu škoda, že nezávidíte, ja by som sa podelila!!! 😀 😀 😀 ...............svokry sú ako chobotnice, majú chápadlá všade!!! 🙂 ...............vytáča ma to, ale aspoň viem čo môžem čakať potom pri druhom!!! 😝 😝.........musím potrénovať rúbanie dreva!!! 😎

utka
14. okt 2009

leni, tak len trénuj. Namiesto posilky...budeš mať svaly 😉

jacka
14. okt 2009

leni..ja ti prídem narubať...mám v tom prax 😀 😀

utka
14. okt 2009

No ja som tiež rada rúbala drevo, keď som ešte bývala doma 😉...

utka
14. okt 2009

A kdeže ste sa stratili?

aninka29
14. okt 2009

mamky už som doma 🙂 ....na obočko leni 😉

ja sa k istej téme radšej nevyjadrujem 😝 ..............leni,starým ľuďom je furt teplo 😝 ..........ale ohľad na malú by mohli brať 😠 .........veď nech si oni u seba vypnú radiátory a je to 😝

utka
14. okt 2009

No u nás je to zeso opačne. My keď sme boli u svokrovcov asi pred 4 týždňami, tak kúrili. cez deň bolo vonku dosť teplo a v noci bolo asi tak 15 stupňov...Ja nemám veľmi rada prehriate izby. A hlavne tú, kde sa spí...Nechcem, aby sa Viki zbytočne prehrieval a potom bol každú chvíľu chorý, ako to bolo s manželom a jeho dvomi súrodencami, keď boli malí...

utka
14. okt 2009
aninka29
14. okt 2009

mňam utka,vyzerá to fajnučko 🙂 ....až to upečieš,tak daj vedieť či vám to chutilo 😉 ............potom upečiem aj ja

utka
14. okt 2009

aninka, nie dnes...asi to budem robiť v piatok...

aninka29
14. okt 2009

ja to upečiem v nedeľu 😉

aninka29
14. okt 2009

bože,na mňa lezie taká únava 😝 .........ubíja ma to počasie 😝 ..........idem si uvariť kafíčko

jacka
14. okt 2009

utka..fíha ha...nejdeš na víkend do Zv žeby si doniesla na koštovku?? 😉 😵

juj aj mna ubíja....a to mám oči ako krtko 😔 .. a Petko je každu chvilu hore..neviem čo to má dnes za spánok 😠

utka
14. okt 2009

Hahaha...nie jacka, nejdem do ZV...Budeme zase domka a potom ten ďalší víkend ideme k naším...Do ZV až potom...

jacka
14. okt 2009

hm.....škoda 😒 😉 ....tak potom aspon daj vedieť ako sa vydaril 😵

teda my od rána kurime akoby bola fakt zima.............inak utka ja tiež neznášam v spálni horučavu.....a tobôž teraz ked kojím...som spotená ako myš......ale zas ked rozbalujme Petka v noci tak mám pocit že sa mu to velmi nepáči 😨 ked je chladno 😖

utka
14. okt 2009

jacka, veru,veru...ani tak ani tak.
Ja tu mám zase malú susedu. Pozerajú s Vikim DVD. Ale dnes je tu už naposledy...dnes sa sťahujú preč ☹

jacka
14. okt 2009

smutné.....tak príde o kamošku...ako to berie ☹ .................čo kukaju

veru ..ani tak ani tak...si nevyberiem 😅

utka
14. okt 2009

Nooo, smutné. Čo už. Budeme sa aspoň navštevovať...Pozerajú Alicu v krajine zázrakov. Zošrotovali dve jabĺčka a sedia vedľa seba ako manželia 😉...

aninka29
14. okt 2009

ahojte..... .možem sa k vám pridať??????? 😀 😉

aninka29
14. okt 2009

utka a sťahujú sa ďaleko???????

utka
14. okt 2009

aninka, ahoooj. Jasné, že sa môžeš pridať...No zatiaľ ani nie, len do podnájmu, kým si postavia domček.Ale potom už budú ďalej...

aninka29
14. okt 2009

ooooooo ďakujem 🙂 🙂

hmmmm 😖 .....ale občasné návštevy budete určite absolvovať aj v ich novom domčeku 😉 .......ozaj utka.....vy neuvažujete nad domčekom? 🙂

aninka29
14. okt 2009

mamky u nás snežíííííí 😕 😕 😕

utka
14. okt 2009

aninka, ja ani nie,ale môj manžel by chcel...ale zatiaľ môže len snívať...

jacka
14. okt 2009

smežííí 😕 😕 😕 ...tak neposielať...také nechceme

utka prečo snívať 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre