Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
14. okt 2009
už nesneží 🙂.... .už len leje :-p

utka prečo????????
aninka29
14. okt 2009
inak jacka nechcem dráždiť,ale moje dieťa chrní celý deň x-) .......sa zobudila len raz na papanie 🙂 .....už dávno mala zase jesť......asi sa jej dobre hajušká 🙂
jacka
14. okt 2009
aninka...aspon leje...tu prší a fučí sverák...to nám poslala asi leninka 😃 😃 ....a kosa riadna :-p
aninka29
14. okt 2009
aj u nás je kosa.........normálne keď vyjdem von,tak ako keby som fajčila mrázikovské cigy 😃
jacka
14. okt 2009
aninka..u nás snežíííí ]-(
jacka
14. okt 2009
tak to ti dakujeme pekne 😉

mi nevrav..ked som bola pre uhlie tak som myslela že zmrznem v krátkom rukáve ]-( ...asi nemám všetkých pohromade ]-( :-p
aninka29
14. okt 2009
jacka ja som vtom nevinne 🙂 .....ja som nič neposielala 😉
jacka
14. okt 2009
no len aby...... 😃 😃 ....však vieme čo si zač.... 😉 (čarodejka)
aninka29
14. okt 2009
bosorka jacka,bosorka 😃 😃 😃
jacka
14. okt 2009
mala by som chystať večeru pokial Petulo spinká potom nespravím vobec nič....ale sa mi nechce ani žmurkať 8-(
aninka29
14. okt 2009
idem aj ja o chvilu niečo nachystať hladošom......ani neviem čo :-p
jacka
14. okt 2009
ja idem spraviť hrianky s cenakom a kečupom to Matko lubi......a muž doma nie je ten zje hoci čo 😃 😃
aninka29
14. okt 2009
ja idem urobiť vajičkovú nátierku 😉 ....to všetci ľúbime
aninka29
14. okt 2009
lúčim sa mamky 🙂

pa pa
jacka
14. okt 2009
tak pa ani...mne sa Petko už mrví zachvilu bude tu s nami..tak idem chytro robiť...lebo inak mi bude pomáhať 😃 😃
jacka
14. okt 2009
huráááááááá....všetko to už spinká...padám aj ja 🙂

dobru noc.... |-|
utka
14. okt 2009
Ahojte!!!
My sme boli dnes konečne kúpiť tie topánky Vikimu. Papučky sme nedostali 😞-
aninka, prečo môže len snívať? No lebo na to nemáme peniažky...preto...
leninka75
15. okt 2009
ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ............to je počasie ]-( ]-( !!!............jacka, tentokrát som v tom nevinne 😉 😉 😉 ...........
utka, možno raz.............nikdy nevieš 🙂 🙂 🙂 🙂
aninka a nevaríš ty sabke makovice???? 😃 😃 😃 😃
my sme mali včera ťažkú romantiku pri sviečkach.................vypli nám elektriku!!! :-p :-p :-p :-p ..............tak som sa aj celkom vyspala, lebo sme išli skoro.................
leninka75
15. okt 2009
a ten koláč je výborný, robievam ho................
jacka
15. okt 2009
dobré ránko.... 😉

ahoj leni...tak ked prídeš na kavičku tak aspon vieš čo máš upiecť x-) 😉

no ktovie čo dáva aninka Sabínke ked jej tak spinká....tiež som na to myslela 😃 😃

jééééj romantika.....čo to je =-) =-) :-N 😉
leninka75
15. okt 2009
jacka, beriem ťa za slovo!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
15. okt 2009
leni x-) x-) ...však sa budem tešiť x-) 🙂
utka
15. okt 2009
Ahojte!
No včera som nič nerobila a dnes neviem, čo skôr...Tak ja sa potom ozvem...
jacka
15. okt 2009
hotovo...ja som si vyriadila....nejak som s toho vyhladla... :-N
utka
15. okt 2009
Už aj ja mám skoro hotovo. Už sa len dovára polievka. A ešte musím ísť do DM-ky kúpiť nejaký pohlcovač pachu, lebo sa nám v aute vylial burčiak a je tam totááááálny smrad :-S . A potom už mám asi úplne hotovo 😉.
jacka
15. okt 2009
teda utka ..ste šikovný...fuj..tam muselo byť smradu 😃 😃 .....a Viky ako v školke...a ty ideš kedy na kontrolu...neviem či mi to ušlo....alebo som prehliadla :-N 😕
leninka75
15. okt 2009
no šikuľky ste!!! 🙂 🙂 🙂
utka
15. okt 2009
jacka a keby len burčiak...dostali sme od našich zajaca(samozrejme nie živého) a my sme ho zabudli v aute...Az v utorok som ho tam našla...tak...bleeeee... Našim som to radšej ani nepovedala :-x .
Viki je v škôlke...má trošku nádchu, ale v pohode...a na kontrolu idem 9.11. 😉
jacka
15. okt 2009
teda utka... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...ja odpadnem smiechom 😃 😃 😃 😃 ................takže zajko už nie je jedlí 😃 😃 😉 😉 😉 .............však ani nepovedz :-x ....teda prepáč ...ale aspon som sa konečne s chuti zasmiala 🙂

som zvedava ako dopaneš...to chodíš raz do mesiaca??
leni..keby si bola doma aj ty tak si šikovnica aj ty x-) ...však ty aspon zarábaš "velke "prachy....v školstve 😃 😉
jacka
15. okt 2009
aj vy máte spomaleneho kona????.............. ]-( ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli