Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2009
ja mám jeden nápad..nechodit k strigám 😃 😃

ani ..nie dakujem,jedna dávka stačila 😉 😉

fakt tu máme teplučko,asi aj Matka prezlečiem..už je spotený...je tu skoro 20st 😎 😎 ..nedám nikomu 🙂

bud som tie palacinky spravila tenučke ,alebo čo ale Matko už ich zjedol 6ks...alebo su výborné 😉
aninka29
7. máj 2009
jacka dobrý nápad 🙂

asi si tie palacinky urobila veľmi chutné,keď Maťko už tolko popapal 🙂 🙂 ................Simuška zbaštila tri,ja tiež tri a tatík,tak to ani nerátam 😃 😃
utka
7. máj 2009
No to je dobrý nápad jacka, ale čo urobím? Zostanem doma aj s krpcom? To by som si ani tak neoddýchla ako tam...a keby som poslala krpca s manželom, tak to by asi nebol dobrý nápad 😞.
aninka29
7. máj 2009
moje žabiatko sa zobudilo x-) .........idem sa s ňou mojkať 😉
večer urobím kuk 🙂
utka tak ešte raz pekný víkendík 🙂
jacka
7. máj 2009
tak ja by som ostala s MAtko sama...aj tak som tam len s ním a tu som doma....v pohodičke 🙂 🙂

vonku je na kratasy ..ja to nechápem :-S :-S

už som aj okna pootvárala aby som pustila teplučko 🙂 😎 😎
utka
7. máj 2009
anink, ahojky a dík. Paaaa
jacka
7. máj 2009
musim ist aj ja ..inka nám tu všetko rozobere :-p

inak ani dik za fujavicu...aspon mi poschlo prádelko 🙂 ..ale už sa o take veci nepokušaj 😃 😉
jacka
7. máj 2009
utka kedy idete........
utka
7. máj 2009
jacka, ked pride nas tatinko z prace.Takze okolo 17:30. Ale bude katastrofa na cestách. Už teraz mám z toho nervy!!!
Tak pa a pekný víkendík aj tebe...
Ja sem určite nakuknem cez víkend.
jacka
7. máj 2009
no utka som zvedavá 😉

uži si to tam ...a nech ti to rýchlo ubehne... 🙂
jacka
7. máj 2009
jáj a štastnu cestu..... 🙂
jacka
7. máj 2009
už som tuuuu..idem chystat večeru... 🙂
aninka29
7. máj 2009
aj ja som tu 🙂
som si upratovala terasku konečne 😉
Simonka teplotuje 😞 ...........mala 38 😞 .............trošku jej klesla teraz,no uvidím večer :-|
jacka
7. máj 2009
čoooooo.... 😞 no pekne....tak dufam že budete mat dobru noc....... 😞
aninka29
7. máj 2009
noooooooooo Ti poviem :-S
teraz má len trošku zvýšenú,dúfam, že jej už nevyskočí :-| ...............idem aj ja pripraviť niečo na večeru,a hodiť sa do sprchy
manža už ubzikol ]-( .............tak sme samé opustené sirotinky 😞
jacka
7. máj 2009
aj si jej niečo dala,že tak rýchlo klesala?...my sme už po večery..teraz idem hodit očistu...a konečne bude večer klud..

a kam šiel..už normálne pracovat do zahraničia?.. :-N
aninka29
7. máj 2009
jacka manža šiel niekam von s kamarátom 😉

dala som jej štvrtku paralenu

ja už som po sprche,Simka do seba tlačí chlebík..........ešte počkám do osmej,aby som jej dala lieky a ideme hajať
aninka29
7. máj 2009
nikde nikto? 😞
Simka je už v posteli,ja si pokukam ordináciu a idem tiež.
tak dobrú nocku 🙂
jacka
7. máj 2009
idem aj ja...

ani ved tu sem už len my dve...sem tam utka,siwi a dost...kašlu na nás ]-( ]-(

dobru noc.....ani hlavne vám aby ste sa vyspinkali 😉 |-|
siwike25autor
7. máj 2009
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som tu,mala som vela roboti a bola tu segra cely den ,tak som sa jej venovala.Ja na vas stale myslim 😃 😃 😃 .
Konečne zajtra malujeme..............,krasny vykend babulky,nebudem mat čas sek kuknut lebo bude odpojeny pc 😃 😃
Dooooooooooooooooooooobru noc a posledna,huuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😞
mirrinka
7. máj 2009
ahooooooooooooooj 😉 aj ja som tu,ale už asi posledná...alebo žeby nie? :-N
jacka
8. máj 2009
dobre ránko... 😎 😎 🙂

mirri no vitaj medzi julovkami...aninka ta už spomínala 😉

siwi tak si uži super vikend 🙂 ...a mysli dalej 😉 😃
aninka29
8. máj 2009
dobré ránko 🙂
jacka asi len Tebe,lebo mám pocit, že sem nikto ani nepáchne cez víkend 😉

mirri,moja krásna 🙂 ..........musíme Ťa spomínať častejšie :-N ...........si mohla niečo popísmenkovať 😉

jacka noc bola dobrá,síce vyšla Simke teplota,ale do hodky aj klesla 😉 ..........akurát ja som sa nevyspala,lebo som ju chodila furt kontrolovať |-|

siwi,tak nech Vám to ide ako po masle,aby si mala čačanú izbičku 😉 ..........čakalny foto potom 🙂
aninka29
8. máj 2009
x-) x-) niekto tu má nové foto 😉 ..........jacka Ty máš ale pomocníčka doma,si ani nespomínala 🙂 .......zlatulinky Maťko x-) x-) x-)
jacka
8. máj 2009
ani super že ste mali dobru noc...hádam jej už bude lepšie....

veru sme tu zas len my ..utka slubila že sa ozbe tak som zvedava :-N

a čo otecka máte domka??
jacka
8. máj 2009
dakujem x-)

idem sa s Matko trochu pobicyklovat...ked je tak krásne...ani nefučí 🙂 🙂 (zatial od východu 😃 😃 )

zato moj pokladík v noci nespal...stále plakal...či vzlykal ...v kuse som ho hladkala a držala za ruku 😞 ..neviem čo sa mu snivalo :-S
aninka29
8. máj 2009
hej domka je 🙂 ............prišiel večer aj s koláčikom pre maminku x-)

dnes to vyzerá na pekné počasie 😎 plánujete niečo jacka?
my dnes nikam :-| .......akurát trošku do záhrady,lebo vonku je teplejšie ako vo vnútri......a tatík ide meniť zábradlie na balkóne 😉 ...........normálne nechapenzy,že čo sa dal tak do roboty 😃

a trošku ma pobolieva hlava ]-( dúfam, že to prejde :-|
a ešte stále sme so Simkou v pyžame,sa mi nechce nič..........idú v tv rozprávky,tak kukám a pijem kafčo 😉
aninka29
8. máj 2009
jacka tak len choďte,dnes je aj u nás krásne,takže nič neposielam 😢

asi sa mu niečo snívalo škaredé 😞
aninka29
8. máj 2009
tam nemal byť tento 😢 ale tento 😃 sa mi šmykla ruka 😃
jacka
8. máj 2009
tu sme 🙂 😎

fu ha vonku je pekny hicák..až sa mi hlava s toho kruti :-p

nič...budeme mat tichý vikend..také zbožnujem :-p :-S