Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. máj 2009

no a drahy je dnes v práci..tak som volala našim aby nás prišli ku...a poobede pridu... 🙂 🙂 ....tak sa teším...už mi tu hrabe 😝 ..dufam že mamina napiekala koláčik... 🙂 😵

jacka
8. máj 2009

moja lásočka už spinká...idem vegetit...

aninka29
8. máj 2009

veru vonku je hic 😎 😎 😎 ...........keby som nemala alergiu na slnko,tak už opekám šunky 😉

som si dnes dala 😝 ........celý dom som vyluxovala,ešte aj okná som si umyla,boli strašne zaprášené 😝
ale končííííííííííííííím so všetkým dnes 😉 ........si vyložím labky a tiež budem vegetiť 🙂

tak to je super, že prídu vaši,aspoň sa budeš mať s kým rozprávať, keď máš manžu v práci...........a nestane sa z teba ryba 😉

jacka
8. máj 2009

no ja alergiu nemám ...ale radšej budem šunky válat v chládku...fuj sa mi dnes hlava točí 😝

teda ..tak pridi aj mne umyt.....ja som dnes len navarila a požehlila...a končim.....vraj LEN... 😠 😉

no ryba celkom tak nie ...ved sa tu vadím s MAtkom... 😀 😀 😀

a drahy nech si ide aj cez víkend aspon mám klud 😉

aninka29
8. máj 2009

uložila som Simku spinkať,šla bez komentára 😉 ............už chrápe 🙂

ja už ležim pri telke a kukám ducha 😅

jacka
8. máj 2009

super že spinká...Matko sa zobudil...ten má spánok ako zajačí chvost 😀 😀

počkáme pokial pride naši a pojdeme na slniečko..tu dnu je dost ...brrr 😝 😉

ja som chcela ducha kukat ale ..no čo už.....aj tak ho neuvidíš do konca 😝 😀 😉

aninka29
8. máj 2009

u nás sa nejak zamračilo 😠
veru vonku je teplejšie ako vo vnutri..........ja ležim pod paplonom 😉

Simka ešte spinká,až vstane tak si dáme hranolčeky,som dostala chuť 🙂

jacka
8. máj 2009

dufam že už u vás 😎 a je dobre teplučko....

ja zas nejdem dostat Matka dnu aby sa nejdol.....vlastne ...neviem čo ideme večerat... 😝

hranolčeky..juj tak by bodli... 🙂

aninka29
8. máj 2009

ti verím, že Maťka nevieš dostať dovnútra 😉 .........už je opäť 😎 u nás,ale my sme už von nešli 😒 ..........nechcem riskovať..........Simi tak škaredo huhňavo rozpráva ☹
my už máme hranolky v sebe 🙂 a tiež neviem čo urobím na večeru 😒

Simka si skladá s tatkom puzzle a ja som si práve dala masku na vlasy 😉,žerkám hrozno a kukám telku 🙂

bože len kysnem ako knedľa 😝

jacka
8. máj 2009

ani tebe je raz dobre 🙂 ...

hranolčeky...hrozienko....možem len závidiet 😉

chudatko...aj ju boli hrdlo? ☹ 😒 ...

no my tu máme krásny 24 ale kedže už je na dvore viac chládku ako slniečka tak je chladno ked tochu fukne...

ja tiež ...kysnem...všetky kila mám v zadku a v stehnách ...ani sa nechcem vidiet....aj brucho o chvilu väčšie ako ja... 😝 😒

aninka29
8. máj 2009

áno bolí ju aj hrdielko ☹
ja mám pocit, že mám kilá všade 😠..........sa nevládzem nosiť už 😝..........a kde je august ešte 😝
jacka a kedy hodíme foto brušuliek? 😉 ............budúci týždeň?

aninka29
8. máj 2009

jacka a som sa Ťa chcela opýtať,Ty si taká mudručká..............je pravda, že teraz nesmiem spať na chrbte? 😕 ........vraj si upchám nejakú cievu,či čo 😕 ..........je to pravda?..........lebo ak áno tak mám problém,lebo mnesa spí najlepšie na chrbte 😒
ale ak by to bola pravda,tak by na to gyndoši upozorňovali,nie? 😨

jacka
8. máj 2009

tak si možeme podat ruky 😀 😉 ..čo ty august ale ja ešte mesiac dlhšie...ty už budeš štastná dvoj mamička a ja sa budem gulat 😠 😠

Matka som už vyriešila...dala som mu papat vonku na lavičke....pekne sedla a tlačil 😕 😕 ...jasne že sa ušlo a havinovi 😝

no možeme ale sa musim rozprávat z drahým aby ma "pekne" odfotil 😀 😀

jacka
8. máj 2009

ani skus cinulový čajik...ak ti bude pit...ten je zázračný... 🙂

aninka29
8. máj 2009

jacka tak bud na manžu budúci týždeň dobrá,aby Ti urobil fotečku 😉

aninka29
8. máj 2009

myslíš cibuľový????

jacka
8. máj 2009

jasne že cibulový...ja som tapa...ani písat neviem...aj medík jej dávaj...vlastne ved ty už vieš čo má robit 😉

jacka
8. máj 2009

nebudem dobra ..pokial nedostane rozum...sice neviem kedy chlapovi príde.... 😀 😀 ...no ved ešte uvidim...ved sa tu zbláznim ked sa nebudem mat s kým porozprávat 😀 😀

aninka29
8. máj 2009

no medík jej dávam,ale cibulák som ešte neskušala 😒 .......ked mne to tak smrdíííííííííí 😖 í

aninka29
8. máj 2009

jacka muži nedostanú rozum nikdy 😀 😀 😀

jacka
8. máj 2009

vyskušaj...nakrájaj cibulku zalej vrenou vodou a asi 5min luhovat...možno aj trochu menej aby to aj vypila 😉 ...a ty si zapchaj noštek 😉 🙂

jacka
8. máj 2009

ej čitaš mi myšlienky 😀 😀 😀

jacka
8. máj 2009

tak je asi zbytočne hnevat sa 😀 😀 😀

aninka29
8. máj 2009

no skúsim to 😉 ..............snáď jej to pomože 🙂 dám si šatku ako bandita 😀 a večer žiadne pusinkovanie 😀

jacka kukni si o trošku vyššie moj príspevok,asi si ho prehliadla 😉 .......a ja by som to tak chcela vedieť

jacka
8. máj 2009

no fakt prehliadla 😅 ...toto to teho.. 😀 😀 😀

ja som sa pýtala mojej sestry....a...pokial tebe nie je zle tak kludne....len asi posledný mesiac je to nebezpečne lebo jej uberáš kylík...ale inak ...ved aj rodit budeš v lehu 😉

jacka
8. máj 2009

vyskušaj možno jej bude chuti 😉

aninka29
8. máj 2009

ďakujem jacka 😉
keď mne sa tak blbo spí na boku 😒 ............najradšej by som ľahla na brucho............moja najobľúbenejšia poloha
no radšej nebudem riskovať do frasa 😒
ja už na tom nete nebudem nič čítať,lebo keby som si všetko mala brať,tak nesmiem nič do frasa 😠 😠 😠

jacka
8. máj 2009

ani všetko z rezervou.. 😉

ja spín na bolku a prehodim si nohu ...a ked sa to začne niekomu nepáčit 😠 tak musim zmenit polohu...mna sa na chrbte zle spí...potom sa nemožem ototčit čo ma bolia kríže.. 😖

juj no brucho ist nie...aj ja tak rada spim...no to si ešte dlllllhooooo počkám 😠 😝

jacka
8. máj 2009

moj manýel prišiel domov...ani búúúúúúúúú ani béééééééé..hned k pc 😠 😠 😠 ...ja by som ho....

aninka29
8. máj 2009

ešte stále máte tichú domácnosť? 😉
môj manža je tiež závislák na pc 😝 ..................hlavne že mne hovorí, že som pacientka 😀

som bola polievať trávičku.............a dilinko Hakim sa mi tam obšmietal 😠 ..celý mokrý a špinavý 😝
idem okúpať Simku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre