Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. feb 2010

letty ja odpadnem....waaaaaaaaaaaaaaaau....blahoželám moja......chjoj...všetko bude v poriadku..cmuk cmuk cmuk...teším teším 😵 😵 😵

jacka
17. feb 2010

letty 😵 😵 😵 😵

aninka29
17. feb 2010

juj taká som rada 🙂 🙂 🙂 ............ešte nech nám oznámi super novinu aj leninka 😵

jacka
17. feb 2010

som to s teba tahala celý den.....a taku peknu pspvu...no ani nezaspím....................zo srdiečka ti blahoželám.....aby si prežila cele teho bez problémov a dotiahla do konca 😵 😵 😵 😵 ..................juj taká som rada........ 😵 😵 😵

jacka
17. feb 2010

letty...prečo si nám to skor.....neto...... 🙂 😉

aninka29
17. feb 2010

inak mamky,ked sa bavíme o tehu....niektorých chlapov by som do p..i poslala 😝 ...moja známa má trojročného chlapčeka..a veľmi veľmi chcela ďalšie bábo..teraz sa jej to podarilo..a čaká dvojčatká 😵 ...a ten jej blb muž....sa z ňou povadil kvôli tomu až tak,že sa kočka zbalila a prišla k mame

letty86
17. feb 2010

tak, teším sa potichúčky..Ďakujem...ja som v šoku, že tak skoro, nechápem 😀 😀
chcela som neskôr, tá ruka mi tŕpne ☹ ešte som nešla na neurológiu, musím skočiť už konečne v pondelok, jooj, som zvedavá, čo so mnou budú robiť ☹

aninka29
17. feb 2010

neboj letty..všetko bude dobré..aj všetky bolesti prejdú...a tehu si užiješ tak ako nikdy...a ubehne to ako voda 🙂

letty86
17. feb 2010

veď hovorím skoro....skôr sa nedalo 😀 minule som si robila test, ešte to nemám u dr. potvrdené, minulý týždeň mi len zobrali krv a zajtra idem na ultrazvuk, tak som vám to chcela až zajtra povedať...ale jacka ťahá a ťahá 😀 😀 😀 tak som už dnes 😀

letty86
17. feb 2010

😀 tak dúfam, že to ubehne, teraz sa mi to do októbra zdá nekonečne dlhý čas

aninka29
17. feb 2010

no ešte dobre,že to z teba jacka ťahala...lebo inak by si nám to kedy povedala 😀

letty86
17. feb 2010

zajtra 😵

aninka29
17. feb 2010

letty tak tfuj tfuj tfuj.....nech všetko dopadne na ultrazvuku dobre 😵 ...budem na teba myslieť....a nezabudni podať správičky 🙂

denisenko
17. feb 2010

tak vydržíme....do zajtra....ale hned daj vedieť, dobre? 😉
akosi to tu ožilo....... 😀

letty86
17. feb 2010

aninka, cmuk 😀
aj vám ostatným.....idem sa vyvaliť na gauč
tak snáď niečo uvím na ultrazvuku, ale asi veľmi neroznám

jacka
17. feb 2010

letty.....držím silno palčeky....a hend ako prídeš domov zapneš koníka a šup sem s info...............ja sa budem ponáhalt chytro domov.......

jacka
17. feb 2010

juj letty.....stačí ked bude vidieť dr. 😵 😵

taká som rada........hádam viac ako letty 😵 😉

dobru nocku........pa zajtra 😔 😔

letty budeme čakať 🙂 🙂

utka
17. feb 2010

letty, aj ja blahoželám a držím päste!!!
jacka, neviem,kam to budú posielať, ale aj u nás sa to robí...ale ten lekár mi nič nehovorí, tak k nám asi neposiela materiál. Tak dobrú nocku.

aninka29
18. feb 2010

dobré ránko mamky 🙂

zmena plánu......sesternička pôjde domov až zajtra 😝 ..večer začala plakať,že nechce ísť domov....tak ok...súhlasím..ale len do piatku..zajtra poobede si pre ňu prídu.....

denisenko
18. feb 2010

dobré ránko..... 😉
aninka, vidíš, je jej u vás dobre ked ani domov nechce íííííísť 😀
baby, kto nám ukradol slniečko? 😠
denisko začal sopliť.....no čakala som to skor, kedže sa každú noc pchá ku mne do postele a ja som nachcípaná už týžden...... 😝
jacka,letty....držím palčeky 😉

leninka75
18. feb 2010

ahojte!!! 🙂 .............no ja odpadnem!!!! 🙂 .............to sú mi novinky!!!!! 😵 😵 😵 😵 ...............letty z celého srdiečka blahoželám, a držím palčeky aby bolo všetko v poriadku!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
deni dobre sa liečte, nech ste čím skôr zdravučkí!!!!..................
aninka, čo to máš za stretko???..............zo strednej???................
utka, keď neprší aspoň kvapká........aj stabilizované výsledky sú lepšie ako nič... 🙂
jacka, držím palce pri znamienkach...............................
ja idem babuľky dušu vypľuť čo nestíham ☹ ................v robote začal blázinec, doma bordel..........už aby sme to mali hotové!!!!! ☹ .....................ešteže Lilka je už OK, ešte síce trošku pokašláva a občas treba vysmrkať, ale dúfam, že sú to už len dozvuky choroby 🙂 🙂 🙂 🙂 ............a teším sa ideme v lete na 10 dní do Talianska!!!!............tu od nás z roboty telocvikári každý rok poriadajú nejaký zájazd a tento rok je to Taliansko, cesta trvá len počas noci čo mi kôli Lilke vyhovuje a je to aj za celkom fajn peniažky.... 800 eur za nás troch.....je v tom už cesta, ubytko a plná penzia.......... 🙂 .............ideme do strediska Lignano, kde je nejaká Guliverlandia, to by mal byť zábavný park pre deti a potom je tam ešte aquapark a dá sa ísť na výlet na mušličkový ostrov.............no uvidíme.... 🙂

leninka75
18. feb 2010

a viete ešte čo???? 😵 😵 😵 😵 .................ráno u nás bolo, že + 2 st.!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
18. feb 2010

leni, no super.......potom nás prídte kuknúúúúť 😉
že+2? ráno? si si istá že máte teplomer v poriadku?lebo ja sa stráááááášne moc teším na oteplenie a slniečko 😀
jacka, letty....ešte nič? 😅

letty86
18. feb 2010

ahojte
utka, leni, dakujem 🙂
som tu až teraz, bola som este s kamoškou behať po obchodoch, ale miernym tempom 😅
nič sme nekúpili, ale nevadí, trošku som sa vyvetrala
na ultrazvuku som ešte nič nevidela, vraj je bábenko ešte malinké, videla len nejaký vačok a pozerala sa na nejakú štruktúru, tak vraj je to nateraz o.k. ....som sa tešila, či už neuvidím akciu srdiečka, ale ešte si musím počkať...

aninka29
18. feb 2010

ahojte..boli sme na poradni..Sabuška váži 7550g.....fajná je 😀 😵

letty......hlavne že nateraz je to v poriadku... 🙂 😵 😵

leninka....no super.....perfiš dovča bude 🙂 ...idem pokukať po nete to stredisko,sa možno inšpirujem 😉 ....stretko máme zo strednej 🙂

deni aj ja chcem slnko...tak až bude u vás,tak please pošli aj na východ 🙂 🙂 🙂 😉

robila som kočkám puding.....ja sa idem najesť...od rána som nič nejedla...a až mi je zle od hladu 😝

ale najprv si idem niečo čančané objednať na seba 🙂..budem mať narodky,tak využijem 😀 😀 😀

denisenko
18. feb 2010

letty, tak super.... 😉 hlavne, že potvrdili.....
aninka, ja som sa bála že nám niekto slniečko ukradol, ale na obed nám ho vrátili,boli sme sa s Niskom na chvílku vyvetrať....aj bacily sme skúšali vyložiť niekde na ulici....ale márne 😝
máme 1O stupnov, teplúčko a bezvetrie...tak kúsok pošlem aj vám.... 😉
ale nie všetko, aby nám ostalo..... 😀 😅
čo pekné si si vybrala? 😎

aninka29
18. feb 2010

vybrala som si toho veeeeľa 😀 .....objednala som si tri tričulá a svetrík taký krásny 🙂 ...no dúfam,že mi dojde všetko 🙂

mamky Simuška má teplotku ☹ ..chjáj....dúfam,že nebude chorá ☹

tento víkend mám nabitý tak že až ma z toho hlava bolí...zajtra idem na to stretko 🙂 ..v sobotu má svokra narodeniny..objednala som jej velikáááánsku kytičisko.. 🙂 ..v nedeľu doobedu ideme pozrieť bratrancovú maličkú,poobede na ku kmotrovcom....kmotor má narodeniny 🙂 ...chjáj zase budeme o veľa stovák euráčov ľahší 😝 ...a večer manža zase cestuje ☹

aninka29
18. feb 2010

jackaaaaa????...ako si dopadla moja???

jacka
18. feb 2010

tu som...... 🙂

silno ste držali...vobec nebolelo 🙂

letty...no super..... 😵 😵 😵 ....juj teším sa ..... 😵 😵

ani..tak to tu cez víkend nik nebude,,,,čo?.... ☹

jacka
18. feb 2010

nikto nikde?......

teda mi tu máme celý den hnus počasie......mrholí od rána.......už mám toho dosť..... 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre