Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2009

95cm...o chvilu to bude meter 😀

aninka29
10. máj 2009

som hodinu hľadala meter ☹

ja mám presne 99cm 😉 ...............pána beka 😲

jacka
10. máj 2009

ani 😀 😀 😀 😀 ...muž nechápe čo sa tu rehlím 😀 😀 ...vraj pána beka 😀 😀 😀

neboj ešte pár týždnov a mám ta 😀

aninka29
10. máj 2009

no neviem neviem jacka 😉 .............lebo ja teraz nejak veeeeeeeeeeeľa priberám,každý deň kilo,do frasa 😠 ..........idem držať dietu.................sa stavím, že do porodu budem mať plus 25 kil ako pri Simke 😝

preletelo teraz hnusné lietadlo,a samoška, že Simka sa zobudila 😠 ............a čo myslíš,s akou náladičkou? 😖 ...........to zas bude 😒

jacka
10. máj 2009

no ja som sa tiež rozžrala...už mám +4kg....a na váhu sa radšej staviam raz do mesiaca 😀 😀 ..lebo by mi prestalo chutit papat 😉

len nedrž Sabinka si zoberie len to najlepšie 😉 ..tak pekne papaj..

hm to poznám...nám tu zo Sliača leitaju každu chvilu...a tiež sa taký budí,že ...dajte mi všetci pokoj 😖

aninka29
10. máj 2009

jacka štyri kilá?????????ty čo neješ?????????? 😕

však ja už mám 10 😢 😢 😢 😢 ..............a už som aj nafuknutá celá 😝 😝 😝

no čo,nedá sa nič robiť...........bude zo mňa tučík malý pivový 😝

Simi pozerá dobu ľadovú,tak je kľud 😉............ale radšej sa neozývam,nechcem dráždiť 😀........kto ju má potom počúvať 😀

jacka
10. máj 2009

veru nedráždi...a ako dlho ti vydrži pozerat?.....

jem...mám pocit že ma ide roztrhnut....a už sa do mna nič nedostane..a stále čosi ešte sa zmestí 😀 😀 ..a kedy inokedy sa chceme najest ked nie teraz 😉

neboj 10 kg aj mna čaká 😉

jacka
10. máj 2009

počasie a zbláznilo...máme tu ako v lete..27st......čo bude v juli a auguste?? 😕 4Ost....to sa ani z domu nehnem.. 🙄

aninka29
10. máj 2009

veru je horúco vonku 😎

no ona asi tak 10 minut kuká,potom ju niečo napadne,tak ide 😉 ...........ale stále pri telke robí aj iné aktivity,buď si kreslmeí,alebo sa hrá s bábikami alebo si skladáme puzzle 😉

som si zaliala kávičku 😉 ........a až skončí film tak ideme do záhrady sa pohrať trošku 🙂

jacka a Ty si pri Maťkovi kolko pribrala?

jacka
10. máj 2009

ved aj ja čakám kedy sa skonči formula a letíme preč 🙂 🙂

pri MAtkovi 11kg....a som myslela že ma už sa viac do mna nezmestí...a asi ked mal pol roka tak som bola v minus 5kg... 😅

jacka
10. máj 2009

jééééj už je koniec idem tu trochu porobit poriadky...vyzerá to tu ako po vybuchu 😠 ....je mu dlho dnu... 😖

aninka29
10. máj 2009

bože čo by som ja dala za to, keby som pribrala len 11 kíl 😨..............ale to sa nestane ☹...........ale ja nechápem, prečo tak priberám, však sa neprežieram 😒

aj ja už chcem ísť von,ale Simka chce dokukať rozprávku a tlačí do seba rezník zase 🙂

jacka
10. máj 2009

ani to je vraj dedične..nič si s toho nerob... 🙂 ...ved aj tak to zhodíš 🙂

no ja sa zatial lučim...Matko sedí v aute..tak večer kuk 🙂

aninka29
10. máj 2009

jacka tak si užite 🙂 😎

Simka sa šla bicyklovať s tatikom,a ja si idem popolievať kvietočky 😉

večer kuk aj ja 🙂

jacka
10. máj 2009

akurát sme prišli...idem hodit rýchlo sprchu a Matka do vane 🙂

aninka29
10. máj 2009

jacka ako bolo? 😉
ja už idem Simku uložiť do hajan 😔

aninka29
10. máj 2009

tááááááááááááák a je ticho 🙂

idem kuk lets dance 😉
dobrú nocku 😔

jacka
10. máj 2009

dobru noc....... 😔

utka
10. máj 2009

Ahojte!!!
My sme dnes prišlo domov dosť neskoro...
Viki akurát vrieska vo vani, lebo mu tatino umýva vlásky...
zajtra pridám fotku, ako nám vyzdobil v obývačke stolík 😀
Dobrú nôcku

utka
10. máj 2009

Ach vy ste teda riadne spachtošky...Tak dobrú nocku. Žeby poslednáááááá??? 😀

jacka
11. máj 2009

dobre ránko.... 🙂

utka to tak neskoro sa kupete??? 😕

leni ...ahoj 😉

leninka75
11. máj 2009

Ránečko!!!............... ahoj jacka!! 🙂 ...idem kuknúť, či mám šancu prečítať.... 😉

leninka75
11. máj 2009

prečítané, uf!!! 🙂 ....no vám poviem, že som totališ vyšťavená !!! a to bol predĺžený víkend ☹ ..... v piatok sme doobeda robili vonku (mužíček čistil trávnik od buriny) a poobede sme sa vybrali ku bývalému kolegovi na návštevu, vrátili sme sa až večer..... v sobotu sme boli v tých Bojniciach (už by som tam nešla v čase keď sú strašidlá na zámku - nenormálne veľa ľudí!!!!)...potom sme sa stavili na pohotovosti lebo vo štvrtok som brala Lilku z jaslí so zahnisaným očkom (síce som jej začala dávať kvapky, ale už tam mala zápal, tak nezabrali), a nelepšilo sa nám to, tak sme dostali pamykon a masť, teraz je to už OK, len v noci začala Lilka sucho kašľať a chytila aj nádchu, tak som happy....... ☹

jacka
11. máj 2009

leni trak si fakt mala "dobrý" vikend ☹ ☹

poriadene,idem s Matkom von..už je hodinu na dvore..a robí tam 😠 😠 ..

to bude dnes zase hic.. 😎 😎

leninka75
11. máj 2009

ja ľúbim teplúčko!!! 🙂 🙂 .....babuľky, spomínate si ešte na ten hic keď sme mali naše júlovky v bruškách a potom, ten zvyšok leta, horúúúúúúúúúco bolo....pamätám ako dnes, že sme aj s kočárom sedávali vonku v tieni pod jabloňou, lebo v tom našom podkroví sa nedalo žiť 😖 .......jej to bolo!!! 😉 😉

jacka
11. máj 2009

leni ...na to sa nedá zabudnut 😉 😉 ...ale ja teplo teraz nie...radšej trochu chladno...sa mi toči svet... 😖

jacka
11. máj 2009

aninka ..čo sa s tebou stalo? 😕 😕 ...všetko o.k?

aninka29
11. máj 2009

ahojte maminky 🙂
jacka som v poho 😉 ...........len som nemala čas kuky kuk na vás 😉

boli sme vonku od rána,je nádherne 😎 😎 😎 ...............teraz sme sa prišli napapať

leni...........no užila si si víkendík 😖

leninka75
11. máj 2009

no to by aj mňa zaujímalo aninka, kde si????? 😕 ............jacka, už ste dnu a papkáte??....to grilované mäsko od včera?? 😀 😀

aninka29
11. máj 2009

huhuuuuuuuuuuuuuu 😉
tu som 😀...................a Vy ste kde? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre