Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. máj 2009

Ja som sa rozhodla...myslím, že je to dobrý nápad...Aj keď sa za to platí 😉

aninka29
12. máj 2009

sa popýtam aj ja,keď pojdem vo štvrtok na kontrolu s malou 😉 a kolko sa platí za to?

jacka
12. máj 2009

dobru noc.... 😔

aninka29
12. máj 2009

dobrú nocku jacka 😵

aninka29
12. máj 2009

idem aj ja maminky 😉
dobrú nocku 😵 😵

utka
12. máj 2009

Dobrú spachtošky 😉
Platí sa niečo vyše 900Sk...

utka
12. máj 2009

A vy ostatné babky kde steeee?????????

utka
12. máj 2009

Žeby zase posledná. Dobrú nôcku. 😔

jacka
13. máj 2009

dobre ránko 🙂 😎

jacka
13. máj 2009

aninka a aká bola noc 😉 ...fajny bol melonik 🙂

leninka75
13. máj 2009

Ránečko!!!.......ahoj jacka!! 🙂

leninka75
13. máj 2009

aninka, dilipuk???!!!!!!!!-............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........za jednu žltačkovú vakcínu sa platí okolo 1800,- Sk a ja to idem dať, len neviem kedy!!?? 😒
jacka, aké bolo hrozienko??? 😀 😀 😀
utka, blahoželám k autíčku a nech slúži!!!!!! 🙂 🙂 🙂
maca,posielam veľa veľa zdravíčka!!!! 😉
bauľky, viete aká bola reakcia včera na moje nové páčo???.....ja vyšťastnená, že mi to kaderníčka dobre urobila a môj muž zaprášil "a to ti aj strihala???"......to bola celá jeho reakcia 😠 😠 😠 .....naštval ma....a teraz ráno keď sme išli z jaslí mi povedal "si fešanda"!!!............to už si mohol strčiť.... 😖 😖 😖 😖 ......chlapi, chlapi....

aninka29
13. máj 2009

Ahojky 🙂

jacka celú noc som na teba myslela 😠 😠 😠
leni,chlapi sú divné tvory 😀 aj ten moj je taký nevšímavý 😝
možno tá cena vakcíny závisi od toho akú máš poisťovňu,alebo nie?...............ale však to je jedno......sa popýtam doktorky,a ak tak ju dám pich pich.

jacka
13. máj 2009

leninka ahoj 🙂

jacka
13. máj 2009

ani...ved aj ja 🙂 😉

ja som mala to iste....ty si bola u kaderničky??? 😕 😠 ...bože to jedneho vreca s nimi 😝

aninka29
13. máj 2009

jacka ako je u vás? zamračené však? 😉

leninka75
13. máj 2009

neviem ani, tie žltačkové sú dosť drahé....ale keď zistíš daj vedieť....

jacka
13. máj 2009

ani 😎 😎 😎 ...a u vás...burka,krupy a vetrisko 😀 😀

aninka29
13. máj 2009

leni zajtra idem s prdlinkou na kontrolu tak sa popýtam a potom hodím info 😉

ha ha 😝 jacka to by sa ti páčilo, čo? 😝 ..........u nás krásne svieti slniečko 😝 aby si vedela 😝

jacka
13. máj 2009

ani čosi...ja vám doprajem 😀 😀

a prdlinke je ako,už lepšie?

aninka29
13. máj 2009

jacka fakt? 😵 ..........sa mi nechce veriť 😀

no prdlinka ešte stále kašle ☹ ........nie je to už síce taký velmi škaredý kašel,ale je škaredý ☹ ...........a to jej dávam len čajík teplý furt,žiadny džús ani nič 😒 ............tak neviem,dúfam, že nám nenasadí ďalšie atb,bo ma dočista porazí už 😠

jacka
13. máj 2009

ani len ver 😀 😀 😀 ..ja take duša dobra..každemu len dobre 😀 ..

tak držim palce aby vám už nič nedala...

aninka29
13. máj 2009

jacka darmo sa tu hrajkáš na dobručkú 😀 😀 aj tak ti neverím 😀 😀 😀

bože,ukladám prádlo ešte od včera 😝 ...............tá kopa sa vobec nezmenšuje 😠

čo dnes varíte ženy?...........ja zbúcham rizoto,a na polievočku asi kašlenkujem 😝

jacka
13. máj 2009

ja som robila fazulovu polievku zo zeleninoua rezance s makom...Matko už polovicu zjedol 😅

ideme von...ale ja sa vrátim 😎 🙂

aninka29
13. máj 2009

mňam rezance s makom 🙂 ........akurát včera som kúpila mak,tak zajtra urobím 🙂 .........dik za tip 😵

ideme sa aj my trochen prevetrať...........a ja sa tiež vrátim 😉

siwike25
autor
13. máj 2009

awojte baby sorač ale nemala som vobec čas na pc,ako sa mate???nechce sa my tolko stran čitat. 😉 😉 😉

jacka
13. máj 2009

ahoj siwi....máme sa fajn..anoinka nespala celu noc ..chodila na wecko...zjedla celý melon 😀 😀 ...a leninka je kočka...bola u kaderničky...a utka kupila autičko..tak sa tešia 🙂 ..

jacka
13. máj 2009

nikto nikde,??? 😕

my už 😔

utka
13. máj 2009

Ahojte!
Prečítam si vás neskôr. Ideme sa napapať a spať. Dnes sme boli u dr. na protižltačkové očkovanie. Viki bol hrdina, ani nemukol. Dostal od dr. Diplom za statočnosť 😉, a magnetku a džúsik Cappy. A boli sme na autíčku. samí dvaja. Super sa mi šlo. 😉

aninka29
13. máj 2009

tu som 🙂

utka no super 🙂 si šikulka 😵

siwi ahooooooooj 🙂 🙂 ..............kde je fotočka čačanej izbičky? 🙂

jacka už spinkáte?ako Ti je fajne 😉 .............moja dnes len oddychuje zase 😠 ..............ale aspoň nebrnká na moje nervíky 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre