Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2010

však ja tiež som nenatierala....ale dnes ráno ked som Peťka zbadala líčka ako marfuška 😒 😉 ......ved to ani ja nemám nové...a tie staré to radšej fakt len vyhodiť 😝

obaja sa budili...na striedačku....nič som nespala ☹ 😅 😠

leninka75
26. apr 2010

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 ........aninkááááááá 😢 😢 😢 😢 😉 .............

jacka, zlatko chlapci zasa roboli čoro-moro??!!! ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 .........keby sa tak dalo spať popri robote, že??!! 😒

babuľky taká som nasratá!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 .......tu na koňovi som našla monitor dychu za 45 eur, s predávajúcou sme sa dohodli, že mi ho pošle na dobierku a teraz som od nej našla správu, že ho stihla už predať!!!!............podľa mňa sa to nerobí!!!!...keď sa raz s niekym dohodnem tak držím slovo!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ............tak som s tým počítala 😖 😖 😖

jacka
26. apr 2010

ahoj leni..... 🙂

veru...škoda že sa to nedá spať a pracovať 😔

tak to sa veru nerobí 😠 ...to by dožralo aj mna 😠 .........a pri Lilke si ho mala?

leninka75
26. apr 2010

nie nemala, ale teraz sa nejako viac všetkého bojím ☹ ........a a j ty si písala, že si pribehla k peťkovi a nevedel sa nadýchnuť......istota je istota....

v piatok sme povedali lilke, že bude mať súrodenca......taká bola zlatá 😵 😵 ........najskôr bola ticho, len na mňa kukala a potom, že mi bude pomáhať.....ja, že budem baliť do plienky a ona bude utierať ritku 🙂 🙂 🙂........... a potom ako som predpokladala stala sa z nej hlásna trúba 😀 😀 ......kde sme prišli, tak na plné hrdlo "a moja maminka bude mať bábätko!!!".......povedala všetkým, len svokru neviem prečo vynechala 😀 😀.........a v nedeľu prišla tá zásadná otázka "a mami ako som sa ja dostala do bruška??" 😀 😀 😀 ....... chcela som to hodiť na tatina, že on to vie lepšie 😵 😵 😵 😵 .......ale zrušil ma....tak sme sa s lilkou dohodli, že to bolo zázračné semienko z nebíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ..........našťastie zatiaľ jej to stačilo.....

leninka75
26. apr 2010

kukulienky, haló......budem tu plačkať sama ☹ ☹ ........

leninka75
26. apr 2010

vonku krásne, tu nikto.......idééééééém.....pa, pa zlatíčka 🙂 🙂 🙂

aninka29
26. apr 2010

kuk kuuuuk...idem čítať

jacka
26. apr 2010

písala.....zlá spomienka...... ☹ 😔 ....veru len si kup.....
moja zlatučká....tak sa vytešuje.......už aj bruško pohladkala....... 🙂 ..........dobre ste jej to vysvetlili....... 🙂 😉 ..počkaj ked sas ťa spýta ako pojde von 😀 😀 😀

neplačkaj...však ja som stále tu 😵 ..........len som musela deti vyvenčiť....a teraz sem prišli.......a Peťko vršetí od hladu idem mu niečo zbuchať 😉

jacka
26. apr 2010

aha.....aninak naša je späť...nemáš čo vela...deni nám dala košom 😠 😠 😀 😝

jacka
26. apr 2010

to ako riešite ked nejde elektrika?......však aj chladnička aj mraznička?.....a dva dni 😅

denisenko
26. apr 2010

halooo 😉

aninka29
26. apr 2010

jeej,leni..krásne to Lilka prijala 😵 😵 😵 😵 ....len nech vytrubuje na všetky strany......týmto sa treba chváliť 😵 😵 😵 😵

no a tá panička s tým monitorom....brzda.......veru,to sa nerobí...o do mňa by už mala fajnú šťavnatú správu...keby mi to urobila 😠 😠 😠 😠

tak,ja som už dnes deťom opaľovacie mlieko kúpila..aj po opaľovaní....ešte že ťa mám jacka 🙂 😉

a dobrá správa je....že zajtra elektrikoš bude...huráááááááá....už nebudeme ako v džungli......ale zato....detičky sú krásne opálene....celý deň sme strávili vonku 😎 😎 😎

denisenko
26. apr 2010

jej, leninka...si sa vynašla......len počkaj, nájde sa dobrá duša, čo jej to vysvetlí... 😀
fuj, včera že 27 stupnov, smeboli poobede na ihrisku, rodinný výlet......tak ma z toho slnka opieklo, že fakt sa indiáni možu schovať, baby ja už ani medzi ludí nemožem, taký mám tmavý flak v strede čela.....moja pigmentácia sa zbláznila....ale úúúúplne 😖 deniska nenatieram, lebo sa zo všetkého vyhádže, takže sem tam je ako ráčik červený...on má veľmi bledú pleť a ryšavé vlasky a obočie......a červené líčka, už zas má exem...včera ho tatinko napchal čokoládovou zmrzlinou, už som si istá, že má exem z kakaa ☹ aspon už viem z čoho...... 😅

denisenko
26. apr 2010

aninka, fakt si to už bez elektriny ani neviem predstaviť, že???joj, baby, tak vám závidím záhradku....aj ja som zlámaná, ale určite nie zo záhrady.....radšej by som bola 😔 a nie takto, 9,5 hodiny denne v pokluse......doslova behom 😝
a tuším rozváram polievočku 😀 ooops

denisenko
26. apr 2010

som si také dobré zemiaky kúpila, ešte sa voda ani nevarí a už sú pomaly rozvarené.....aspon nemusím zahusťovať,že???? 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2010

no neviem kto komu dal košom 😢 😢 😢

jacka
26. apr 2010

prečo deni?...........................

však sa som len sradnovala ....neverila by som že sa hned ukážeš ako to dopíšem 😅 😉

jacka
26. apr 2010

super zemiaky 😀 😀 😀

to s tou pokožkou vám nezávidím.......a denisko má ešte načo alergiu

denisenko
26. apr 2010

😀 neviem , jacka....ale čokoláda a kakao to istí, ja zatial len skúšam..... 😠
aspon mám rýchlo navarené..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2010

deni........chudatko malé ☹ ☹

tak tie zemiaky by sa aj mne zišli.... 😀 😀

denisenko
26. apr 2010

tak ja teda idem...šošovička navarená , ešte musím urobiť palalcinky a veslujem do práce....ak sa mi zas podarí o pol desiatej som doma 😝 😔

denisenko
26. apr 2010

jacka, chytáááááááááj....posielam ti celé vrece....... 😀 😀 😀 😀 ak ho po ceste vtáčiky nevyzobkajú, alebo sda v tomto teple nerozvaria 😀 😀 😀 😀

mirrinka
26. apr 2010

ahoooooooooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ako žijete kočky moje? máme tu kopec noviniek,no toto...leni,gratulujem ti,teším sa s tebou 😉 😉 😉 😉 😉 čítať všetko čo ste popísali od kedy som tu nebola nejdem,lebo to by mi trvalo asi tak do dôchodku 😀 😀 😀
aninka,ty si informátorka,tak napíš v rýchlosti novinky,ja ešte zbehnem večer kuknúť 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2010

deni..dufam že doje celé....ked dorazí sa ozvem 😀 😀 😉

príjemnú prácu...len makaj pekne 😀 😀 ..my už budeme pred telkou......alebo v posteli odfukovať 😀 😀 😉

aninka29
26. apr 2010

ženy,veď to...dnes som to s tou elektrinou nejak zvládla...ale zajtra...to by som už bola jeden nerv 😠 ..ešte šťastie,že zajtra bude

deni ahoj 🙂 ...pánabeka....nezávidím....samé alergie...snáď z toho Denisko vyrastie.....a Ty........určite si tehotná,a ani o tom nevieš deni 😀...tie pigmentové škvrny
ja som Simonke kúpila opaľovacie od Vichy,na citlivú pokožku..tak snáď nám to sadne...lebo Simoška má dosť suchú pokožku

mirri ahoj 🙂 ..no konečne si k nám zavítala 🙂 ..vlastne tu nie je nič nové.....okrem leninky 🙂 ......ty sa pochvál...čo plánujete....držím prsty,nech vám to vyjde...tfuj,tfuj,tfuj.....aby to stálo čo najskôr 😵

jacka
26. apr 2010

ved to..bez elektriny si to neviem predstaviť....

aninka veštica...........úraduje...bacha na ňu 😀 😀 ..deni 😀 😀

utka
26. apr 2010

Ahojte!
Ako sa máte? Čo máte nové?
My všetko po starom. Viki bol dnes po dvoch týždňoch v škôlke. Ja som bola na hematológii na kontrole, tak mám o trošku lepšie výsledky.
Zajtra nejdem do práce. Idem s vikim k zubárke, lebo má vraj dierku v jednom zube, tak som zvedavá, ako to zvládneme. A potom idem k zubárovi so sebou...

jacka
26. apr 2010

ahoj utka........

no aspon dáka dobrá správa dnes že máš lepšie výsledky 😉 ....som zvedavá ako zvládnete zubára...daj vedieť...lebo my ..no nočná mora 😠

aninka29
26. apr 2010

ahoj utka 🙂 ...eeeejha.....držte sa u toho zubára......aj zubček Vikiho bolí???.......super,že máš lepšie výsledky 🙂 🙂

jacka 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2010

už spinkáte?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre