Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
28. apr 2010

nooo.....môže.....tak to čítam.....ale vlastne ani nie som proti...tofu je neslaný syr....mňam,mňam 🙂 ..a deťom od ukončeného siedmeho sa môže jedlo zahusťovať maizenou...ani to som nevedela

jasné,hodím ešte nejaké receptíky...len trošku neskôr,teraz nieee....idem upratovať,a potom ku kozmetičke

jacka
28. apr 2010

dobre budem sa tešiť 😉

Peťkovi obedík fakt chutil....ten ksichtík ked okoštoval..... 😵 😵 ..no .....ešte že som toho tolko spravila.....všetko spapuškal

ja som tiež.....neviem čo je to v klude si poriadiť...................naobedovný sme ..padáme von 🙂 😎 😎

jacka
28. apr 2010

haloooooo.....no pekne................deni.......kde si?

aninka29
28. apr 2010

ja som tuuuuuu.idem sa najesť.....som veeeelmi hladná 😝

denisenko
28. apr 2010

tu som....mám navštevu.....tak len na skok 😉 ale ste mi už chýbali, aspon vás pozdravím 😀

denisenko
28. apr 2010

baby, v piatok mám asi volno....tak tu budem sedieť celý den...sa ma nezbavíííííte 😀 😀 😀

jacka
28. apr 2010

aj my sme skor jedli....honila nás mlsná..... 😉

Maťko sa už čvachtá vo vani......zase bude všade voda 😔

jacka
28. apr 2010

čau deni....no to chcem vidieť 😀 😀 😉

denisenko
28. apr 2010

jacka....zober aj mojho vyčvachtať, má plné uši piesku.... 😀

jacka
28. apr 2010

však hod..okupu sa spolu...aj Maťko bol celý od piesku...... 😠

aninka29
28. apr 2010

ahoj deni 🙂

moje sú už vyčvachtané 😀 ...idem si teraz urobiť obed na zajtra.....aby som sa s tým nemusela babrať zajtra 😝

jacka
28. apr 2010

aninka a kamže ideš zajtra.....

Peťulo už 😔 😔....za pol hodku bude hore 😝....Maťko ešte kuk rozprávky...a ....padlááááá 😉

jacka
28. apr 2010

idem ja......

ešte prajem pekný zvyšok večera....a dobru nocku.... 😔

aninka29
28. apr 2010

nejdem nikam jacka.....len chcem byť s deťmi vonku,ak bude pekne,čo určite bude 😎 ...sa nebudem zdržiavať varením predsa 😀
lúčim sa tiež....dobrúúúúúú

aninka29
29. apr 2010

bré ránko sa praje všetkým 😎 😎 😎

jacka
29. apr 2010

dobré ránko....... 😎

veru aj tu je krásne....ešte chladno,......ale neva

čo si to aninka varila?

aninka29
29. apr 2010

ahoj jacka 🙂 🙂

šošovicový prívarok..............a )Sabuške ukuchtím neviem čo

jacka
29. apr 2010

zas tu budeme len my dve? 😅 ☹

ja urobím Peťkovi hrášok.....

aninka29
29. apr 2010

a ako mu urobíš jacka??....aj s nejakou inou zeleninou,či???....daj....urobím aj ja

jacka
29. apr 2010

ani...už dáva aj niečo ráno Sabínke?

aninka29
29. apr 2010

asi áno......možno poobede na nás urobí kuk deni....

jacka
29. apr 2010

zo zeleninkou...tak podusiť......trochu kelu.....aj mrkvičky aj zemiačik....na masielku....ide sa za tým zabiť....potom bude prdkať o dušu

ale akú smradošku ráno vytlačil do plienočky s toho vajíčka 😉

jacka
29. apr 2010

no dúfajme že urobí deni....ale na piatok s slubila....že sa jej nezbavíme 😀 😀

jacka
29. apr 2010

ešte spinkaju detičky?.....

aninka29
29. apr 2010

no vidíš.....urobím aj ja......akurát kel nemám...nevadí 🙂

Simonka sa zobudila už pred šiestou.....nechápem.......tak sme sa preniesli do obývačky kuk rozprávky...a Sabuška sa potom zobudila chvílku po nás.....nevidela nás,tak sa tam začala rozprávať....lebo inak,ked ešte spíme,teda ja sa už chystám vstať,aby som si v klude vypila kafé...tak sa Sabuška preberie,nadvihne sa v postielke,pokukučkuje,skontroluje či je všetko v poriadku...a zaspinká .....ale dnes nás nevidela tak kuvikujeme všetky tri 😀

jacka
29. apr 2010

aj Peťko zvykne kontrolovať.........a ked vidí že ešte spinkáme tak zatvorí očká..ale u nás je to okolo pol5 -5tej 😝

jacka
29. apr 2010

som myslela že dnes nič nebudem robiť.....ale treba mi preny prezliecť....tak ked sa Peťko zobudí......sa možem realizovať 😝

aninka29
29. apr 2010

ja som včera prezliekla periny....a dnes ešte nachystám posteľ pre návštevu...a inak nerobím nič.....Simonka je už vonku.......dobrý budíček pre susedov......vykrikuje na plné hrdlo 😀 😀 😀 😀 ...aj my pôjdeme za chvílku......ideme ku kmotruši na kafé 🙂

jacka
29. apr 2010

fíha nejak skoro si ju "vypustila"..ja si počkám pokial bude teplejšie 😎

bože ten moj.....pokial som dala Peťka spinakť si nalepil žuvačku do vlasov.... 😠

aninka29
29. apr 2010

jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....už si mu dala dole žuvačku........šlo to ťažko,že

no vypustila......lebo madam sa sama poobliekala....obula si šlapky ...že ona ide 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre