Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2009

no ja možem prat znovu..na sušiaku mi pes oštal osušku 😠 😠 😠 ..ja by som ho... 😠 😠 😝

a MAtko si nalial džusik do furika a potom ho chcel vypit...ešte že som prišla 😝 ..ach jaj

jacka
13. máj 2009

už máme plne brušká... 🙂 😉

aninka29
13. máj 2009

jacka,dnes máš veselý deň 😉

ja do seba práve tlačím večeru 😉 .........si predstav som schudla pol kila 😒 ............Simka je už po večeri,hrajká sa s tatíkom

jacka
13. máj 2009

to sa ti ako podarilo schudnut...ja sa stále len napchávam mám pocit že nemám dno 😀

no to mám....už aby sa skončil 😝

dobru chut..k večery....

aninka29
13. máj 2009

však sa čudujem,lebo žerem ako jedno prasiatko 😒 ...ešte aj v noci rabujem chladničku 😀

jacka
13. máj 2009

v noci sa spinká aninka....nevyjedá sa ladnička 🙂

aninka29
13. máj 2009

to sa ti ľahko povie moja 🙂 ..keď ja sa v noci zobudím na to, že umieram od hladu 😀

jacka
13. máj 2009

povie ...ja chodim le na wecko...a snažim sa rýchlo zaspat ak sa mi to podarí 😉

jacka
13. máj 2009

už ste okupaný?....ja sa teším na to dnešne uspávanie...ak ho budem zas hodinu uspávat tak mi vyteču dne posledné kvapky nervov 😝

aninka29
13. máj 2009

už sme okupkané,sme sa hrali na kaderníčky 😵
teraz do seba tlačíme kaleráb fajnučký 😉

ja som taká rada, že Simka zaspáva sama..........by ma porazilo keby som musela hodinu pri nej ležať 😠

aninka29
13. máj 2009

idem kočuldy 😉 ....musím si vyložiť labky...........začalo ma pobolievať bruško 😒
dobrú nocku dievčinky moje 😵

jacka
13. máj 2009

aninka dobre si si ju naučila....pri druhom sa to dufam nezopakuje.... 😅

vylož a oddychuj... 🙂 🙂

dobru noc.... 😔

utka
13. máj 2009

Ahojte...
Vy ste už asi aj zaľahli, kým som sa sem dostala. Boli sme dlho vonku, potom som strihala drobca a kupala...
Fuuuuuu

utka
13. máj 2009

Dobruuuuuu nockuuuuuu!!!!!!!! 😔

jacka
14. máj 2009

dobre ránko... 🙂

leninka ahoj... 🙂

leninka75
14. máj 2009

Ránečko!!!..ahoj jacka!!! 🙂..........mne bola ráno taká strašná kosa, bŕŕŕŕ!!! 😠....ako je u vás babuľky?

leninka75
14. máj 2009

včera som sa vám nestíhala moc venovať....nejako sa nám tu nakopilo roboty: odpisovanie starých vecí,.... máme zápočtový týždeň, tak všetci chcú zápočet hneď....najskôr to celý semester flákajú a potom sú jak medík!! 😠 😠 ....ešte som domeriavala posledné tri moje vzorky do dizertačky....a už ani neviem čo som ešte stihla, ale bolo toho dosť!!! 🙂 ..........potom z roboty som trošku prebehla mesto, chcela som cicke kúpiť tie baleríny, ale nikde nič...jedny hrozné u Baťu a 33 eur!!!...to nech si nechajú!!! 😖 ......potom sme sa ešte s Lilou stavili u mojej babky skontrolovať či nepotrebujú helfnúť s prípravou oslavy, tak som dostala bojovú úlohu napiecť slané kysnuté plnené koláče, dúfam, že to stihnem.....a ešte večer volala moja mamina, aby sme skočili v sobotu pre tortu na oslavu!!!.........celkom to bol nabitý deň včera!!.....a teraz už od rána premýšľam čo rýchle by som urobila na večeru lebo sme total všetko vyjedli!!! 😉 ........... a ozaj už nám rastú šampíky čo som vám spomúnala, že ideme skúsiť pestovať!!!! 🙂 🙂 .......včera sme zjedli prvé 2, jeden mal priemer klobúka cca 13 cm a druhý asi 7 cm a už začínajú rásť aj hlivy, už sa na ne tešííím!!! 🙂 🙂

aninka29
14. máj 2009

Dobré ráno maminky 🙂

Leni, a to si vravela, že nič nestíhaš 😉 ............šikulka.........a objednávam si kúsok torty a koláčik,mňam 🙂

nooooooooo,teda gratulujem, k úspešnému pestovaniu húb 😵 ..........moj otec sa furt snažil vypestovať hlivu,ale nikdy sa mu to nepodarilo 😖
počasíčko je v pohode asi 😉 z jednej strany svieti slniečko,z druhej strany je zamračené /to určite od jacky 😠 /..........ale neviem či je chladnejšie alebo teplejšie,lebo som ešte nevykukla von 🙂 🙂

aninka29
14. máj 2009

jacka Ty škodoradostník jeden..............no ja dúfam, že aj druhorodená bude taká ako prvorodená 😀 hlavne čo sa spánku týka 😵

jacka
14. máj 2009

leni ..teda si dobrá...ja by som prišla s vyplazeným jazykom 😝 ....a aj s tých hríbikov by si mohla trošku...poslat 😅 ..aspon.... 😉 ..určite ste s ních mali radost... 🙂

ani jasné že poslala...my tu máme krásne 😎 ..a trochu škaredých obláčikov nikomu neubliži 😉 😀 😀

tu je už celkom dobre...ráno som musela aspon na hodku zapnut kurenie...brrrr 😝

jacka
14. máj 2009

ani čo ty si objednávaš...ved si sa napchávala minulý týžden...nechahaj aj mne niečo 😝 😵

a vieš že jedno dieta je vždy lepšie??...tak ja čakám že tento moj druhy chlapec bude dobručky ako medík...tak sa teš 😀 😀

jacka
14. máj 2009

leni a čo oslavujet?...niečo mi ušlo? 😅 😕

inak vonku nie je boh vie čo..som vešala prádlo a na krátky rukáv nie je 😅

hlavne že 😎 😎

ideme si vyvetrat hlavy...ale...ja sa vrátim 😉 😉

aninka29
14. máj 2009

je tu niekto???????? 😉
bola som na kontrole so Simkou,no v celku je v poriadku,ale ešte má hlieniky 😖 ...........o dva týždne máme ísť na krvný obraz 😖 .........a samoška že som sa zabudla opýtať na tú vakcínu 😒 ......však nevadí,budúci týždeň nesiem pišky,tak sa opýtam 😉

jacka
14. máj 2009

ani ja som si to aj myslela že zabudneš...si to daj do pripomienok 😉

aj jej dala ešte lieky? 😕

inak vonku ked nie je slnko tak je riadna koas...kto nám to poslal 😠

aninka29
14. máj 2009

och,až teraz pijem rannú kávičku,joj tak mi chýbala 😵 ..........dnes mám trošku durnejšiu náladu 😠 .........a ešte mi k tomu všetko letí z ruky 😠 ..a vobec.........na prd deň 😝

jacka kedy dáš fotočku bruška? 😉 ...........ja hodím dnes,teda keď ma milovaný odfotí 🙂

aninka29
14. máj 2009

jacka u nás je také isté počasko 😉 síce slnko svieti,ale zimka teda je 😒 ............tááááááááááááákže ja som to nebola 😵

lieky už nedala,len jej mám ešte dávať kvapky na kašel 😒

jacka
14. máj 2009

ty si riadny závislák na kavičke 😉 ...ja som mala taký den včera..ale dnes mám veget párty ...tak mi mi snád nič nestane..prádlo mi asi neposchne...aspon nebudem žehlit 😝

neviem...ked moj mužík chodi neskoro...no uvidím ako pride.....len hod ...sa neviem dočkat 🙂

jacka
14. máj 2009

tak tu zimu poslali západniarky.....hádam to bola utka 😀

a ake jej dávaš od kašla...stoptisin? 😅

aninka29
14. máj 2009

no musím aj ja počkať na manžu,príde poobede 😉

mňa žehlenie čaká od včera 😝 ale vobec sa mi do toho nechce 😝 ..............a to som si ešte včera naplánovala, že si dnes urobím poriadok v linke..................lebo tam mám všetko tááááááááááááák nahádzané 😝 ,že sama neviem čo tam mám 😀

leninka75
14. máj 2009

to je deň!!!............zasa behám a podpisujem!!! 😖 😠 ....ale kukám, že vy dve aninka a jacka ste sebestačné!!! 😀 😀 😀 ....idem na obed 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre