Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2010

a som práve objednala deniskovi detské boxovacie vrece, rukavice a prilbu...nech si má na čom vybíjať tú zlosť, čo ho sem tam pochytí...nervičky 😀 http://www.najlacnejsisport.sk/boxovaci-detsky-...

denisenko
29. máj 2010

ja viem, monolog 😖
som dala Nisa o trertej spať a on ešte stále spí...robím taký experiment, vždy ho budím , ale zajtra budú doma s tatinkom, tak si može ráno pospať....a večer počkať na mna, kým prídem z roboty....alebo ho predsa len radšej zobudím?????
jacka, ja ťa neprovokujem...aby si si nemyslela.... 😀 a ked kukuk na FB prečo nie aj tu? 😲

jacka
29. máj 2010

deni.....čaf.......to bolo len na skok.....ja som chcela aj tu prispieť ale Peťko ma začal hrýzť ked som bola za pc........tak som radšej zdrhla.....

jacka
29. máj 2010

super rukavice.........potom už len utekáááááááááááj...kade lahšie 😀 😀

ty máš zázračne dieťa........mne keby takto spal.....a zachvilu by šiel znovu.......tak by som bola celý happy 🙂

ty ideš aj dnes do práce?

jacka
29. máj 2010

no a ja tiež nechcem provokovať................................nebonzuj 😀 😀

tak teraz som tu viedla monolog ja......ale ja už som zvyknutá 😀 😀

jacka
30. máj 2010

ahoj...... 🙂

denisenko
30. máj 2010

ahoj...ahojte.... 🙂
joj, jacka...ja som v práci častejšie ako doma 😖 iba dnes večer mám volno.... 😉 ako ste oslavovali MDD???či ešte len budete????
Peťko ťa hryzie???? no vidíš, ešteže mu už vyšli zúbky, že? 😀 😀
a aninka na nás fakt hodila bobek?????
a u nás dneska celéé doobedie pršalo...ale už teraz nie..... 😝 aj tak nemožem isť na kupko 😝 😝

jacka
31. máj 2010

dobré ránko.... 🙂 😎

deni.....šelma dravá hryzie všetko čo vidí 😝

ako píšeš...aninka hodila bobek...alebo nemá vobec čas na nás ☹

leninka75
31. máj 2010

ránečko!!! 🙂 ..........jacka, ako pustý hrad??? 😉

u nás bola včera takán strašná prietrž 😠 😠 😠 😠 ............valili sa potoky vody 😝

v sobotu sme boli kuk na ten náš úžasný kus dialnice 😅.........vypísaný bombastický program, ale kde to akože bolo ani snrka netuší...........zlyhala im organizácia a proste všetko.........tak sme sa pekne prešli hore dolu, slniečko nás pripieklo a išli sme domov kosiť trávnik 😀 😀 😀 😀 😀

moje decko dnes bolo hore od 5:30!!!!............

jacka
31. máj 2010

ahoj leni...

riadne makačka......keby Maťko nebol lietal hore.....bol vy vládal.......ale kedže bol ako odtrhnutý z reťaze....tak ku koncu už bol 😝 ...ho musel muž vziať na ruky a ja Peťka....... 😝 .............a som myslela že tam bude viac pre detičky...........ale hned na začiatku ma dorazili....že chodí kyvadlová doprava...a dochodcovia maju prednosť.... 😕 ....tak som nevedela či je to........den detí alebo dochodcov 😕 😅 🙄 ......................ale Maťko bol spokojný......tak som bola rada 🙂 ...čakala som viac.......tak reku pojdeme v nedelu na zámok........tam sme prišli len okolo 13......a bolo už PO 😝

tak si pekne pospala 😀 😀 😉

mne už ide ten dážd na nervy...každy den..... 😠 😠 ........... 😠 😠

ste mali super program...kodenie 😀 😀 😉 .....nič v zlom 😉 😉 🙂

letty86
31. máj 2010

ahojte 😵 ...tak sme doma
bolo fajn, hlavne Vikinke, sa jej ani domkov nechcelo
idem si vás čítať

jacka
31. máj 2010

ahoj letty 🙂

Vikinka spokojná 😵 a tebe sa chcelo?.....a teraz je už v školke?.....ty sa ako máš?

dala som pár foto tak kuk lebo pojdu 😉

jacka
31. máj 2010

letty...kedy ideš na kontrolu?.....

jacka
31. máj 2010

vraj kodenie 😠 😠 ..kosenie 😝

letty86
31. máj 2010

jacka, ahoooj 😀
mne je u svokry fajnovo, môj muž tam maká a ja tak oddychujem, svokra už nemá manžela, tak môj zlatý mužíček jej pomáha...tak hlavne preto tam tak často chodíme...ešťeže je svokruša v pohode 😉
Vikinka je v škôlke, má nejaké červené očká, asi prievan 😒 a niečo ju uštiplo, v noci...sme mysleli., že komár, ale asi to bola osa, či včela, či nejaká iná otrava 😠 zápästie mala také opuchnuté, chúďa moje ☹ ani sa na to nezobudila 😕 ale už je dobre...
idem 3tieho na sono, dúfam, že je všetko o.k. a bábo je v poriadku
idem kuk fotky 😉

letty86
31. máj 2010

jacka, krásni sú chlapci 😵 😵 😵 a zdajú sa mi úplne rovnakí, ako keby ich jedna mamka mala 😀 😀
a Peťulko sedí na nočníku, aký šikovný, ja som tam Vikinku ani sekundu neudržala 😀

jacka
31. máj 2010

to máš dobre že máš taku dobru svokru.............a daleko býva?.....tak svokre je hádam aj smutno ked je tam stále sama?

moje chúdatko ☹ ....ale keby ju osa tak by hádam plakala?...nie? ☹ ...........ktovie čo za pliagu to teraz lieta 😝

dakujem...... 🙂 ..Maťka som na nočníku neudržala tiež..... 😝 ...Peťko je v tomto zlatý 🙂

letty86
31. máj 2010

svokruša býva so svokrou 😕 , tak až tak sama nie je, hoci niekedy má riadny nerv 😀 a chodí aj do práce, tak sa nenudí, je taká celkom akčná, aj v záhradke robí, nenudí sa...býva asi 100 km od nás...od marca do októbra sme tam každý mesiac, tak si nás užije 😎 😎
ja sa nádejam, že druhé bábo bude pokojné a kľudné, že si to trošku ináč vychutnám...pri Vikinke to bolo dosť náročné, som bola jeden nerv a stres ☹
a k tomu refluxu...Vikinke to zistili na gastre, poslala nás tam naša pediatrička, lebo vikinka vkuse plakala, málo spala ˇa len čo som ju dokojila, hneď z nej išlo mliečko, ešte také nestrávené..... na gastre jej urobili ultazvuk bruška, kde jej ten reflux potvrdili, mala stredný stupeň....stále bola na rukách, vtedy jej bolo najlepšie, som si myslela, že už si tak zvykla...kým sme na niektoré veci prišli, tak sme sa všetci potrápili 😒

letty86
31. máj 2010

a ostatné herečky sú kde? 😕
aninka už dlho nebola 😒 ako som sa dočítala..
leni, blahoželám k dobrým výsledkom 😅 a to o tej zodpovednosti rodičov....veľmi čudné teda.....Viki bola minule v divadle, v meste....ani nech neskúšajú u nás niečo také vymyslieť 😠
vo štvrtok majú deťúrence konečne vystúpenie k dňu matiek 😨 dlho boli deti choré, tak to až teraz dali, aby všetky detičky mohli vystupovať...teším sa 😵
deni, ten boxovací vak je supeeer, aj mne by sa zišiel 😀 😝

leninka75
31. máj 2010

ahoj letty!! 🙂 ......super, že si si oddýchla 🙂 ......ja by som to tiež potrebovala ako soľ ☹ .........si ma utvrdila v tom, že ten súhlas rodičov je kravina....nech sa na mňa tešia 😠 😠 😠 😠 😠 ......chúďatko Vikinka ☹ .......veru riadne potvory teraz lietajú, svokru tiež nedávno niečo štiplo a dlho mala na nohe obrovský červený fľak 😒

jacka, podľa toho plagátika som si myslela, že aká supiš akcia na hrade tam u vás!!! 😉 .........

zajtra ideme mať v dedine niečo k MDD, ževraj v "kulturáku" 😀 ....tak som zvedavá...doteraz bola pre deti vždy organizovaná opekačka, len to počasie je teraz na dve veci 😝 😝 😝 .......

leninka75
31. máj 2010

juuj jacka na spapanie tí tvoji chlapci 😵 😵 😵 ........maťko dobre vozil peťka na tatrovke 🙂 🙂 🙂 ........a ten nočník!!!...to nemá chybu!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
31. máj 2010

juj letty, tiež stále častejšie myslím na to aké bude toto druhé 😒 .......či si tiež "užijem" nespavca ako pri lilke alebo si konečne vychutnám materskú 😨 ..........ja chcem dobručké mimi!!!!!! ☹

aninka29
31. máj 2010

ahojte žienky...prišla som na vás na chvílu kuk kuk...neskôr si vás prečítam............paaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaa 🙂

denisenko
31. máj 2010

jej. aninka......a aká stručná..... 😀
jacka, fotky sú super.....aj mne sa zdá, že akoby ich jedna mama mala 😀 😀 a Peťko sa aj vykaká, či len posedí???
leni, vas nevytápa? včera som volala so skorosvokrou, vraj v Rajci stále leje...... 😖
tu akože den detí nehrozí.....aspon o tom neviem 😖 ale u nas na dedine u mojej maminy tiež mamičky vymysleli cez víkend parádny program pre deti.......zbierali odpadky po dedine a ked všetko vyzbierali dostali lístky na vozenie na koníkoch a opekačku.....aké užitočné, že? 😉
letty, a už jej to odpuchlo? ja mám pupák v strede krku, tiež nechápem čo to bolo
😝 potvory drzé.... 😝 😝

letty86
31. máj 2010

deni, ahoooj 😵
našťastie už to odpuchlo, dobrých 20 centimetrov od bodnutia to mala červené a opuchnut= , aj dlaň mala opuchnutú.....neviem, čo to bolo, ale zrejme komár nie, aj tí ju radi doštípu, ale taký opuch zatiaľ z komárov nemala ☹ svokruša robí u lekára, tak sme k ním nabehli, lebo som sa zľakla, čo za čudo to má....tak brala zodac a na ranu sme jej dali cibuľu, vraj to pomáha
dnes nepracuješ?
leni, neboj, druhé poklady budú pokojnejšie 😵
aninka urobila teda veľmi malý kuk

jacka
31. máj 2010

ahoj deni 🙂

tehošky ...ja vám fakt prajem druhé babätko také dobručké ako má aninka.......... 😵 😵 ...dufam že to aj tak bude...škoda že neviem čarovať 😀 😀

letty......len u mna to nejak nefunguje.......možno je trochu kludnejší....ale ten spánok.......horší ako MAťko....a to som si myslela že on je nespavec 😝

a brušká rastú 😵 😵

deni...normálne sa vykaká...a potom rýchlo preč 😀 ..akoby vedel že už je hotovo 😀 😀 😉 ......len tak my tam sedieť nebude 😒

letty...a ako ...už je bambulke lepšie

aninka...to bol veeeeelmiiiiii rýýýýýýchli kuk

som dnes celý den prezliekala jedny poondiate periny.........čo je dnes detom netuším.........nestíhnam ani žiť...už aby bolo 8h večer 😔

denisenko
31. máj 2010

lety, ja už pádlujem do práce...o hodinku.... 😀
tak fajn, a to akože zodac pomáha na všetko? 😀 super, máme doma.... 😀
aninka....zas sa asi ozve o týžden 😀 😀 😀 😀
a jacku asi počasie vytiahlo von aj s deturencami, ked tu anbi pes neštekne...hav, hav, hav 😀 😀

jacka
31. máj 2010

jak ne...tu som 😀 😀

denisenko
31. máj 2010

jacka, práve som ťa spomínala....a ty sa mi medzitým vtierkneš do odpovede, kým mi tu tento spomalený kon hádam vyhrá velkú pardubickú..... 😀 😀 😀 😀

jacka
31. máj 2010

počasie je tu na dve veci..... 😝 😝 😝

ale čo sa mi stalo..........vyšla som s nimi na prechádzku....a rozmýšlam že čoby sa stalo keby som stratila kluče....lebo ich dávam Peťkovi do kočíka.......len čo som sa s toho zobudila....pozerám 😕 😕 😕 ....ked má Peťko kluče 😕 😕 😅 ...fuj ...horúčosť ma obliala........hladám všade kade sme chodili.....no ak ten ich hodil do vody..koniec 😝 .............po neuspešnom hladaní.....volám mužovi......toho skoro švihlo že je 45 km.od nás........tak skoro švihlo aj mna 😝 😔 😅 😨 ..........že mám poprosiť suseda o rebrík....a šup cez plot....... 😕 😕 ....však do domu by som sa už dostala....som mala periny v okne..........prídem pred dom.....čo nevidím....kluče.........vošla som dnu...a šup fernet do seba..........no nikdy viac 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre