Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
14. jún 2010

Ahojte. My tu máme majstrov, lebo nám zateká od niekiaľ a vidieť to v kuchyni...dúfam, že nám nerozbombrdujú celú kúpelku...
U nás búrka nebola, iba trošku pohrmelo v noci.

denisenko
14. jún 2010

utka, vy bývate v paneláku?alebo v dome?len či vás nevytápajú susedia....... 😖

leninka75
14. jún 2010

deni, som myslela, že prídete aspoň na 2-3 týždne ☹ ..........

ahoj utka 🙂 ,....čítam, že na dnes máš o zábavu postarané 😠 😠 😠...........ako viki??

najskôr 2 hodiny tma a hrmí .........a teraz zrazu 😎 😎 😎 .........

fuj tu v kancli máme neskutočne dusno 😝 .....vzduch sa ani nepohne 😝 😝 .......doma aspoň prievan urobím, ale tu?? 😨

denisenko
14. jún 2010

leni, nemáte v práci okná????

denisenko
14. jún 2010

tak jo, idem sa naobedovať.... 😀
leni, my vždy chodíme maximálne na 1O dní, preto sa nestíham ani vydať 😀 😀 😀 😀 vybavenie papierov do zahraničia trvá aj dlhšie 😀 😀 😀 😀
dobrú chuť 😉

leninka75
14. jún 2010

ja viem vyzerá to, že sme bez okien 😀 😀 😀 .....ale sú dokorán a nič ☹ ☹ ☹ ........a chcela by si svadbu doma či v zahraničí?? 😉 .....

dobrú chuť všetkým!!!

my ideme o chvíľku na rande s učkou angliny..... pozvala nás do synovej pizzerie...ževraj ideme ukončovať školský rok 😵 😵 😵....

utka
14. jún 2010

Bývame v paneláku, ale to sa vytápame samy...Bolo to aj z wecka, aj musíme presilikónovať vaňu.
Už odišli a nenarobili až taký veľký bordel...

utka
14. jún 2010

No ja budem mať dobrú chuť. Od dnes sa idem potrápiť...
www.neera.sk

jacka
14. jún 2010

teda...dnes bazén nehrozí.....už sme tu mala od rána 4 burku.... 😝 ....aspon sa trochu ochadilo 🙂

jacka
14. jún 2010

dobru chut..my sme už po......Maťko sa hrá z blatom......Peťko spinká......idem urobiť aj ja prievan...dnu nie je vzduch

teda ešte zopár burok...tak náš potok je von 😝

utka
14. jún 2010

jacka, vraj BB a ZV dostal dobre zabrať...aj cesty sú zaplavené...

jacka
14. jún 2010

@utka aj aj som to počula..........dufam že už nič nepríde........sme tu mali bomby ako Maťko volá krupy 😀 😝

leninka75
14. jún 2010

uf, nažratá na prasknutie!! 😝 😝 😝 😝 ........ale takú fajnú pizzu som dávno nejedla 😵 😵 😵 .........

utka, držím palčeky, aby kúra mala želaný efekt!!!.......... 🙂 🙂 🙂 ......

a čo má koň zasa nový vzhľad???? 😨 😕 😕

utka
14. jún 2010

leni, ďakujem...neviem, či to vydržím...uvidím...
No vyzerá, že je nový...vzhľad...

leninka75
14. jún 2010

utka, ak som to dobre pochopila, pri tej kúre sa 10 dní pije len nápoj??.......nešlo mi to všetko otvoriť.......

utka
14. jún 2010

leni, správne, ale ja to nebudem piť 10 dní...Kúpila som si liter toho sirupu a to budem mať tak na 7 dní...je to dosť drahé...

leninka75
14. jún 2010

fíha, dosť tvrdá kúra!! ☹ ☹ ☹ ......kedy začínaš??.....prezraď koľko to stálo?? 😉

utka
14. jún 2010

Začala som dnes. Liter stál 44,90€ a ešte plus to korenie, tak okolo 46€. Už len tá suma ma musí prinútiť, aby som to vydržala 😉.

leninka75
14. jún 2010

😅 😕 😨 ........to hej, to musíš vydržať!!!.......aspoň to ako tak chutí???.........čítala som tam niečo aj o preháňacích čajoch......aj tie budeš piť???.........

aninka29
14. jún 2010

ahojte 🙂

dlho,predlho nám tu nepršalo 😠 😠 😠

idem čítať

aninka29
14. jún 2010

leni,no dúfam,že na poradni sa už konečne dozvieš, čo to bude........a letty tiež...nás tu naťahujete......keby som to bola vedela,tak ani ja by som vám neprezradila,čo čakáme 😝 😀 .....a ja som sa hneď pochválila....taký čas som už dááávno vedela čo to bude....leni a na 3D nejdeš?

utka
14. jún 2010

leni, chutí to celkom dobre...je to síce dosť sladké, ale to asi musí...No budem piť aj tie čaje, ale s mierou...len nech ma prečistia

leninka75
14. jún 2010

ani, veď ja som bola naposledy na sono v apríli a vtedy sa ešte nedalo vidieť 😉 ........ale ty keby si pozrela do svojej čarovnej gule, tak ani na sono nemusím 😀 😀 😀 😀 ........môj dr. si dáva nejako na čas s tým sonom 😠 😠 .......ja sama som už zvedavá........a letty vie, len si to chce ešte potvrdiť a potom prezradí 😉 .........to 3D netuším či pôjdem 😨 .....dr. niečo také na začiatku splietal.......no veď uvidím v pondelok, aký ďalší postup mi naordinuje 🙂 .......čo si si kúpila aninka??? 😵 😵 😵

leninka75
14. jún 2010

ešteže si teraz doma utka!!.......si predstav, že by ťa to naháňalo v práci 😀 😀 😀 😀 ......

leninka75
14. jún 2010

pa, pa 🙂 🙂 🙂

utka
14. jún 2010

leni, veď to...preto som začala dnes... Ešte ma síce nepreháňa, ale cikať chodím každú chvíľu... 😀

aninka29
14. jún 2010

leni preto sa pýtam,lebo u nás posielajú automaticky....teda moja dokina..........neviem sa už dočkať žienky,koho vy to máte v brušku 😵

denisenko
14. jún 2010

jej, zas nový kon......aspon sa nám viac zmestí na stranu, ked sme také aktívne 😀
utka, to čo máš???asi som niečo nečítala........to je nejaká ozdravná dieta alebo niečo iné????som čítala v zdraví o prečisťovacích detoxových kúrach.......vraj lepšie nie ako áno, že to škodí.... 😖 tak dúfam, že nemáš to.... 😝

@aninka29 zvedavé sme všetky, tak rýchlo kuky kuk do tej čarovnej gule 😀
@leninka75 svadba bude na SK, ak niekedy bude 😀 😀 😀

a ešte aktuálne Deniskove foto s novým bicyklom.....a starými dverami v storočnom dome 😀 😀

utka
14. jún 2010

deni, prečo lepšie nie ako áno?
Hej, je to detox-kúra...

denisenko
14. jún 2010

@utka lebo vraj sa ti može stať, že ti vypadajú vlasy, strašne sa zhorší pleť a o zdraví už ani nehovorili....nečítala si to? je to v Zdravie číslo marec 2O1O....... a ja asi http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pi... odpadnem, Deniskov bratranec s objednaným boxovacím vrecom
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre