Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2010

aha, tak vám to asi neotvorí.... 😀 😀 😀 tak skúsim inak, žeby?????

utka
14. jún 2010

@denisenko Nečitala som to...

denisenko
14. jún 2010

@utka tak len pre teba a ešte pre tých, ktorý to chcú vyshttp://zdravie.pluska.sk/zdravie/kozmetika/dokt...

denisenko
14. jún 2010

tak to by malo otvoriť 😀 😀 😀 ale je to dosť dlhé na čítanie 😅

aninka29
14. jún 2010

krásny bicyklík deni......Nisko má určite radosť 😵 😵 😵

denisenko
14. jún 2010

@aninka29 to má, len potrebuje ešte jedného černocha, čo ho bude tlačiť do kopca....on ma nožičky z vaty 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2010

joj, žienky moje, za hodinku už musím byť v robote....sa mi táááááááák nechcéééééééé ☹ 😝 😝

denisenko
14. jún 2010

tak ja sa lúčim.....pááá 😉

aninka29
14. jún 2010

pááááá 🙂

mucinka27
14. jún 2010

Dobry večer🙂)

jacka
15. jún 2010

dobré ránko..... 🙂
@denisenko fešák je.......foto nemá chybu....tak teraz len......utekaj aby sa ti neušlo 😀 😀

konečne sa trochu ochladilo...... 🙂 😉

leninka75
15. jún 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ..........ako sa nisko tešil z bicyklíka!! 😵 😵 ........zlatý!!!

akú som mala lilku včera protivnú!!! 😝 😝 .........stále mi vyplazovala jazyk...keď som ju capla, tak ju to nebolí a nevadí jej to..........drzá, hnusná bola!! 😠 😠 😠 😠.............a to má len 4 roky!!.......teda necelé.....sa hrozím puberty už teraz!!!

jacka
15. jún 2010

@leninka75 ...ja mám presne to isté....len s tým že som s ním v kuse a píli mi nervy 😝 😝

jacka
15. jún 2010

moj muž vymyslel Maťkovi darček.........šuchačku 😕 😅

aninka29
15. jún 2010

ahojte....jacka to čo je šúchačka?...neviem

jacka
15. jún 2010

@aninka29 ...šmýkačka 🙂

dala som Peťkovi okusiť jahodku.....tváril sa...akoby som mu dala ....citron 😀 😝

jacka
15. jún 2010

hotovo ..navarené.....ešte Peťkovi...sa teším ked mu nebudem variť zvlášť 😉

bubba
15. jún 2010

denisenko krásny bicykel dostal malý,ja moju malú nemožem nahovoriť na bicykel,minule sme aj pomocné zhodili a ništ,nezabralo,hlavne že na korčuliach bŕka jak profesionál,takže u nás sa nový bicykel tento rok nekupuje , i keď by sa veru zišiel už vačší,ale keď ju to nebaví tak čo už. dajte dáke tipy na narodky...čo kupujete drobcom.
ahoj mucinka 😉

leninka75
15. jún 2010

jacka, dobrý darček!! 🙂 🙂 🙂 .......občas tí chlapi aj porozmýšľajú 😀 😀 😀 ........čo si varila???....

ahoj aninka!! 🙂 .....čo si si včera kúpila?? 😵

ahoj bubba!! 🙂 .....stále doma?? ☹

bubba
15. jún 2010

ahoj leni,no,dačo sa rysuje od augusta,potom ak to výde prídem povedať,zatiaľ to nechcem zakríknuť 😅 veď vieš ako to to v dnešnej dobe je,dneska máš,zajtra nie 😝
my máme šmýkalu kúpili sme malej tuším keď mala 2 roky,ale moc ju to nevzalo.prvé dva dni a potom stála v rohu,sama opustená.a máme aj na dvore veľkú a tej sa tiež nejako extra nevenuje.

bubba
15. jún 2010

jáj a to s tým vyplazovaním jazyka 😀 😀 😀 😀 😀 mám penu na papuli keď to vidím,no ale čo už. 😀 po 2 mesiaoch urputného vzdoru to opäť vyzerá u nás relatívne ružovo,už 2-hý týždeň seká anjela 😀 😀 😀

bubba
15. jún 2010

jáj som to blbo napísala,že moja tiež vyplazuje jazyk(starkému,starkej,autám,mne keď sa otočím,lebo do tváre si nedovolí...) niežeby som sa pohoršovala nad inými 😀 😀 😀 to ma netrápi ako si kto vychová,tak má 🙂)))

leninka75
15. jún 2010

budem držať palce aby robota vyšla!! 🙂 ........a ako riešiš vzdorovité decko?? 😖 ......ja som občas v koncoch, a najradšej by som ju zrúbala jak hada 😠 😠 😠.-.........

jacka
15. jún 2010

@leninka75 ...myslíš že dobrý darček?.....aj moja mamina si to myslí.......

varila som šunka fleky......ale .....fliačky su vrtule....a šunka sú párky......a Peťkovi zemiačiky s brokolicou a vajíčkom.....dufam že na dva dni 🙂

jacka
15. jún 2010

počuj leni...ty tam kde robíš si robila aj pred Lilkou?......a budeš sa mať kde vrátiť?.....po MD

dufam že naša nebude opustená v kute..........však využije aj druhý čertík 😅 😉 🙂

aninka29
15. jún 2010

ahá jacka.....už rozumiem 🙂 ...........Simuška má,tiež sme jej kúpili,keď mala dva roky....a musím povedať,že sa na nej vyblázni do sýtosti...ešte ju neomrzela 🙂 ...a už aj Sabuška má radosť,keď sa môže pošmýkať 🙂 🙂

bubba,držím prsty,nech práca vyjde 🙂

leni kúpila som si gate,tričká,šlapôčky......ešte nejaké plavky by to chcelo...videla som jedny krááááááásne........ale drahé jak fras.....ale keď sa naserem,tak si ich kúpim 😝 ....Simuške som kúpila sandálky,crocsy,šlapky,Sabuške tiež sandálky.....a zajtra jej ešte pôjdem nakúpiť letné oblečko.....Simuška má plnú skriňu toho....ani to nemá kam vynosiť

aninka29
15. jún 2010

ja mám ešte pre nás navarené od nedele,Sabuška má od včera cestovinky.......ale zajtra by už trebalo niečo ukuchtiť.....mám chuť na lečo,tak asi to.....a Sabuške..hmm...ešte neviem....asi zapekané zemiaky s niečim jej urobím

bubba
15. jún 2010

ďakujem dúfam aj ja že výde.vzdorovité decko sa riešiť nedá.napríklad moja kámoška má dcéru a tá za všetko reve,ovesí sa na mamu a huláka jej rovno do ucha.a ona nič,hladká ju,mojká....koľkokrát aj hodinu trvá kým prejde záchvat (ale ona to má od narodenia 😅 ) a tých záchvatov máva denne niekoľko 😅 😅 na margo videnia tohto som sa rozhodla,keď moja začala mávať stavy emoiconálno - výbušné,som zostala chladná,prísna,nepoľutovala som ju,reku nech sa vyreve,vyzúri...a bolo to o tom istom.si myslím,že keď to decko má potrebu revať,tak s tým nenarobíš nič,potrebuje to svoj vlastný priebeh.
a ako som riešila vzdor??no nijako kričala som jak zbesnená,suseda mi hovorila niekoľkokrát že nás počula,úplne som sa cítila na dne,smutná,depresie som z toho mala,lebo som to nevedela riešiť,lebo to sa ani nedá 😅 😅
jediné čo si myslím,že zabralo bol "zákaz sladkostí na celý deň platný do večera daného dňa 😀 😀 " to bolo ináč hnusné jak furt drankala ,chodila zamnou ,prosila,sľubovala...a ja som si povedala,že nie,bohužiaľ si musí zaslúžiť sladkosť a keď nedodržiava sľuby,tak to musíme riešiť takto...som sa cítila ako najvačšia krava na svete čo deck unechce dať ani cukrík,pritom sama dobre viem,aké je to nepríjemné,keď má človek na dačo chuť a nemôže si to dopriať...nie som si fakt istá či to bolo TOTO čo zabralo,ale zhruba odvtedy zasa ideme v normálnych koľajách,bez problémov.samozrejme,že vždy sa nájde niečo ,ale dá si vysvetliť,dá sa s ňou dohodnúť slovne, takže celkom pohoda teraz (som zvedavá,kedy nastúpi ďalšie obdobie)
deti vo veku cca 4 rokoch majú tú fázu "uvedomenia si vlastného JA" a všetko chcú korigovať vlastným názrom.ciže ja keď som jej pvoedala pozor ide auto,tak ona mu skočila do cesty -- skoro ma vystrelo X krát,nechcela si to dať vysvetliť...

leninka75
15. jún 2010

neboj jacka šmýkalka je dobrá vec....nás tiež stále baví 🙂
tu na škole som už 9 rokov.......a teraz mi to tak dobre vyšlo, že môžem byť na MD celé 3 roky a keď sa vrátim, tak rovno na konkurz 🙂 .......pri lilke som si to zle načasovala, po 2 rokoch som sa musela vrátiť, inak by som prišla o robotu ☹ ........

juj aninka, kočka zasa budeš!! 😵 😵 ....a naser sa, aby boli aj plavečky 😀 😀 😀 😀 .....akú má simka nôžku??...lilka má 26 aj s rezervou a mala som problém jej kúpiť šľapky 😒 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre